Tema

tirsdag 13.11 2018

Radio Alta tirsdag 13. november

Opptak: Hanne Larsen gir deg godfølelsen på en tirsdag

Radio Alta ga deg masse god stemning denne tirsdagsmorgenen.

mandag 12.11 2018

Radio Alta mandag 12.11.18

Se opptaket: Radio Alta kurerer mandagsgruffen

Se og hør fra Radio Altas morgensending

fredag 09.11 2018

Opptak: Slik gikk det da Tom Egil og Martin kjørte radiosendinga

Direkte fra Radio Alta sin fredagssending 9. november

fredag 26.10 2018

Bossekop UL mot Byåsen KF

søndag 21.10 2018

Bossekop UL mot Grei

søndag 14.10 2018

Direkte fra Nordnorsk Handelsmesse

lørdag 13.10 2018

Direkte fra Nordnorsk Handelsmesse

fredag 12.10 2018

Direkte fra Nordnorsk Handelsmesse

tirsdag 09.10 2018

Direkte fra montering av hytte inne på handelsmessen

fredag 05.10 2018

Tverrelvdalen IL mot Porsanger IL

fredag 28.09 2018

Alta IF 2 - Sørøy Glimt

Tverrelvdalen IL - Porsanger IL

fredag 21.09 2018

Bossekop UL - Medkila

fredag 14.09 2018

Bossekop UL mot Kirkenes IF

Alta IF 2 mot Norild

Tverrelvdalen IL mot Kirkenes IF

onsdag 12.09 2018

Alta IF - Haslum HK

3. runde NM - Direkte fra Altahallen onsdag 12.09.18 kl 17.30

Tverrelvdalen IL - Nordlys

Direkte fra Finnmarkshallen onsdag 12.09.18 kl 19.00

Bossekop UL - Kautokeino IL

Direkte fra COOP Arena onsdag 12.09.18 kl 18.00

tirsdag 11.09 2018

Se opptak av skoledebatten

Direkte fra skoledebatten

Klokken 19.00 står debattantene klare.

lørdag 08.09 2018

Alta IF 2 mot Porsanger

Bossekop UL - Nanset

torsdag 06.09 2018

Trøbbel med linja gir problemer for streamen Tverrelvdalen-Alta

fredag 31.08 2018

Radio Alta sender direkte fra Alta IF mot Raufoss

Tverrelvdalen - Norild

onsdag 29.08 2018

Alta IF/Nerskogen - Kautokeino

mandag 27.08 2018

Alta IF 2 mot Nordlys

onsdag 22.08 2018

Bossekop UL - Indrefjord IL

tirsdag 21.08 2018

Alta IF - HIF/Stein

Radio Alta sender direkte fra Alta IF mot Odd 2

fredag 17.08 2018

Ungrock direkte klokken 14.00

Bossekop UL - Åsane

Aronnesrocken Lørdag

Direktesending fra festivalen kl 19.35 - Konserter med Jack of Hearts kl 20.10 og Krønsh kl 21.35

Ungrock - Aronnesrocken 2018

Vi sender direkte fra Ungrock-konkurransen på AMFI fra kl 14.00

lørdag 11.08 2018

Finaler fra Jubileumsbanen

Finaler fra Alta Idrettspark Gress

fredag 10.08 2018

Altaturneringen fra Alta Idrettspark Jubileumsbanen lørdag

Altaturneringen fra Alta Idrettspark Gress lørdag

Altaturneringen fra Finnmarkshallen lørdag

Altaturneringen fra Tverrelvdalen Lørdag

Altaturneringen fra Alta Idrettspark Gress

Altaturneringen fra Alta Idrettspark Jubileumsbanen

Altaturneringen fra Finnmarkshallen

Altaturneringen fra Tverrelvdalen

1

Tverrelvdalen IL - Bossekop UL (5-0)

onsdag 08.08 2018

Tverrelvdalen IL mot Bossekop UL

Alta IF 2 mot HIF/stein

Klistra i krysset - Altaturneringen spesial

fredag 03.08 2018

Bossekop UL mot Fløya

fredag 27.07 2018

Tverrelvdalen IL - Indrefjord

fredag 13.07 2018

Radio Alta følger kampen mellom Alta IF og Mjølner

fredag 29.06 2018

Alta IF 2 - Honningsvåg

Bossekop UL - Fart

Tverrelvdalen IL - Sørøy Glimt

tirsdag 26.06 2018

Bossekop UL - Porsanger IL

fredag 22.06 2018

Radio Alta følger kampen mellom Alta IF og Asker

Se Alta IF 2 møte Kirkenes IF

fredag 15.06 2018

Radio Alta sender direkte fra Alta IF mot Bærum

Tverrelvdalen IL mot Tromsø IL

fredag 08.06 2018

Bossekop UL møter Nordlys IL

mandag 04.06 2018

Alta IF 2 møter Tverrelvdalen IL

fredag 01.06 2018

Bossekop UL mot Urædd

Bossekop UL møter Sørøy Glimt

Alta IF mot Kirkenes IF

mandag 28.05 2018

Alta IF 2 - Bossekop UL

fredag 25.05 2018

Tverrelvdalen IL mot Furuflaten

mandag 21.05 2018

Tverrelvdalen IL - HIF/Stein

Direkte fra Finnmarkshallen klokken 16.45.

Alta IF - Elverum - Radio Alta

Direkte fra Finnmarkshallen klokken 13.45.

Bossekop UL - Norild

Direkte fra Coop Arena klokken 12.45.

søndag 20.05 2018

Bossekop UL - Øvrevoll Hosle

Direkte fra Coop Arena klokken 12.15.

onsdag 16.05 2018

Bossekop UL - Tverrelvdalen IL

Direkte fra Coop Arena klokken 1700.

onsdag 09.05 2018

Alta IF - Tromsø IL

Se kampen om Nord-Norge klokken 17:30.

søndag 06.05 2018

Alta IF mot Fram Larvik - Radio Alta

Radio Alta sender fra Alta - Fram Larvik søndag 06.05 kl 13.45

Bossekop UL - Amazon Grimstad

tirsdag 01.05 2018

Alta IF - AVJU 7er

fredag 27.04 2018

Alta IF 2 - Kautokeino

torsdag 26.04 2018

Se Tverrelvdalen møte Kautokeino

mandag 23.04 2018

Alta IF 2 - Indrefjord

fredag 20.04 2018

Før kampen-show med Frank og Øssa

Tverrelvdalen IL - Honningsvåg T&IF

Bossekop UL - HIF/Stein

Bossekop UL - Kaupanger

fredag 13.04 2018

Se opptak fra helgens Sport1 cup i fotball

torsdag 12.04 2018

Direkte fra kvalifiseringskampene for 2. divisjon i håndball

tirsdag 10.04 2018

Se direkte fra Næringslivsdagen

mandag 09.04 2018

Kickoff for fotballsesongen med Alta IF

Direkte på altaposten.no fra kl 17.30

lørdag 17.03 2018

Se video: Her vinner Petter etter en dramatisk sluttspurt

Se opptaket fra når Petter Karlsson kom i mål under årets Finnmarksløp

fredag 16.03 2018

Se Alta IF møte Bjørnevatn IL

Følg kraftlagsturneringen fra Finnmarkshallen

mandag 12.03 2018

Se opptaket fra livedebuten til gutta bak «Klistra i krysset»

torsdag 08.03 2018

Se åpningsshowet av Borealis Vinterfestival

Gjenopplev magien!

fredag 02.03 2018

Her kan du følge laksekortsalget

Direkte fra kl 16.30 til ca. kl 20.00

Se direkte fra NM Masters i Svømming

tirsdag 27.02 2018

Slik reagerte de da tre fra samme familie dukket opp i lakselistene: – Det her går ikke an!

fredag 23.02 2018

Se Alta IF møte Vestli

fredag 16.02 2018

Se Alta IF møte Tromsdalen

Se Alta IF møte Oslo-studentenes IK

fredag 02.02 2018

Se søndagens kamper fra Altaturneringen

Se opptakene fra Altaturneringen lørdag