Tips oss 24 timer i døgnet på mail tips@altaposten.no, eller ved å sende en SMS/MMS til 2399, kodeord AP TIPS

Ring oss på 78 45 67 00 (hverdager: 08.00 - 15.30).

Utenom arbeidstid kan redaktør Rolf Edmund Lund kontaktes på 901 37 819. Altaposten behandler alle tips med varsomhet og diskresjon.

Besøksadresse: Labyrinten 5, 9510 Alta

Postadresse: Postboks 1193, Sentrum, 9504 Alta

Funksjon / stillingNavnE-postTelefonnummer
Sentralbord78 45 67 00
Abonnementabonnement@altaposten.no
Annonseannonse@altaposten.no78 45 67 02
Kundesenterkundesenter@altaposten.no
Ledelse
DirektørTor Sarator@altaposten.no911 38 742
Ansvarlig redaktørRolf Edmund Lundrolf@altaposten.no901 37 819
Redaksjonenredaksjonen@altaposten.no
NyhetsredaktørTom Skoglundtom@altaposten.no952 31 456
Politisk redaktørJarle Mjøenjarle@altaposten.no977 76 656
JournalistLill Vivian Hansenlill@altaposten.no958 42 214
JournalistDennis Bjerringdennis@altaposten.no971 87 759
JournalistKita Eilertsenkita@altaposten.no482 90 670
JournalistFreddy Ludvik Larsenfreddy@altaposten.no976 68 555
JournalistBjørn Martin Lyngbjorn@altaposten.no414 66 474
JournalistAnastasiya Witte-Strifeldtanastasiya@altaposten.no458 05 307
JournalistMartin Hovdenmartin@altaposten.no410 04 062
JournalistBernhard Hienerwadelbernhard@altaposten.no950 72 297
Sportsporten@altaposten.no
JournalistKarl E. Steffensenkalle@altaposten.no906 13 617
Kulturkultur@altaposten.no
JournalistReiulf Grønnevikreiulf@altaposten.no464 71 570
TypografTrond Romsdaltrond@altaposten.no452 70 456
Markedsavdelingenmarked@altaposten.no
MarkedssjefYngve Reginiussenyngve@altaposten.no452 23 232
MarkedskonsulentJan Skorpenjan@altaposten.no930 25 349
MarkedskonsulentBjørg Flage Karlsenbjorg@altaposten.no957 65 492
InnholdsprodusentKarianne Engelien Antikarianne@altaposten.no954 78 277
ReklamekonsulentJahn Roald Kristiansenjahn.roald@altaposten.no452 76 658
ReklamekonsulentTom-Birger Anundsentom-birger@altaposten.no948 18 559
Administrasjon
ØkonomisjefIrene Andersenirene@altaposten.no917 32 171
Teknisk ansvarligEven Martinseneven@altaposten.no911 07 025
Brukermarkedansv.Ann-Siri Vesterslettann-siri@altaposten.no413 37 852
KundekonsulentInger Kassig Svenninginger.svenning@altaposten.no932 29 510