Slik gikk det på BUL-stafetten

Her er komplette resultater for søndagens BUL-stafett på Breverud.

VANT: Johanne Holsbø (bildet) og klubbvenninna Kirsten Helsvig Nilsen vant juniorklassen for kvinner.  Foto: Karl Eirik Steffensen

sport

Gutter og jenter 11-12 år

1. Halvor Markus Birkely, Alta IF og Jana Linnea Sara Gulsrud, IL Nordlys 10:28

2. Martine Padøy Opgård, Tverreldalen IL og Elias Brøndbo Olset, Hammerfest 10:50

3. Mathilde Rønning Johnsen, Hammerfest og Sindre Blomsø, BUL 11:01

4. Maria Mikkelsen, Alta IF og Jenny Hobberstad BUL 11:05

5. Runar Lund Strøm, Alta IF og Mari Emaus Christoffersen BUL 11:07

6. Emma-Eline Sletten-Ingebrigtsen, Hammerfest og Nikolai Leijon Pedersen BUL 11:22

7. Runar Jørgensen, BUL og Marthe Johnsen Arild, Hammerfest 11:24

8. Peder Elias Birkely, Alta IF og Astrid Stenvold Leinan, BUL 11:32

9. Aud Jorunn Bang, Alta IF og Nora Brøndbo Olset, Hammerfest 11:37

10. Amalie Larsen Strand, Alta IF og Emil Alseen-Robertsen, Hammerfest 11:54

11. Hanna Helsvig Nilsen, Alta IF og Per Almaas-Hansen, Hammerfest 12:01

12. Ellinor Bredal-Hansen, Talvik IL og Ante Fiksen, BUL 14:36

Gutter og jenter 13-14 år

1. Odd Harald R. Bakken, Tverrelvdalen IL og Astrid Nilsen-Rønning, Hammerfest 14:05

2. Kornelius Ordemann Olsen, Alta IF og Maria Risten Persdatter Bals, Kautokeino 14:30

3. Marius Mikkelsen, Alta IF og Astrid Solhaug, Hammerfest 14:37

4. Noah Bakken, Tverrelvdalen IL og Lea-Christine Henriksdatter Sara, Kautokeino 14:47

5. Didrik Rønning Johnsen, Hammerfest og Ina-Marie Skoglund, Alta IF 14:51

6. Emil Reite, Hammerfest og Magdalena Turi, Kautokeino 15:04

7. Håvard Hansen, Alta IF og Henriette Johnsen Arild, Hammerfest 15:06

8. Henrik Eiliv Bang, Alta IF og Sara Elena J. Buljo, Kautokeino 15:09

9. Jørgen Bull Kristensen, Alta IF og Anna Ragnhild Persdatter Bals, Kautokeino 15:11

10. Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys og Håvard Sundsfjord Eriksen, Alta IF 15:25

11. Magnus Emaus Christoffersen, BUL og Sara Sofia Josefin Mienna, Kautokeino 15:29

12. Ingrid Helsvig Nilsen, Alta IF og Christian Norvang, IL Nordlys 16:03

13. Michael Veland Arnesen, Alta IF og Mihkkal Aigin Javo, IL Nordlys 16:23

14. Ida Finjord, Alta IF og Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys 16:31

Gutter og jenter 15-16 år

1. Mathias Ullvang-Sønvisen, Tverrelvdalen IL og Vårin Olsen, Alta IF 17:00

2. Mathias Padøy Opgård, Tverrelvdalen IL og Martin Andersen Hansen, Alta IF 17:08

3. Eirik Frost, Alta IF og Nora Adolfsen Darell, Hammerfest 17:10

4. Kristian Holsbø, Alta IF og Erle Frost, Alta IF 17:23

5. Henrik Lahdenpera Bekkevik, Alta IF og Vinjar Heitmann Suhr, Alta IF 17:32

6. Eirin Jørgensen, BUL og Tine Klevstad, Alta IF 17:46

7. Erling Bjørnstad, Alta IF og Anette Jørgensen, Hammerfest 17:49

8. Odd Fredrik Bakken Johansen, Tverrelvdalen IL og Andreas Gamst, Hammerfest 18:19

Kvinner junior

1. Johanne Holsbø, Alta IF og Kirsten Helsvig Nilsen, Alta IF 24:21

2. Amanda Adolfsen Darell, Hammerfest og Marianne Bredal-Hansen, Talvik IL 24:58

Menn 17 år - senior

1. Johannes Helsvig Nilsen, Alta IF og Kjetil Fareth, Alta IF 21:22

2. Nikolai Wilhelmsen, Alta IF og John Arne Bredal-Hansen, Talvik IL 21:48

3. Hans Fredrik Antonsen, BUL og Tim Edvard Pettersen, BUL 21:55

4. Brage Bjørnstad, Alta IF og Thomas Hammond Frost, Alta IF 21:59

5. Kristoffer O. Hågensen, Tv.dalen IL og Tom Vegard Andersen, Tv.dalen IL 22:42

6. Per Kåre Jakobsen, Alta IF og Stig Aksel Opgård, Tverrelvdalen IL 22:52

7. Henrik Arntzen Joks, IL Forsøk og Alexander Vestre, Øksfjord 22:56

8. Hermann Fiksen, BUL og Tom Frode Wilhelmsen, Øksfjord 23:30

9. Thomas Eliassen Darell, Hammerfest og Jarl Erik Aas, Tverrelvdalen IL 23:42

10. Magni Klevstad Jakobsen, Alta IF og Thomas Sandberg Suhr, Alta IF 23:53

11. Magne Henriksen, Alta IF og Ronny Mortensen, Talvik IL 26:21

Kvinner senior

1. Karoline Seppola Brønbo, Hammerfest og Ragnhild Rønning, Hammerfest 23:12