Tips oss 24 timer i døgnet på mail tips@altaposten.no, eller ved å sende en SMS/MMS til 2399, kodeord AP TIPS

Ring oss på 78 45 67 00 (hverdager: 08.00 - 15.30).

Utenom arbeidstid kan redaktør Rolf Edmund Lund kontaktes på 901 37 819. Altaposten behandler alle tips med varsomhet og diskresjon.

Besøksadresse: Labyrinten 5, 9510 Alta

Postadresse: Postboks 1193, Sentrum, 9504 Alta

For mobilbrukere; snu telefonen 90 grader for å få med alle kolonner i kolofonen.

Funksjon/Stilling Navn Epost Telefonnummer
Sentralbord 78 45 67 00
Abonnement abonnement@altaposten.no
Annonse annonse@altaposten.no
Faktura abonnement@altaposten-no
Direktør Tor Sara tor@altaposten.no 911 38 742
Økonomisjef Irene Andersen irene@altaposten.no 917 32 171
Teknisk ansvarlig Even Martinsen even@altaposten.no 911 07 025
Brukermarkedansv. Ann-Siri Vesterslett ann-siri@altaposten.no 413 37 852
Kundesenter kundesenter@altaposten.no
Kundekonsulent Inger Kassig Svenning inger.svenning@altaposten.no 932 29 510
Redaksjonen redaksjonen@altaposten.no
Sport sporten@altaposten.no
Kultur kultur@altaposten.no
Ansvarlig redaktør Rolf Edmund Lund rolf@altaposten.no 901 37 819
Politisk redaktør Jarle Mjøen jarle@altaposten.no 977 76 656
Nyhetsredaktør Tom Skoglund tom@altaposten.no 952 31 456
Journalist Lill Vivian Hansen lill@altaposten.no 958 42 214
Journalist Dennis Bjerring dennis@altaposten.no 971 87 759
Journalist Kita Eilertsen kita@altaposten.no 482 90 670
Journalist Martin Hovden martin@altaposten.no 410 04 062
Journalist Karl E. Steffensen kalle@altaposten.no 906 13 617
Journalist Reiulf Grønnevik reiulf@altaposten.no 464 71 570
Journalist Freddy Ludvik Larsen freddy@altaposten.no 976 68 555
Journalist Bjørn Martin Lyng bjorn@altaposten.no 414 66 474
Journalist Anastasiya Witte-Strifeldt anastasiya@altaposten.no 458 05 307
Markedsavdelingen marked@altaposten.no
Markedssjef Yngve Reginiussen yngve@altaposten.no 452 23 232
Markedskonsulent Jan Skorpen jan@altaposten.no 930 25 349
Markedskonsulent Bjørg Flage Karlsen bjorg@altaposten.no 957 65 492
Innholdsprodusent Karianne E.ngelien Anti karianne@altaposten.no 954 78 277
Reklamekonsulent Jahn Roald Kristiansen jahn.roald@altaposten.no 452 76 658
Reklamekonsulent Tom-Birger Anundsen tom-birger@altaposten.no 948 18 559
Teknisk avdeling
Typograf Trond Romsdal trond@altaposten.no 452 70 456