Se alle opptakene fra Nyttårsturneringa her

Under finner du lenkene til opptakene fra helgas Nyttårsturnering i Tromsø.

TURNERING: Håndballspillerne fra Alta er ikke uvant med turneringer, her fra Harila Cup i Altahallen i desember. 

sport

Her er fredagens kamper i opptak

Her er lørdagens kamper i opptak

Her er søndagens kamper fra bane B og C i opptak

Her er søndagens kamper fra bane A i opptak

Helgas Nyttårsturnering i Tromsø samler totalt 159 lag fordelt på 16 klasser, i Tromsøhallen. En rekke lag fra Finnmark er med, deriblant flere fra Alta.

En rekke av kampene ble streamet av vår søsteravis iTromsø, og vi har fått anledning til å gjøre kampene tilgjengelig for våre abonnenter. Disse finner du i opptak ved å følge lenkene over.


Under ser du sendeplanen. iTromsø må ta forbehold om endringer i kampprogrammet fra arrangørens side. Blant annet opplevde avisa problemer med sendinga fra bane C, grunnet forhold som var utenfor iTromsøs kontroll.

Bane B fredag til søndag

04.01.2019 17:00J14 - ABravo, HK J14 - hvit-Tromsø HK J14 - 1
04.01.2019 17:25G14 - ATromsø HK G14-Bardufoss/Omegn IF (født 2005)
04.01.2019 17:50J16 - BTromsø HK J16 - 2-Bravo, HK J16
04.01.2019 18:15J14 - BAnkenes HK J14-Tromsø HK J14 - 2
04.01.2019 18:40G14 - CAlta IF G14 - 1-Bravo, HK G14 Hvit
04.01.2019 19:05J14 - ASørreisa IL Håndball J14-Bossekop UL J14
04.01.2019 19:30J14 - BSvolvær IL J14 - 1-Karasjok Håndballklubb J14 PAUSE
04.01.2019 19:55J14 - CSvolvær IL J14 - 2-Skjervøy IK J14
04.01.2019 20:20J16 - ASvolvær IL J16-Sortland Håndballklubb J15
04.01.2019 20:45J14 - ASørreisa IL Håndball J14-Harstad HK J14
04.01.2019 21:10G16 - AAlta IF G16 - 2-Kabelvåg IL G16
04.01.2019 21:35J16 - CAlta IF J16 - 2-Tromsø HK J16 - 1
05.01.2019 08:00J14 - CHonningsvåg TIF J14-Bravo, HK J14 - rød
05.01.2019 08:25J14 - CAlta IF J14-Skjervøy IK J14
05.01.2019 08:50J14 - ABravo, HK J14 - hvit-Sørreisa IL Håndball J14
05.01.2019 09:15J14 - ABossekop UL J14-Tromsø HK J14 - 1
05.01.2019 09:40J14 - BAnkenes HK J14-Svolvær IL J14 - 1 PAUSE
05.01.2019 10:05J14 - BHK Landsås J14-Tromsø HK J14 - 2
05.01.2019 10:30J14 - CSvolvær IL J14 - 2-Honningsvåg TIF J14
05.01.2019 10:55J14 - AHarstad HK J14-Bossekop UL J14
05.01.2019 11:20G14 - ABardufoss/Omegn IF (født 2005)-Bossekop UL 2 G 14 - 1
05.01.2019 11:45J14 - BKarasjok Håndballklubb J14-HK Landsås J14
05.01.2019 12:10J16 - ASortland Håndballklubb J15-Harstad HK J16 PAUSE
05.01.2019 12:35J14 - CAlta IF J14-Svolvær IL J14 - 2
05.01.2019 13:00J14 - ATromsø HK J14 - 1-Harstad HK J14
05.01.2019 13:25J14 - BSvolvær IL J14 - 1-HK Landsås J14
05.01.2019 13:50G16 - BSørreisa IL Håndball G16-Alta IF G16 PAUSE
05.01.2019 14:15J14 - ATromsø HK J14 - 1-Sørreisa IL Håndball J14
05.01.2019 14:40J14 - BTromsø HK J14 - 2-Svolvær IL J14 - 1
05.01.2019 15:05J14 - ABossekop UL J14-Bravo, HK J14 - hvit
05.01.2019 15:30J14 - BKarasjok Håndballklubb J14-Ankenes HK J14 PAUSE
05.01.2019 15:55G14 - ABossekop UL 2 G 14 - 1-Tromsø HK G14
05.01.2019 16:20J14 - CBravo, HK J14 - rød-Svolvær IL J14 - 2
05.01.2019 16:45G14 - DAlta IF G14 - 2-Skjervøy IK G14
05.01.2019 17:10J14 - AHarstad HK J14-Bravo, HK J14 - hvit
05.01.2019 17:35G16 - BAlta IF G16-Bravo, HK G16
05.01.2019 18:00G16 - AAlta IF G16 - 2-Tromsø HK G16
05.01.2019 18:25G16 - BBossekop UL G16 - 2-Sørreisa IL Håndball G16
05.01.2019 18:50J16 - BTromsø HK J16 - 2-HK Landsås J16
05.01.2019 19:15J16 - CBossekop UL J16 - 1-Alta IF J16 - 2 PAUSE
05.01.2019 19:40J14 - A-1/4-1Pulje A/1-2.best av 3. plass
05.01.2019 20:05J13 - A-1/2-2Pulje C/1-Pulje B/1
05.01.2019 20:30G16 - B-1/2-2Pulje A/4-Pulje B/3
05.01.2019 20:55J18 - A-1/2-2Pulje A/3-Pulje A/2
05.01.2019 21:20J16 - A-1/4-3Pulje B/2-Pulje A/2
05.01.2019 21:45J16 - A-1/4-41.best av 3. plass-Pulje C/1
06.01.2019 08:00G14 - B-semi 1Vinner 476-Vinner 477
06.01.2019 08:25G14 - B-semi 2Vinner 478-Vinner 479
06.01.2019 08:50J16 - B-1/2-2Pulje B/4-Pulje C/4
06.01.2019 09:15J16 - A-1/2-1Vinner 699-Vinner 700
06.01.2019 09:40G12 - SemifinalePulje C/1-Pulje B/1 PAUSE
06.01.2019 10:05J12 - A-1/2-1Vinner 524-Vinner 525
06.01.2019 10:30G14 - Finale B-sluttspillVinner 480-Vinner 481
06.01.2019 10:55G12 - BronsefinaleTaper 455-Taper 456
06.01.2019 11:20J16 - A-BFTaper 703-Taper 704
06.01.2019 11:45G16 - B-FVinner 114-Vinner 115


Bane A - Søndag:


06.01.2019 12:45J13 - A-FVinner 512-Vinner 513
06.01.2019 13:15J18 - A-FVinner 200-Vinner 201
06.01.2019 13:45G14 - FinaleVinner 472-Vinner 473
06.01.2019 14:15J12 - A-FVinner 528-Vinner 529


Bane C - søndag


06.01.2019 12:45G12 - FinaleVinner 455-Vinner 456
06.01.2019 13:15G16 - A-FVinner 110-Vinner 111
06.01.2019 13:45J14 - FinaleVinner 503-Vinner 504
06.01.2019 14:15J16 - A-FVinner 703-Vinner 704