Her er bunnlista for 2018-trekningen

Under ser du den nummererte oversikten for kjøper nummer 701 og ned.

Illustrasjonsfoto.  Foto: Mika Hætta

nyheter

Her ser du bunn-lista sortert alfabetisk (etter etternavn)

Fra klokka 11.00 kunne radiovertene Frank Halvorsen og Martin Hovden glede 700 personer bosatt i «Altaelva-kommunene» Kautokeino, Alta og Loppa. Da ble nemlig trekningslistene over de 700 som først får kjøpe kort lest opp på direkten, tradisjon tro. Opplesingen ble i tillegg streamet direkte på altaposten.no, for våre abonnenter.

Noen har mer flaks enn andre, og er rett som det er å finne blant kortkjøperne. Her finner du listene fra 2017.

De 700 som fikk navnene sine lest opp av duoen i studio er garantert å få kjøpe kort i elva, men med 3.977 på lista og med et begrenset antall kort blir det dessverre flest som ikke får. I lista under ser du oversikten over de som ikke rakk opp i år. Selv om det fortsatt er mulig å få ok døgn for de som står øverst på «bunnlista» tynnes utvalget raskt ut.

Altaposten streamer for ordens skyld også seansen i BUL-hallen, der kjøperrekkefølgen for de 700 øverste røpes, med sendestart 16.30. Klokka 17.00 starter selve kortsalget.

Trenger du et oppspark til årets laksesesong? Her ser du de syv første episodene i serien vår «Altaelva».

Her ser du de hvilke 300 som kan juble aller høyest over årets trekning

Her ser du lista over de påfølgende 301-700 heldige


 

Excel To HTML using codebeautify.org
Etternavn Fornavn Mellomnavn Adresse Poststed Kønummer
Jonas Daniel Langfjordbotn 701
Andersen Sondre Reistadlia 8 Alta 702
Nilsen Eli Margaret Russeluftvg 84 Alta 703
Haugsnes Amalie Murberg Knut KVensvei 53 PB 1027 Alta 704
Karlsson Emma Sagbruksveien Alta 705
Bårdgard Bente Nina Øytunveien 110 Alta 706
Knudsen Merete Aronnesveien 64 Alta 707
Hay Per Breverud 5 Alta 708
Strøm Morten Lunneveien 8 Alta 709
Hoaas Johansen Eirin Kamilla Geitramsveien 23 Alta 710
Mikkelsen Randi Opgård Gargiavn5 Alta 711
Kivijervi Egil Bakkeveien 9 Alta 712
Buljo Berit Anne Mathisdatter Stornes Kautokeino 713
Parken jan ole Alta 714
Davidsen Laila Trudvang 13 A Alta 715
Østlyngen Bjørn Michael Ole Østlyngens Vei7 Alta 716
Høynes Steffen Aronskogen 40 Alta 717
Wisløff Marit Eilsabeth Moveien 9 Alta 718
Thomassen Geir Ivar Linekroken 8 Alta 719
Bakken Terje Mobrinken 8 Alta 720
Krogh Arild Gammelsætra 17 Alta 721
Nilsen Rita Cassia Altaveien 330 Alta 722
Andreassen Eivind Thomaskroken 5 Alta 723
wirkola kristin Spikergjerdet 21 Alta 724
Jensen Jan Eirik platået21 Øksfjord 725
Aas Lena Alta 726
Ottem Kjell Rishaugveien 5 Alta 727
Widelski Iwo Hubert Alta 728
Didriksen Jan Olav Grepplyngveien 44 Alta 729
Elvenes Joakim Kongsvikveien 6 Alta 730
Knutsen Lill-Tove Sagabrinken 49 Alta 731
Nilsen Ruben Tangstad Elvestrand 16 Alta 732
Kaino Tom Jørgen Apanesveien 64 Alta 733
Olsen Gunn Skogveien 6 Alta 734
Larsen Tor Ole Måsesvingen 46 Alta 735
Andersen Geir Martin Åsveien 14 Alta 736
Frost Berit Øxnevad Kongsvikvn. 11 Alta 737
Johansen Lena Reistadstien 9 Alta 738
Jonas Henny Russeluftveien 133 Alta 739
Skau Liv Turid Trudvang 19 A Alta 740
Pedersen Laila Blokkebærveien 70 Alta 741
Løknes Nina Opgård Grepplyngveien 8 d Alta 742
Bjørkli Beate Sagatoppen 4 Alta 743
Pettersen Marlen Høysletta 7 Alta 744
Johansen Ole Einar Hætta Javrrasmohkki Kautokeino 745
Mortensen Martin Gakoriveien 3 Alta 746
Strandheim May Lene Knutsen Blåtoppveien 14 Alta 747
Ólafsson Jóhann Jón Theodórs Trosteveien 14 Alta 748
Gudmestad Martin Røst apanesveien 14b Alta 749
Hågensen Knut Mardalveien 63 Alta 750
Helgesen Helge Storbakken 16 Alta 751
Sigurdsen Per Erik Altaveien 407 Alta 752
Bjørklund Heidi Aronsletta 7 Alta 753
Hansen Oddmund Ingvar storeggiveien 10 Kviby 754
Alsèn Caroline Lampe Grepplyngveien 31 Alta 755
Brobak Beate Catrine Thomassletta 7 Alta 756
Sundby Trond Bjørnemyra 57 Alta 757
Olsen Trygve Kjærland Yrkesskoleveien 14 Alta 758
Suhr Oddny Heitmann Aronnesveien 177 Alta 759
Nessvoll Trine Lampemyra 40 Alta 760
Arnesen Mikael Stoor Mobrinken4 Alta 761
Sætermo Lene Storvann Tømmerveien 9 Alta 762
Halvorsen Kristin Aronsletta 31 Alta 763
Shagarov Daniel Alta 764
Nilsen Karina Bjørnemyra 65 Alta 765
Ingebrigtsen Kurt Egil Amtmannsnesveien 90 Alta 766
Johnsen Chris Martin Altaveien 252,pb 2083 Alta 767
Thomassen Paul Inge Aronnesveien 36 Alta 768
Frisk Marianne Snømusstien 9 Alta 769
Thomassen Yngvild Skogveien 46 Alta 770
Mannsverk Christian Sagali 43 Alta 771
Solli Solgunn Skaialuft Alta 772
breivik tårnes daniel saga 11 Alta 773
Johnsen Espen Sisuveien16 Alta 774
Romsdal Maja Holtenalle 7 Alta 775
Hermansen Kari Lisbeth Maze 776
Haldorsen Morten Simensen Kautokeinoveien 50 Alta 777
Kvalsvik Dan Skillemoveien 60 Alta 778
Løvik Frode Breverudsvingen 3 Alta 779
Daniloff Dan Espen Blåbærveien36 Alta 780
Kåberg Ane Heggheim Åslia 4 Alta 781
Hauge Widar Magne Svaneveien 44 Alta 782
Suhr Jan Vidar maskinsv.18 Alta 783
Haldorsen Silja Lunden 2 A Alta 784
Lyng Wirkola Karianne Apanesveien 91 Alta 785
sara per pm bredbuktnes Kautokeino 786
hansen martin sisuveien 17 Alta 787
Skoglund Yngvild Alta 788
Rydningen Mia Birgitte Kongsvikveien 12 Alta 789
mørk gunn Alta 790
Sakariasesen Eivind Blokkebærveien 81 Alta 791
Hågensen Vidar Skomakerholtet 3 Alta 792
Hagerupsen Per Hugo Mårsvingen 4 Alta 793
Myreng Kaj Steinfosstien 10 Alta 794
Opgård Anne Grethe Ole Østlyngens Vei 5 Alta 795
klemetsen johan anders beazedievva 34 Kautokeino 796
Skoglund Tone Odinsvei 17 Alta 797
Vonheim Markus bakkeveien 26 Alta 798
Bang Amundsen Ronny Krøkebærveien 23 Alta 799
Siri Berit Anne Ragnhild Sokkisletta Kautokeino 800
Haukøy Arnold Kristoffer Saunaveien 10 Alta 801
Falkanger Svend Åslia 18 Alta 802
Espeland Erling Skiveien 4 Alta 803
Mikalsen Lise Beate Postboks 206 Alta 804
Bjørnstad Erling Rødsvingelveien 27 Alta 805
Sætermo Torill Sønvisskogen 11 Alta 806
Mannsverk Benedicte Sagali 9 Alta 807
Nilsen Ole Bull Raipasveien 80 Alta 808
Tubez Even Kvileskogen 27 Alta 809
Andersen Jørgen Thomasbrinken 12 Alta 810
Kristiansen Emil Brønnveien 5 Alta 811
Carlsen Geir Thomasbrinken 14 Alta 812
Veshovda Nina Synnøve Breverud 1 Alta 813
Olsborg Ida Svaneveien 82 B Alta 814
Kristiansen Per Torgeir Alkeveien 1B Alta 815
Wisløff Marie Romsdal Gakoriveien 62 Alta 816
Andreassen Marita Ulvenveien 27 Alta 817
Johannessen Terje Johannes Midtbakkveien 44 Alta 818
Hansen Jonas Angel Vesterhaugveien 5a Alta 819
Heitmann Kåre Vidar Eibyveien 51 Alta 820
Olsen Karine Hammari Sisuveien 34 Alta 821
Skimelid Arne Eibyveien 86 Alta 822
heitmann sven Ole Alta 823
nævdal kåre Kjerringrokkveien 19 Alta 824
Bellika Nina Karlsen Tyttebærveien Alta 825
Jørstad Merete Gaupeveien 4 Alta 826
Basnet Anima Tyttebærveien 32 Alta 827
Hansen Helge Mobrinken 6 Alta 828
Aamodt Ingrid Alta 829
Romsdal Jan Steinar Østre Kvenvik 70 Alta 830
Håkegård Lene Amtmannsnesveien 80 Alta 831
Yang Ling Skippertorget 21 Alta 832
Aust Adrian Linehøyden 7 Alta 833
Simonsen Svein Jøran Kvitlyngveien 1 Alta 834
Alsèn Kine Vian Ugleveien 8 Alta 835
Leirbakken Ann-Kristin Yrkesskoleveien 18 B Alta 836
Hapalathi Lene Sagabrinken 65 Alta 837
Alsén Vibeke Vian Ugleveien 8 Alta 838
Pedersen Frank Kåfjordbotn 107 Alta 839
Isaksen Lars Mølmen Holtenbakken 14 Alta 840
Balto Ragnhild Alice Måsesvingen 66 Alta 841
Alsen Tor-Einar Trosteveien 20 Alta 842
VARS NILS JOHAN LAHPOLUOPPAL Kautokeino 843
Malin Marit Lovise Logje Hannomaras 46 Kautokeino 844
Mella Liss Beate Rafsbotneien 45 Alta 845
Sandslett Airin Elisabeth Alta 846
Tømmerbakk Beate Alta 847
Lampe Åse Godvik Øvre Tollevikveien 47 Alta 848
Dreyer Toni Angela Holstlia 26 Alta 849
Heitmann Natalie Marie Eibyvn.56 Alta 850
Nilsen May Alta 851
Volden Marlene Reistadlia 11 Alta 852
Johansen Linn Jordfallet 13 Alta 853
Lebesby-Rubach Anita Øvre Tollevikvei 30 Alta 854
Thomassen May-Liss Tollevikveien 1 Alta 855
Skau Kathrine Nallobekken 6 Alta 856
Sivertsen Benedicte Mortensen sagali 36b Alta 857
Nilsen Kine Susann Breverudmyra 41 Alta 858
Hammari Heidi Sisuveien 34 Alta 859
Wærnes Karoline Osmund Åsveien 26 Alta 860
Samuelsen Alexander Sagabrinken 45 Alta 861
Somby Silje Johansdatter Goalseluodda 22 Kautokeino 862
Larsen Kevin Gakoriveien 57 Alta 863
Bjørnæs Dina Helene Alta 864
Nilsen Unn Tove Alkeveien 16 Alta 865
Bjørnæs Dagfinn Vesterhaugveien 8 Alta 866
Suhr Guro Seterveien 8 Alta 867
Romsdal Arne Lampemyra 20 Alta 868
Alsen Anne Lise Lampe Spurveveien 12 Alta 869
Haldorsen Kjell Gunnar Kautokeinoveien 46 Alta 870
Lien Synnøve blokkebærveien 41 Alta 871
Kvernmo Merete Andreassen Myrullveien 23 Alta 872
Vasara Johan Gartnetmaras 8A Kautokeino 873
Aslaksen Adrian Transfarelvmoen 31 Alta 874
Strifeldt Mari-Helen Revestien 10 Alta 875
Leinan Arnt rådyrveien 9 Alta 876
Kjeldsberg Svein Roar Baddoveien 6 Alta 877
Pettersen Kristine Skjæret Kråkefotveien 9a Alta 878
Amundsen Erik Aleksander Kjerringrokkveien 4 Alta 879
Olsen Cato Øksfjord 880
rishaug elin synnøve Russeluftveien 6 Alta 881
Hætta Anna Margrethe B Avzziluodda 11 Kautokeino 882
Jakobsen Chris Andre Russeluftveien 64 Alta 883
Bueng per Kautokeino 884
Pettersen Jan Arne Breverudtunet 28 Alta 885
Willassen Nora Manshadi Komsa Terrasse 2 Alta 886
Johnsen Roger Øvre Stengelsen 9 Alta 887
Sara Eigir Bjørkli Thomasbakkveien 6 Alta 888
Bellik Sissel Sagastien 16 Alta 889
Hansen Ingeborg Romsdal Gargiaveien 61 Alta 890
Suhr Johansen Emil Baddoveien 29 Alta 891
Thomassen Hilmar Bossekopveien 24 Alta 892
Tangen Anita Herstad Holtenjordet 24 Alta 893
wirkola alf ragnar russeluftv.4 Alta 894
Mikalsen Svein Erling Myrullveien 22 Alta 895
Greiner Bjørn Aleksander Raipasveien 24 L Alta 896
Kjeldsberg Knut Saxe Skillemoveien 27 Alta 897
Masvik Mats Jørgen Myrsethveien 13B Alta 898
Reginiussen Trond Arne Bregneveien 56 Alta 899
Arnesen Gerd Solli Ternesvingen 10 Alta 900
Andreassen Håkon Thomaskroken 5 Alta 901
Alexandersen Geir Ove Linehøyden 8 Alta 902
Skaret Monsen Thor Eirik Øverbygdveien 7 Alta 903
Buljo Mikkel Isak N. Gartnetnjunni 9 Kautokeino 904
Ellingsen Maria Elisabeth Rygh Øvretollevikvei 53 Alta 905
Sivertsen Jan Erik Granshagen 5 Alta 906
Aslaksen Henning Svaneveien 2 Alta 907
Kristiansen Magnus Mosesen Jordfallet 15 Alta 908
Nytrøen Viktoria Thomasbrinken 3 Alta 909
Hætta Lemet Ivar Doaktarluohkka 25 Kautokeino 910
Aleksandersen Arvid Linehøyden 5 Alta 911
Bull Jim Fredrik Trollbærveien 12A Alta 912
Jørstad Ken veidebakken 2 Alta 913
Rasmussen Ragnhild Krattstien 9 Alta 914
Kristiansen Jahn Roald Granåsveien 20 Alta 915
Jonas Roy Wiggo Holstlia 4A Alta 916
Williamsen Thor Halgeir Hankenbakken 6 Øksfjord 917
Utsi Berit Marie L. Adjetjohka Kautokeino 918
Arnesen Anita Haugan Russeluftveien 115 Alta 919
romsdal elise raipasveien 26 Alta 920
Modell Rosita Steinfossveien 25 Alta 921
Olaussen Dan Vidar Linekroken 13 Alta 922
Brändle Daniel Philipp Smibakken 12 Alta 923
Jenssen Stine Kråkefotveien 11a Alta 924
kristiansen julie Reistadskogen 5 Alta 925
Opgård Jan erik Aronnesvn 97 Alta 926
Bongo Mikkel Mikkelsen Steinfossholmen 5 Alta 927
Andersen Helge Alta 928
Hansen Robin Raipasveien 134 Alta 929
Bartholdsen Odd Olav Fogdebakken 8 Alta 930
Thorsen Roger Sildreveien 9 Alta 931
Leinan Pål Sigurd Kautokeinoveien 23 Alta 932
Wisløff Martin Åsveien 39 Alta 933
Haugan Ida Synnøve Tørrfossmoen 10 Alta 934
Salonen Sami Petteri Måsesvingen 29 Alta 935
Heimstad Einar Skomakerholtet 10 Alta 936
Holten Kjetil Kautokeinoveien 58 Alta 937
Bellika Tor Arne Øvreveien 90 Alta 938
THOMASSEN EGIL Alta 939
Isaksen Kristian Åslia 24 Alta 940
Mannsverk Fredrik Giselsson Sønvismoen 62 Alta 941
Hobberstad Petter Thomasbakkveien 85 Alta 942
Sigurdsen Kurt Eirik Lathari 8 Alta 943
Ingebrigtsen Caroline Elise Åsveien 33 Alta 944
johansen mette Johansen alta veien 309 Alta 945
Thoresen Solveig Myrbakken 1 C Alta 946
Sjøberg Kristian Amtmannsnesveien 89 Alta 947
Mannsverk Thorbjørn Tverrelvdalsveien 19 Alta 948
Sivertsen Håkon A. Stillaveien 9 Alta 949
Buljo Johan S. Ajonjarga 5 Kautokeino 950
Jakobsen Michael Russeluftveien 64 Alta 951
Danielsen Vilde Hirsti Kåfjordbotn 146 Alta 952
fareth kjetil altaveien Alta 953
Witte Mathias Sagabrinken 62 Alta 954
Ellingsen Karl Wilhelm Bekoskogen 11 Alta 955
Olsen Paul Georg Mikkelholmen 9 Alta 956
Bjerrang Ole Petter Komsahøyden 18 Alta 957
Dahl Knut Halvor Bakkeveien 22 Alta 958
Johnsen Sigrun Ellinor Gakoriveien 22 D Alta 959
Godvik Gørill Gakoriveien 58 Alta 960
Johnsen Anne Torhild Tverrelvdalsveien 90 Alta 961
øvernes kristian bregneveien 31 Alta 962
Nilsen Tom Erik Oldersvingen 7 Alta 963
Olsen Mona Amtmannsnesveien 90 Alta 964
Dahle Torgeir Romsdalveien 48 Alta 965
Hammersvik Ina Mathisen Reistadhaugen 13 Alta 966
holten siv camilla Gargiaveien 25 A Alta 967
Hanssen Geir Walter Bognelvveien 119 Langfjordbotn 968
Heitmann Svanhild Louise Mardalsveien 50 Alta 969
Hammari Bjørn Tore Fogdebakken 11 Alta 970
Andersen Trond Åge Oldersvingen 10 Alta 971
Killi Heljar Øvre Stengelsen 20 Alta 972
Johansen Odd-Inge Mårsvingen 8 Alta 973
Holten Hege Irene Holtenjordet 16 Alta 974
Lyng Cecilie Ringveien 9A Alta 975
Falsen Ulla Berit Postboks 2041 Alta 976
Johansen Lene Opgård Sagabrinken 74 Alta 977
Hansen Jørn Sverre Bjørnemyra 29 D Alta 978
Kvernmo Bjørne Myrullveien 31 Alta 979
Uglebakken Elin Berge Skajaluftveien 22 Alta 980
Karlsen Steffen Sandfallveien 8A Alta 981
Flåtten Alexander Tverrelvdalsveien 19 Alta 982
Leinan Sveinung Kautokeinoveien 34 Alta 983
Lyng Bjørn Einar Ringveien 9A Alta 984
Kristensen Gunnar Håkon Nordahl Griegs Vei 8 Alta 985
Mannsverk Helene Sagali 43 Alta 986
Tronsen Mathias Tollevikveien 10 Alta 987
Opgård June Kjellmann Skogsnelleveien 2 Alta 988
Kjellmann Rita Tømmerveien 10 Alta 989
Nilsen Sverre Transfarelvveien 8 Alta 990
Mikkelsen Lena Maria Linekroken 16 Alta 991
Sara Ole Christoffer Follumsvei 10B Alta 992
Sætrum Charlotte Brekkan Breidablikk 19 Alta 993
Dalheim Bjørn Yrkesskoleveien 10 Alta 994
Johnsen Remi Sagabrinken 46 Alta 995
Guttormsen Gunn Hege Risveien 2 Alta 996
Larsen Anette Breverudmyra 17 Alta 997
Thomassen Elin Anita Thomaskroken 12 Alta 998
barstad kristian alexandersen amtmannsnesveien 67 Alta 999
Jonas Ken Jøran Mardalsveien 55 Alta 1000
Alseth Knut Vidar Lulit Gahkorluodda 8 Kautokeino 1001
Kvale Lone Strand Steinfossholmen 21 Alta 1002
Johnsen Terje Tverrelvdalsveien 90 Alta 1003
Hanssen Eva Ternesvingen 23c Alta 1004
Jensen Arnt Holger Bekkefaret 23 Alta 1005
Rode Kristin Rødsvingelveien 13 Alta 1006
Krogh Dag Halvor Komsa Terrasse 13 Alta 1007
Ruud Morten Tollevikbergan 5 Alta 1008
Johansen Bente Helen Komsahøyden 28 Alta 1009
Mortensen Atle Yrkeskoleveien 3 Alta 1010
Lund Pål Einar Skogforvalterveien 9 Alta 1011
Thomassen Monica Strand Ankerveien 25 B Alta 1012
Karlsen Olsen Regine Alta 1013
Mathisen Yngve Sagaflaten 10 Alta 1014
Barstad Ørjan Alexandersen Storbakken 3 Alta 1015
Knutsen Katarina Heitmann Holmen 79 Alta 1016
Heitmann Jann Eibyvn. 52 Alta 1017
Kristiansen Wenche-Lise Kvileskogen 64 Alta 1018
Byskov Poul Ugleveien 14 Alta 1019
Rydland Randi Knut Kvens vei 2 Alta 1020
Iversen Johanne Eline Aspesvingen 17 Alta 1021
Elde Geir Alta 1022
Teigen Mario Altaveien 206 Alta 1023
Karlsen Liv Karin Øvreveien 2 Alta 1024
Isaksen Trude Nyengbrua 15 Kviby 1025
Stålsett John-Kristian Svaneveien 78 B Alta 1026
Gunnes Even Sønvisen Karl Johnsensvei 8 Alta 1027
Nilsen Ottar Erling Holmen 76 Alta 1028
Gunnes Trude Sønvisen Karl Johnsensvei 8 Alta 1029
Johansen Monica Ballovarre Altaveien 206 Alta 1030
Mikalsen Harald Tappeluftveien 152 Langfjordbotn 1031
Walseth Britt Helene Skum Kongleveien 17 Alta 1032
Rønning Susanne Korvanen Granåsvegen 52g Alta 1033
Olaussen Ranveig Elisabeth Lærer Rustens vei 1 Alta 1034
Henriksen Kim Andre Marienlund 30 Alta 1035
Nilsen Linn Kristin Seljeveien 2 B Alta 1036
Johansen Elin Opgård Sagabrinken 74 Altaalta 1037
Hætta Marja Susanne Ájonjárga 7 Kautokeino 1038
Andersen Wenche Bodil Tollevikbergan 5 Alta 1039
Sara Anne Risten Gaino Lampemyra 28 Alta 1040
Olsen-Thomassen Mira Ulveveien 30 Alta 1041
Romsdal Roger Andreas Rysslyngveien Alta 1042
Sara Per Johnny Sagatoppen 10 Alta 1043
Boine John Eirik Nergård Grepplyngveien 39 Alta 1044
Moe Mathias Sønvisen Raipasveien 111A Alta 1045
simensen tone-lise jordfallet 9 Alta 1046
Johansen Glen André Fogdebakken 15 Alta 1047
ingebrigtsen johnny ole storekorsnesveien 68 Kviby 1048
Haugen Eline Altaveien 4 Alta 1049
Thomassen Brede Harby Altaveien 338 Alta 1050
Nilsen Inge Alta 1051
opgård einar stillaveien 31 Alta 1052
Rasmussen Kristian Storengveien 26 Alta 1053
Andersen Håvard Kirkegårdsveien 11 Alta 1054
pedersen Geir johan kvileskogen 7a Alta 1055
Bjørnstad Joakim Tverrelvdalsveien 111 Alta 1056
Bless Jonas Skorpen Alta 1057
Romsdal Gøran Raipasveien 26 Alta 1058
Daniloff Sigurd lærer rustensvei 11 Alta 1059
Johansen Liv Ine Rødsvingelvn 26 Alta 1060
Pahlberg Lill Tove Haugan Saunaveien 13 Alta 1061
Larsson Roger Jakobsen Gargiaveien 70 Alta 1062
Lundberg Mats Antoni Skifervn 5 Alta 1063
Buljo Mikkel Ivar Galaniitoluodda 4 co Inger Anette Buljo Kautokeino 1064
Leirvik Torill Wisløff Gimle 2 Alta 1065
Uglebakken Ingolf Skaialuftveien 22 Alta 1066
Thomassen Jan Harry Altaveien 414 Alta 1067
Kvålshagen Odd Reidar Raipasv.102 Alta 1068
Johnsen Thomas Søvik Sølvbunkeveien 5 Alta 1069
Grimstad Svanhild Mildrid Kongleveien 16 Alta 1070
Skimelid Inge Eibyveien 84 Alta 1071
Granshagen Tove Sorenskriverveien, 23 Alta 1072
Abrahamsen Rikke Trosteveien 41 Alta 1073
Hagberg Børge Lampe snømusstien 1 Alta 1074
Hanssen Eli Synnøve Skum Skogforvalterveien 3A Alta 1075
Eilertsen kocak Leonora Spireaveien 16b Alta 1076
Hansen Hans Willy Sisuvn. 13 Alta 1077
Strøm Martin Tollevikbergan 1 Alta 1078
Siro Timo Richard Skogly, 1B Alta 1079
trondal christine myrveien 8 Øksfjord 1080
Nordahl Jostein Sisselrotveien 10 Alta 1081
Lund Kenneth Skrivarjordet 21 Talvik 1082
Kciuk Grzegorz Ole Ostlyngens vei 8b Alta 1083
Killi Sigrid Øvre Stengelsen 18 Alta 1084
Sandvik Mads Oskar Elgknausen 3 Alta 1085
Fermann Bjørn Raipasveien 24 D Alta 1086
Sara Nils Mathis Kautokeino 1087
Slåen Stein ivar Gargiaveien 72 Alta 1088
Svendsen Oddhild Birgitte Ringveien 11 Alta 1089
strifeldt eli marian kilnotveien 10 Alta 1090
Pettersen Fredrik Breverudtunet 28 Alta 1091
Brox Fjellheim Maria Bossekopveien 57 Alta 1092
PETTERSEN Frits Emil Platået 5 Øksfjord 1093
Åsheim Andreas Strand Tollevikveien 16 Alta 1094
kristensen stig arvid sagabrinken 25 Alta 1095
Eriksrud Solveig Transfarelvmoen 77 Alta 1096
Nilsen Frank Marius Maskinsvingen 27 Alta 1097
Martnes Andrea Mikkelholmen 7 Alta 1098
Andersen May Tove Boks 1386 Alta 1099
Iversen Stein Ivar Nilsen Aspesvingen 17 Alta 1100
Karlsen Roger Andre Aronsletta 17 Alta 1101
Kvålshagen Toralf Spireaveien 10B Alta 1102
Sætermo Roy Romsdalveien 66 Alta 1103
Barstad Daniel Aleksandersen Amtmannsnesveien 67 Alta 1104
Karlsen Mona Tverrelvdalsveien 132 Alta 1105
Knutsen Marianne Spireaveien 18 B Alta 1106
Bjørnå Charles Arne Rødsvingelveien Alta 1107
Mosesen Linda Irene Jordfallet 15 Alta 1108
Svendsen Eskil Kirkeveien 23 Alta 1109
Pettersen Tone Tollevikbergan 5 - H0202 Alta 1110
Witte Eirik Sagabrinken 62 Alta 1111
Esberg Viktor Henrik engsvingelveien 10 Alta 1112
Rydningen Frode Bjørnemyra 77 Alta 1113
Danielsen Fredrik Elvestrand 19 Alta 1114
Mannsverk Geir Ove Tverrelvdalsveien 21 Alta 1115
Mikkelsen Torbjørn Granåsveien 52A Alta 1116
Nyvoll Asbjørn Bekkefaret 5 Alta 1117
Olsen Jim Gaute Øksfjord 1118
Nikolaisen Robert Killiveien 15 Alta 1119
hanssen julie Alta 1120
Hanssen Marit Heitmann Røstmoen 12 Alta 1121
Markusson Pål Komsa Terasse 7 Alta 1122
Olsen Tina Marie Lund Utsikten 28 Alta 1123
Iversen Sveinung Holtenbakken 13 Alta 1124
Strøm Kristoffer Mikalsen Postboks 1395 Alta 1125
Andersen Vegard Tørrfossbakken 1 Alta 1126
Tangen Kenneth Fjellvåkveien Alta 1127
Andersen Viviann Bjørkeveien 6 Alta 1128
Mosesen Karstein Jordfallet 13 Alta 1129
berg anne grete blokkebærveien 72 Alta 1130
Andreassen Vidar Alta 1131
Johansen Arnfinn Myrsethveien 31 Alta 1132
Bjerring Dennis Aleksander Jensen Killiveien 40 Alta 1133
Espejord Thomas Olai Hæggernæs Linekroken 17 Alta 1134
flage kristian blomkvist åsveien.26 Alta 1135
Solli Sara Maria Idrettsveien 12 Alta 1136
Nilsen Ann-Sylvi Elgfaret 5 Alta 1137
Haugsnes Bjørn Åsen 6 Alta 1138
Heitmann Kristian Aleksander Røstmoen 26 Alta 1139
pettersen roger sagatun 7 Alta 1140
Suhr Kjell Iver Brønnvn. 8 Alta 1141
Bæhr Mats Andre Njuorgolodda 2 Kautokeino 1142
Pedersen Vigdis Husebø Midtbakkveien 29 Alta 1143
Bjørnå Johanne Rødsvingelveien 31 Alta 1144
Steine Haakon T. Alta 1145
Hunsdal Maria Breverudmyra 36 Alta 1146
Brox Marianne Bakken Aronskogen 30 Alta 1147
Lyder Gøran Eriksen Svaneveien 43 Alta 1148
Clemens Liv Marion Tollevik 9 Alta 1149
Einvik Kenneth Kirkegårdsveien 4 Alta 1150
Sivertsen Kirsti Øvre Stengelsen 24 Alta 1151
GLEINE TORE GUSTAV MARIENLUND 23 Alta 1152
berg leif martin Tørrfossmoen 5 Alta 1153
Vitsø Steinar Kobbeveien 8 Alta 1154
Svendsen Fredrik Aspekanten 5 Alta 1155
Søderholm Arvid Storengveien 10 Alta 1156
Nilssen Torulf Nallobekken 10 Alta 1157
johansen ronny Alta 1158
Modell Mariell Vicky Stillaveien 11 Alta 1159
Nicolaysen Kristin Øverbygveien 35 Alta 1160
Buljo Inger Eline Eira Stornes Kautokeino 1161
Simensen Leif Olaf Flåten 1 Alta 1162
Zoglowek Florian Røsslyngveien 18 Alta 1163
Knutsen Lene Reistadhaugen 3 Alta 1164
Andersen Paul Erling Tollevikbergan 5 Alta 1165
Henriksen Mats Erik Granshagen 1 Alta 1166
Pettersen Sebastian Fossmo Moreneveien 13 B Alta 1167
Overvik Ingrid Øvregård Midtbakkveien 22 Alta 1168
Suhr Arne Baddoveien 46 Alta 1169
Isaksen Julianne Tyttebærvn 7 Alta 1170
Hammari Paul Løkkeveien111 H0405 Alta 1171
Kristoffersen Gard Even Trollbærveien 16 Alta 1172
Henriksen Herlaug Aronnesveien 118 Alta 1173
Pettersen Kirsten lampemyra 14 Alta 1174
Steine Wenche Marie Øverbygdveien 5 Alta 1175
Jakobsen Linda Mari russeluftveien 64 Alta 1176
Westgaard Vidar Sagali 29A Alta 1177
Isaksen Jan Gunnar Sagabrinken Alta 1178
Wirkola stian skaialuftv.18 Alta 1179
Kristiansen Ronny H Kvenvikbakken 30 Alta 1180
Siri Per Mathis Soahtefielbma Kautokeino 1181
Moland May Rigmor Kåfjordveien 582 Alta 1182
Heggeli Stephan Bjørnæs Granåsveien 44 Alta 1183
Svendsen Laila Engsvingelveien 5 Alta 1184
Samuelsen Maria Elise Tømmerstien 6 Alta 1185
Rasmussen Bjørn Sandfallveien 24 Alta 1186
Nilsen Tom Arne Øksfjord 1187
Berg Ann-Kristin Borchgrevinkhøyden 22 Alta 1188
Johansen Thor Arnfred Raipasveien 22 A Alta 1189
Nørstad Finn Harald Trosteveien 16 Alta 1190
Nordbø Torunn Karlsen Reistadskogen 19 Alta 1191
Reginiussen Torfinn Raipasveien 55 Alta 1192
Monsen Heidi Nilima Kvenvikveien 19 Alta 1193
Heitmann Markus Skau Nallobekken Alta 1194
Isaksen Roy Sønvismoen 49 Alta 1195
pettersen jørn ove Alta 1196
Nilsen Tor Erling Boks 1332 Alta 1197
Lorentzen Arild Andrea Moreneveien 36 Alta 1198
Svendsen Aleksander Sagastien 34 Alta 1199
Jakobsen Rita Helen Kronstadbakken 11A Alta 1200
Severinsen Celine Saga 36 Alta 1201
Aslaksen Mai-Lene Transfarelvmoen 31 Alta 1202
Thomassen Elise Opgård Aronnesveien 36 Alta 1203
Nilsen Lise Røyskattsvingen 5 Alta 1204
Høgseth Harald Altaveien 407 Alta 1205
Isaksen Inger Lise Skillemoveien 30 Alta 1206
Henriksen Henrik Tyttebærvn 5 Alta 1207
Moe Synnøve Maskinsvingen 31 Alta 1208
Olaussen Thammanat Kongleveien 18 Alta 1209
Arild Bodil Odins vei 5 Alta 1210
Kristoffersen Morten PB 191 Alta 1211
Pedersen Svein jonny Svaneveien 60 Alta 1212
Olsen Knut Ingar Odinsvei 17 Alta 1213
Munkvold Trond Aspemyra 31 Alta 1214
Nilsen Jørn Vegar Oldersvingen 7 Alta 1215
Johansen Robert Marienlund 20 Alta 1216
wirkola vårin seljeveien 9 Alta 1217
Andersen Raymond Thomassletta 12 Alta 1218
Hegge Jim Daniel Rypebærveien 17 Alta 1219
Sara Elle Marja Alta 1220
Nilsen Birger H Skaialuftveien 20 Alta 1221
Stene Bente Sangerinnen 54 Alta 1222
Brobak Tone Iversen Skoleåsen 31 Alta 1223
Mauseth Ingeborg Hanssen Ressebakken 1 Talvik 1224
Andersen Synnøve Opgård Bjørkeveien 36 Alta 1225
Vian Jan Gunnar Knut Kvens Vei 38 Alta 1226
Løknes Ronald Grepplyngveien 8 d Alta 1227
Knudsen Marianne Måsesvingen 68 Alta 1228
Granshagen Helene Andersen Tverrelvdalsveien 107 Alta 1229
Raknes Rikke Syvertsen Valhallveien 9A Alta 1230
Thrane Alf Vannveien 14 Alta 1231
Lunde Ole Martin Kjosveien 15 B Alta 1232
Kjellmann Larssen Marie Kløyva 4 Talvik 1233
Haugsnes Arve Prestegårdsveien 24 Alta 1234
Hoaas Asgeir Lampemyra 48 Alta 1235
Skoglund Jan Vidar Sandfallveien 20B Alta 1236
Næss Merete Røsslyngveien 5c Alta 1237
Lund Elisabeth lampemyra 60 Alta 1238
kristiansen knut halfdan Kongleveien 9a Alta 1239
lillegård vidar utsikten 14 Alta 1240
Mannsverk Bente Myrveien 13A Alta 1241
Opgård Eivind Kjellmann Mardalsveien 52 Alta 1242
Bakkejord Simon Veidebakken 11 Alta 1243
Pettersen Even mellomveien 2 Kviby 1244
Johansen Leif Reidar Killiveien 32 Alta 1245
Kalstad André Stener P.b. 107 Kautokeino 1246
Johansen Kjell Sara Sorenskriver veien 25 Alta 1247
Kvalnes Johnny Øystein Ulveveien 9 Alta 1248
Andreassen Jens Christian Gargiaveien 12 Alta 1249
Ernstsen Svein Marius Røsslyngveien 10 Alta 1250
Olaussen Irina Karl Johnsens Vei 14 B Alta 1251
Majala Judith Altaveien 4 Alta 1252
Molund Tommy Johansen Blåbærveien 15 Alta 1253
Finez Adeline Måsesvingen 29 Alta 1254
Ellingsen Jan - Arve Svaneveien56 Alta 1255
Magnussen Tom Ørjan Alta 1256
Digre Werner Talvik Alta 1257
Gaup Marit Anne Hannomaras 4 Kautokeino 1258
Kristiansen Veronica Alta 1259
Bjarke Rapp Henrik Kvenvikveien 66 Alta 1260
Haugen Andreas Alkeveien 25 Alta 1261
Nilsen Simon Auskarnes 7 Alta 1262
Hætta Patrik Kautokeino 1263
Bongo Inga Bals Stornes Kautokeino 1264
Hansen Heidi Jeanette Gulaksveien 10 Alta 1265
Jørgensen Lisa Helstrøm Yrkesskolevn 18 Alta 1266
Buflod Jan Åslia 30 Alta 1267
Losvar Arnulf Romsdalveien 9 Alta 1268
kvernmo kjell myrullveien 23 Alta 1269
Tangen Erlend Holtenjordet 24 Alta 1270
Estremskikh Galina Breverudmyra 65 Alta 1271
Losvar Marianne Bregneveien 22 B Alta 1272
Olsen Ole Mathias Skomakerberget 25 Alta 1273
Mauvik Viktorija Sølvbunkevien 8 Alta 1274
Hermansen skogvang Ariel Altagårdsbakken 4 Alta 1275
Blomsø Yngve Reistadberget 7 Alta 1276
Haetta Johnny Boks 91 Maze 1277
Thomassen rune Myrbakken 1b Alta 1278
Gleine Nils-Kristian Øvre Tollevikvei 48 Alta 1279
Bredesen Jonas Mårsvingen 2 Alta 1280
Romsdal Per Bullveien 14 Alta 1281
Opgård Berit Haldorsen Tverrelvdalsveien 101 Alta 1282
Ottem Gro Løkkeveien 111 Alta 1283
Pettersen Ottar Einegjerdet 21 Alta 1284
Mannsverk Endre Ek Tollevikbergan 4 Alta 1285
Varsi Svanhild Amanda Buktaveien 15 Alta 1286
Rørnes Silje Blålyngveien 6 Alta 1287
Karlstrøm Charlotte myrsethveien 11C Alta 1288
Bjørknes John Harald Simanesveien 18 Alta 1289
Larsen Marita Utsikten 1 b Alta 1290
Birkeland Stig Torsvei 12 Alta 1291
Thomassen Rebecca Skogsnellevien 4 Alta 1292
Johansen Marie Johanna Transfarelvmoen 51 Alta 1293
Evenmo Karl Oddvar Sorenskriverveien 21 D Alta 1294
Johnsen Marit Linda Tyttebærveien 64 Alta 1295
Wirkola Frode Måsesvingen 12 Alta 1296
Eilertsen-Masvik John-Widar Grepplyngveien 46 Alta 1297
Berg Mette Suhr Ormegressveien 8 Alta 1298
Murberg Kathrine lampemyra 6 Alta 1299
Buljo Jørgen Jørgensen Møllebakken 19 Alta 1300
Strand Folke Steinfossveien 29 Alta 1301
Larsen Tor Kjerringrokkveien 17 Alta 1302
Øvergård Hjørdis Viktoria Øvre Tollevikvei 52 Alta 1303
Rydheim Lillian Oterfaret 26 Alta 1304
Helsvig Simon Kongleveien 39 Alta 1305
Mathisen Arnulf J Leirbakkveien 30 Alta 1306
Birkeland Synne Margrethe Tunrappveien 4 Alta 1307
Leirbakken Ida Kristin Yrkesskoleveien 18 B Alta 1308
Soleng Sture Alta 1309
Thomassen Inger-Lise Sagali 6 Alta 1310
Skum Johan Nils Erik Sønvismoen 98 Alta 1311
hegge simen løvøy Reisstadhaugen 25 Alta 1312
Brox Lena Tollevikbergan 1 Alta 1313
Mikkelsen Signar Eliassen Killiveien 58 Alta 1314
Thomassen Laila Thomasjordet 11 Alta 1315
Wik Gjermund Abrahamsen Bullveien 9 Alta 1316
Pettersen Arnfinn Petter Kristjan Apanesveien 6 Alta 1317
Sandvik Christin Elgknausen 3 Alta 1318
johansen geir måsesvingen 56 Alta 1319
Berg Frida Suhr Alta 1320
Ijäs Johanna Johansen Njoammelluodda 7 Kautokeino 1322
Bongo Berit Ellen Stornes Kautokeino 1323
Nilsen Ingvild Abrahamsen Sagatun 5 Alta 1324
Knudsen Linn Åsveien 23 Alta 1325
Johansson Lessia Mardalveien Alta 1326
Sætermo Bjørn Ivar Utsikten 19 Alta 1327
Molberg Hanne Kristine Geitramsveien 20 Alta 1328
Bøysen Ola Blåbærveien 24 Alta 1329
Nilsen Tor Granåsveien 5 Alta 1330
Johnsen Bengt-Arne Svaneveien 77 Alta 1331
Pedersen Robin Jordmor Magdalenas vei 17 Kviby 1332
Jonas Anniken Trollbærveien 24 Alta 1333
Pettersen David Andre' Ankerveien 39 Alta 1334
Kjellmo Agnethe Altaveien 45 Alta 1335
Buljo Inga Renate Isaksdatter Davviluohkka 16 Kautokeino 1336
Vekve Albert-Georg øvreveien 62 Alta 1337
Karlsen Reidar Kvenvikveien 31 Alta 1338
Kvernmo Kjetil Andreas Myrullveien 23 Alta 1339
Pettersen Steinar Brønnveien 17 Alta 1340
Wirkola Trond Aksel Minkveien 1 Alta 1341
Gabrielsen Rydheim Kristian Oterfaret 4 Alta 1342
Simonsen Renate Langnesveien 210 Hovdenes Talvik 1343
Ulvestad Arve Elvestrand 30 Alta 1344
Wilhelmsen Laila Linehøyden 5 Alta 1345
Simonsen Per-Gunnar Komsaveien 16 Alta 1346
Lindkvist Veronika Thomasjordet 6 Alta 1347
norman-røine Jenny Kvenvikbakken 22 Alta 1348
Thorsen Nina Posti Myrullveien 37 Alta 1349
Suhr Anne Gerd Alta 1350
Karlsen Anita Grepplyngveien 19 Alta 1351
Einarsen Edvard Thomasbrinken 20 Alta 1352
Sønvisen Ingebjørg Markveien 38 C Alta 1353
Vist Tobias Johansen geitramsveien 23 Alta 1354
Johannessen Gunvor Midtbakkveien 44 Alta 1355
Boland Maria Alta 1356
Varsi Berit Therese Seljeveien 4 Alta 1357
Flage Kennet Skoddevarre 15 Alta 1358
Suhr Lene Pettersen Brønnveien 6 Alta 1359
Arild Cecilie Irene Svaneveien 22 Alta 1360
Lille Jørn Håvar Gulaksveien 10 Alta 1361
Vesterslett Ann-Siri Reistadlia 31 Alta 1362
Boland Rolf Erik Brønnveien 13 Alta 1363
Birkely Per Yngve Aronnesveien 153 Alta 1364
Strifeldt Kenneth Kilnotveien 6 Alta 1365
hansen karin luitjes thomasjordet 5 Alta 1366
Abrahamsen Stig Rune Bjørkeveien 30 Alta 1367
Pettersen Jonas Tom Roger Sølvbunkeveien 7 Alta 1368
Volden Daniel Harald Reistahaugen 29 Alta 1369
Strifeldt Ina Mari Buktaveien 5 Alta 1370
Sivertsen Bjørn Tore Leirbakkveien 34 Alta 1371
Andersen Robert Alta 1372
Erlandsen Tim-Hugo Nygjerdet 5 Alta 1373
Phitham Ulailuk Tollevikveien 22B Alta 1374
Olsen Kenneth Lund Mikkelholmen 5 Alta 1375
Nilsen Hege Sofie Valhallveien 15 Alta 1376
Tangen Thea Saraveien 35 Alta 1377
Iversen Jostein Altagårdsveien 34 Alta 1378
Ingebrigtsen Jan Magne Møllebakken2 Alta 1379
Johansen Jan Even Sagabrinken 74 Alta 1380
Dåvøy Emil Kjelkeveien 6 Alta 1381
Røst Guro Apanesveien 34 Alta 1382
Johansen Wibeche Hoel Mårsvingen 8 Alta 1383
Klemets Kim-Erik Seterdalen 17 Alta 1384
Opgård Geir Yngve Steinfossholmen 13 Alta 1385
Majala Gøran Thomassen Sagatoppen 8a Alta 1386
Larsen Torgeir Aspemyra 34 Alta 1387
Simonsen Even Bech Vannveien 2 Alta 1388
Hegge Per Erlend Rypebærveien 17 Alta 1389
Lund Rolf Edmund Utsikten 5 Alta 1390
Helland Gunnhild Ringveien 8 Alta 1391
Brobak Kristoffer Thomassletta7 Alta 1392
Johnsen Steve Andre Altaveien 309 Alta 1393
Danielsen Roger Movik Jordfallet 29 Alta 1394
Skarstein Alexander Sagahøyden 7a Alta 1395
Hauge Turid Elgknausen 7 Alta 1396
Jørgensen Rolf Blokkebærveien 63 Alta 1397
Medlie Nore Kurt Inge Markveien 51 A Alta 1398
Romsdal Stian Furuåsen 7b Alta 1399
Mudenia Christine Risveien 4a Alta 1400
Rørnes Bjarne Blålyngveien 6 Alta 1401
Jøraholmen-Hanssen Hege-Elisabeth Geitramsveien 21 Alta 1402
Mosesen Thea Elisabeth R Breidablikk 21 A Alta 1403
Johansen Johnny Blåbærveien 32 Alta 1404
eriksson peter Alta 1405
Jægervand Thomas Avzziluodda 9 Kautokeino 1406
Tubez Christian Markveien 9A Alta 1407
Wirkola Svein Apanesveien 91 Alta 1408
Simensen Lisbeth Helene Eilertsen Flåten 1 Alta 1409
Mikkelsen Camilla Thomassletta 20 Alta 1410
Grønhaug Åge Magnor Reistadlia 28 Alta 1411
Eriksen Nina Furulund Brønnveien 11 Alta 1412
Hammari Oskar Erdal Breidablikk 20 Alta 1413
Jørgensen Even Helstrøm Yrkesskolevn 18 Alta 1414
Olsen Marius Karlsen platået 10 Øksfjord 1415
Haugland Anne Valborg Steinfossveien 13 Alta 1416
Romsdal Jørn Vidar Gargiaveien 82 Alta 1417
Simensen Trond Magne Holmen 62 Alta 1418
Steine Annelene T. Alta 1419
Park Sunmi Midbakkveien 50A Alta 1420
Holten Jan Fredrik Sagbruksveien 4 Alta 1421
Knudsen Kirsti løkkevn 51 Alta 1422
malin bjørn hannomaras 2 Kautokeino 1423
Elvedal-Johansen Tom Henry Reistadhaugen 24 Alta 1424
Bjørkli Børge Nessvoll Lampemyra 40 Alta 1425
Hansen Daniel Russeluft Alta 1426
Nielsen-Gschib Marianne Bossekopveien 56 Alta 1427
Isaksen Terje Utsikten 7 Alta 1428
Hansen Hans Petter Apanesveien 5C Alta 1429
Oskal Anders Isak A Heammogieddi Kautokeino 1430
Andersen Karianne Evenmo Thomasbrinken 12 Alta 1431
Jonas Trond Gøran Øvre tollevikvei 25 Alta 1432
Halvorsen Kjell Georg Raipasveien 64 Alta 1433
Molberg Hans Kristian Kiil Geitramsveien 20 Alta 1434
Sandvik Tom Thomaskroken 12 Alta 1435
Kristensen Ulrikke Kronstadbakken 4 Alta 1436
Johannessen Dag Arne Kobbeveien 10 Alta 1437
Korneliusen Lemet Alta 1438
Nordeidet Trine Anita Nilsen Moreneveien 5 A Alta 1439
Mikalsen Ivar Augustin Tappeluftveien 152 Langfjordbotn 1440
Berg Kevin Ørneveien 6 Alta 1441
Finjord Simen Komsa Terrase 3 Alta 1442
Berg Svein Yngvar Breverudmyra 23 Alta 1443
Olsen Hilde Wollmann Åsveien 50 Alta 1444
Povenius Ole Christian Knut kvensvei 23 Alta 1445
Mofoss Egil Arvesen Myrbakken 1 c Alta 1446
Halkjelsvik Stig H. Leirbakkveien 25 Alta 1447
Johansen Jan-Eirik Rødsvingelveien 18 Alta 1448
Kaasen Helene F Lampemyra 46 Alta 1449
Suhr Thomas Sandberg Steinfossholmen 11 Alta 1450
Kjellmann Per Espen Myrbakken 10 Alta 1451
Ottem Line Altavnr 250/Postboks 2209 Alta 1452
Reginiussen Arne Raipasveien 53 Alta 1453
Bjerklow Göran Kvileskogen 27 Alta 1454
Lampe Espen Lampemyra 14 Alta 1455
Jakobsen Kjell Aksel Sølvbunkeveien 6 Alta 1456
Oskal-Spein Ellen Andersdatter Blåbærveien 32 Alta 1457
Amundsen Hilde Marienlund 13 Alta 1458
Bakken Elise Haukland Breverudtunet 9 Alta 1459
Elvenes Vibeke Kongsvikveien 6 Alta 1460
Haldorsen Grete Rasmussen Bekkefaret 21 Alta 1461
Simensen Ken Ove Romsdal Knut-Kvensvei 45 Alta 1462
Eira Johan Mathis Johansen Goalseluodda 3 Kautokeino 1463
Johnsen Magnus Hestvik Sagbruksveien 5 Alta 1464
Nilsen Frøydis Aronnesveien 211 Alta 1465
Hansen Kai Rune Seterveien 17 Alta 1466
Bye Per yrkesskolev .4 Alta 1467
Dåvøy Andreas Kjelkeveien 6 Alta 1468
Bongo Mikkel Anders Lathari 35 Alta 1469
Raknes Stian Valhallveien 9A Alta 1470
Solbakke Ellen Anne Bongo Gartnetluohkka 4 Kautokeino 1471
Svendsen Inger Sisuveien 8 Alta 1472
Alexandersen Ingunn mella Linehøyden 8 Alta 1473
Ernstsen Kjetil Skillefjordveien 210 Kviby 1474
Danielsen Arnt Georg Elvestrand 68 Alta 1475
Pettersen Irene Kvilesletta 9 Alta 1476
Jonas Helene Mardalsveien 53 Alta 1477
Suhr Tor Even Bjørkeveien 32 Alta 1478
uglebakken oddvar Linekroken 19 Alta 1479
Nilsen Nils Henrik Åttringveien 1 Alta 1480
Berg Rune Suhr Ormegressveien 8 Alta 1481
Sætrum Bjarne Breidablikk 19 Alta 1482
Henriksen Kariann Arntsen Midtbakkveien 9 Alta 1483
Kristiansen Arne H. Saraveien 32 Alta 1484
Kirkhus Jesper Komsahøyden 3 Alta 1485
Wilhelmsen Ståle Skogsveien 64 Alta 1486
Mathisen Jan Magne Revestien 10 Alta 1487
aslaksen stian gamleveien 17 Alta 1488
Pettersen Stian Sagali 14c h0202 Alta 1489
Marchenko Mykhailo Bjørkeveien 19 Alta 1490
Pentha Mathis Oliver Boaronjarga 10 Kautokeino 1491
Bakken Ørjan Bælgiouda 4 Alta 1492
Beheim Ronnie Tverrelvdalsveien 61 Alta 1493
Hætta Nils Ingar Bredbuktnesveien 21 Kautokeino 1494
SARA GEIR JØRAN THOMASBAKKVEIEN 6 Alta 1495
Karlsen Bjørn Eirik Skogveien 19 Alta 1496
Elvenes Ole Kristian Kongsvikvn 6 Alta 1497
Eira Aslat Heandarat Guhkesluokta Kautokeino 1498
Olsen Terje Skomakerberget 25 Alta 1499
Håkonsen Kari Volden Sagali 37b Alta 1500
Haldorsen Tor Åge Eibyveien 92 Alta 1501
Isaksen Lene Raipasveien 32 Alta 1502
Johansen Hilde Mari Raipasveien 73 Alta 1503
Daniloff Einar Knutsen Lærer rustensvei 11 Alta 1504
Hansen Simon Christoffer Moi Grepplyngveien 17 Alta 1505
Nilsen Leif Åsmund Lineveien 23 Alta 1506
Lien Bjørn Holst Holstsletta 45 Alta 1507
Amundsen Magne Breidablikk5 Alta 1508
Hansen Arnt Vidar Breverudmyra 53 Alta 1509
lyrek emma Gargiaveien 29 Alta 1510
Uglebakken Kjerstin Sagabrinken 64 Alta 1511
Digre Ørjan Sagastien 25 Alta 1512
Jungård Thorbjørn Postboks 244 Alta 1513
Mortensen Øystein Storelvdalen Alta 1514
Andersson Bert Allan Ingemar Aronnesveien 169 Alta 1515
Hågensen Vidar Øvre Tollevikvei 40 Alta 1516
Nilsen-Bie Tone Knut kvensvei 18 Alta 1517
Hauge Ingvar Måsesvingen 11 Alta 1518
Thomassen Øystein Sagbruksveien 12 Alta 1519
Hansnes Alexandra Skum Lathari 29 Alta 1520
Olaussen Bjørn Christian Sagatoppen 5 Alta 1521
Eriksen Inghild Evanger Bregnevegen 43 Alta 1522
Sivertsen Christian Li Borrasvn. 19 Alta 1523
Persen Turid Åsveien 6 Alta 1524
Toft Nils Eirik Nøkkelstien 1 Alta 1525
Jørgensen Signy Karina Knut Kvens vei 43 Alta 1526
Sundqvist Tommy Lars Evert Leirbakkveien 5 Alta 1527
Thomassen Ole Marius Tverrelvdalsvn. 72 Alta 1528
Turi Nikken Sarritluodda 27 Kautokeino 1529
Wisløff Eva Sorrisniva 4 Alta 1530
Nilsen Ellinor Leirbakkveien 17 Alta. 1531
Knutsen Eirik Grepplyngveien 24 Alta 1532
Haukland Torbjørn Holtenbakken 5 Alta 1533
Arild Øystein Maskinsvingen 12 Alta 1534
Overvik Runar Alta 1535
Dahle Linn Anita Tverrelvdalsveien Alta 1536
Bruer Bjørnar Grepplyngveien 13 Alta 1537
Orzel Sara S Gargiavn 25 A Alta 1538
Arnesen Trude Myrullveien 22 Alta 1539
Skum Ante Johan Bredbuktnes Kautokeino 1540
Erga Merete Alta 1541
Hove Sunniva Spurveveien 25 Alta 1542
Daniloff Merete hubroveien 9 Alta 1543
Gschib Paul Ronny Bossekopveien 56 Alta 1544
Larsen Solveig Nytrøen Blåbærveien 22 Alta 1545
Karlsson Samuel Bjørkeveien 6 Alta 1546
Johannessen Dan Christian myrullveien 19c Alta 1547
Wisløff Ove Sorrisniva 4 Alta 1548
Pettersen Hansen Turid bælgiouda 15 Alta 1549
Opgård Ellinor Margareth Tverrelvdalsveien 20 Alta 1550
Johnsen Kristian Ernst Svaneveien 36 Alta 1551
Hætta Ole Henrik pb 1007 Alta 1552
Kristoffersen Simen Kviby 1553
Gaup Ole Thomas Andersen Davit Gahkorluodda 7 Kautokeino 1554
Isaksen May Lene Holmen 136 Alta 1555
Simensen Stig Ivar Blåbærveien 17 Alta 1556
Thomassen Sverre Amtmannsnesveien 89 Alta 1557
Jakobsen Fredrik Øytunveien 124 Alta 1558
Berg Bjørn Trygve Berg Tørrfossmoen.5 Alta 1559
Walseth Ane Midtbakkveien 30 Alta 1560
Pedersen Hedda Spurve vn 10 Alta 1561
Bellika Sylvi Sandfallveien 7 Alta 1562
Thomassen Pål-Einar Flåten 3 Alta 1563
Iversen Lillian Thomassen Aronnesveien 197 Alta 1564
Pedersen Oddvar Lathari 31 Alta 1565
Pettersen Niklas Sagatun 3 Alta 1566
Tårn Kjell Rune Sølvbunkeveien 22 Alta 1567
Arnesen Jorunn bjørkeveien 15 Alta 1568
Kjeldsberg Beate Elisabeth Skillemoveien 25 Alta 1569
Elvebakken Kjell Tore Skogsnelleveien 12 Alta 1570
Pedersen Frank Rune Spurveveien 10 Alta 1571
Isaksen Kai Morten Ternesvingen 21.D Alta 1572
Trulsen Aleksander Pettersen Sagli 14 C Alta 1573
Paulsen Thomas Sagastien 37 Alta 1574
Kristiansen Markus Vannveien 7 Alta 1575
Simensen Hege PATOSKOGEN 27b Alta 1576
Rafaelsen Sigrid Moen Kirkegårdsveien 5 Alta 1577
Romsdal Magne kvekeveien 5 Alta 1578
Pettersen Mathias Johnsen Skomkerberget 9 Alta 1579
Kristensen Helge Åsveien 3 Alta 1580
Olsen Morten Aspesvingen 7 Alta 1581
arnesen ulf kvileskogen 30 Alta 1582
Fagerli Kurt Tollevikbergan 5 Alta 1583
Mannsverk Stein Arne Tverrelvdalsveien 17 Alta 1584
Kristensen Odd Magne Transfarelvveien 4 Alta 1585
Buljo Per Aune Galaniitoluodda Kautokeino 1586
Marsdal Sara Ringveien 18 Alta 1587
witte klaus lunden 6 A Alta 1588
Amundsen Hætta Matias Krøkebærveien 23 Alta 1589
Bendixen Andre Bekoskogen Alta 1590
Romsdal Ole Bull Amtmannsnesveien 13 Alta 1591
Thomassen Odd Reidar Krøkebærveien 5 Alta 1592
Simensen Tore Jordfallet 29 Alta 1593
Røst Kjerstine Holmen 30 Alta 1594
BONGO PER MATHIS Stornes Kautokeino 1595
Larsen Helge Alkeveien 9 Alta 1596
Johansen Henriette Emilie Møllebakken 12 Alta 1597
Jakobsen Therese Kronstadbakken 11 Alta 1598
Romsdal Tom Kristian Gargiaveien 88 Alta 1599
Utsi Isak Mathis Hannomaras46 Kautokeino 1600
Bull Frank Alfred Bullvn. 15 Alta 1601
Knudsen Andreas Måsesvingen 68 Alta 1602
Salomonsen Raymond Ringveien Alta 1603
Hestvik Gard Killiveien 18 Alta 1604
Henriksen Magne Tollevikveien 15B Alta 1605
Lyng Johansen Einar Kongsvikveien 19 Alta 1606
Olsen Roar Altaveien 429 Alta 1607
Johansen Alf Einar Thomasjordet 6 Alta 1608
Sønvisen Jann Sigurd Karl Johnsensvei 8 Alta 1609
Strifeldt Ellinor Hansine Mardalveien 7 Alta 1610
sætermo stian Granshagen 5 Alta 1611
Helgesen Kaj Helge Heggeli Myrullveien 49 Alta 1612
Berg Dan berg Alta 1613
Karlsen Svein Engsvingelveien 14 Alta 1614
Persen Ole Andre NORDRE RINGVEI 6 Alta 1615
Siri Ann Kristine Nilsdtr Mieron Kautokeino 1616
Jørgensen Bente Alvsåker Yrkesskoleveien 20 Alta 1617
Wirkola Frida Mari Bjørnemyra 89 Alta 1618
Mlodzianowski Artur Kjelkeveien 12 Alta 1619
Nilsen Christel Breverudmyra 48 Alta 1620
Bakkejord Per Håkon Kråkefotveien 5b Alta 1621
Olafsen Jeanette Follumsvei 10 B Alta 1622
Thomassen Hildegun Damsgård Ringveien 3 B Alta 1623
Hætta Jo Magne Postboks 139 Kautokeino 1624
Grønn Morten Wagelid Bjørnemyra 65 Alta 1625
Nilsen Terje Russeluftveien 22 Alta 1626
Nesse Tone Merete Bruflaten 2 Alta 1627
Gaup Mikkel Aslak Nilsen Kautokeino 1628
Logje Marit Laila Ekornsvingen 12D Alta 1629
Gjermundsen Kari Haug Myrullveien30 Alta 1630
Sønvisen Bjørg Lene Ugleveien 6 Alta 1631
Wisløff Olsen Hans-Ronald Reistadlia 27 Alta 1632
Henriksen Sara Anette Hannomaras 36 Kautokeino 1633
Sara Anders Josefsen Gartnetluohkka 10 Kautokeino 1634
Strifeldt Steffen Aleksander Sagali 1 Alta 1635
Hammari Erlend Buktavn.4 Alta 1636
Isaksen Sanna Larsen Kåfjordbotn 136 Alta 1637
Thomassen Nina Hætta Flåten 3 Alta 1638
hætta odd arne gironnjunni 1 Kautokeino 1639
Sivertsen Stian Sagahøyden 18 Alta 1640
Røsland Anne Margrete Furubakken 8 Alta 1641
Oskal Mihkkal Ante Gironstealli 4 Kautokeino 1642
Heitmann Allert Henry Lampemyra 8, Alta 1643
Opdahl Svein Arve Midtbakkveien 24 Alta 1644
Kristensen Line Merethe Geitramsveien 13 Alta 1645
Andreassen Simen Vintersethbakken 7 Talvik 1646
Wisløff Isak Karlsen Sorrisniva 6 Alta 1647
Pettersen Steve Sagatun 3 Alta 1648
Shagarova Elena Øvreveien 65 Alta 1649
Pedersen Kristin Spireaveien 12A Alta 1650
Haldorsen Olaf åslia 12 Alta 1651
Olsen Robert Ivan Lund Mikkelholmen 5 Alta 1652
Eliassen Wirkola Raija Heitmannåsen 21 Alta 1653
holten John vegar Holtenjordet 11 Alta 1654
Jensen Terje Johan Damsveien 1 Alta 1655
Bongo Nina Kristin Steinfossholmen 5 Alta 1656
Haugeb Icelin Haugen Myrbakken 1b Alta 1657
bongo karen marit Njurgoluodda 14 Kautokeino 1658
Jørgensen Nils Erlend Klokkarhøyden 13 Talvik 1659
Haugland Vegard Steinfossveien 13 Alta 1660
Sivertsen Sverre A. Stillaveien 9 Alta 1661
Mannsverk Heitmann Anette Kronstadbakken 9 Alta 1662
Romsdal Carina Killiveien 76 Alta 1663
Kivijervi Gunn Tove Bakkeveien 9 Alta 1664
Løvlund Hege Swan Øverbygdveien 33 Alta 1665
Wilhelmsen Robin Salomon Vassdalveien 14 Øksfjord 1666
Mannsverk Stine Sønvismoen 62 Alta 1667
Kosova Vera Ekornsvingen 7 Alta 1668
Johansen Nina Alta 1669
Bakken Stig Mobrinken 8 Alta 1670
Bentsen Birgitte Yrkesskolev 10 Alta 1671
Framnes-Hansen Tommy Roger Bjørnemyra 71 Alta 1672
Bongo Mathis Persen Njurgoluodda 14 Kautokeino 1673
Henriksen Ernst Alta 1674
Wirkola Arvola Victoria Elinor Spikergjerdet 21 Alta 1675
Arnesen Ole Martin Tverrelvdalsveien 74 Alta 1676
Eira Lemet Daniel Nuortamanmaras 1 Kautokeino 1677
kristiansen siw jorun seljeveien 9 Alta 1678
Rasmussen Mona Elgknausen 1 Alta 1679
Ellila Andreas Tverrelvdalsveien 61 Alta 1680
Sara Mikkel M Garnetvadda Kautokeino 1681
Berg Johansen Marie Elisabeth Aspesvingen 13 Alta 1682
Opgård Stig Aksel Romsdalveien 11 Alta 1683
Romsdal Ågot Alma halsesvei 36f Alta 1684
Knutsen William sagbruksveien 14 Alta 1685
Karlsen Silje Solheim Sandfallveien 24 Alta 1686
Knutsen Britt Eva Alta 1687
Pettersen Sigurd Sagatoppen 4 Alta 1688
Tangen Terje-Andrè Kongsvikveien 12 Alta 1689
Pettersen Jan Petter Skomakerberget 9 Alta 1690
Kroken Karina Alta 1691
Nilsen Terje Storbakken 14 Alta 1692
Nilsen Stig Kristian Bossekopveien 13 Alta 1693
Vik Gunvor Marie Kongleveien 39 Alta 1694
Rasch Susanne Alta 1695
Olsen Erik bakkeveien 18 Alta 1696
Pedersen Børge Lunga Elvestrand 66 Alta 1697
Nyland Stein Roger Dalabakken 18 Alta 1698
Ingebrigtsen Reidar Alta 1699
Thomassen Kenneth Hågensen Risveien 8 Alta 1700
Vars Ida Kristine Bekkevold Sagabrinken 53 Alta 1701
Jørgensen Laila Alta 1702
Lekang Magnus Alta 1703
Gudmestad Sissel Røst Apanesveien 14 B Alta 1704
Suhr Nampech Tyttebærveien 17 Alta 1705
Østlyngen Torfinn Altaveien 462 Alta 1706
Sommerbakk Beate Raipasveien 24 K Alta 1707
Bull Bodil Bullveien 14 Alta 1708
Småvik-Jensen Cecilie Beate Svartaksveien 7 Alta 1709
Opgård Kjell Ole Stillaveien 37 Alta 1710
Pedersen Synnøve Helen Nuth Kvalfjordveien 11 Kvalfjord 1711
Suhr Anne Sissel Storengveien Alta 1712
Larsen Anja Gakoriveien 57 Alta 1713
Hansen Børge Russeluftveien 270 Alta 1714
Brendgen Charlotte Haugen Apanesveien 52 Alta 1715
Duany Mairelis Munoz Tverrelvdalsveien 98 Alta 1716
Melo Christian Bjørnå Svaneveien, 73 Alta 1717
Leinan Kathrine Ernstsen Rådyrveien 9 Alta 1718
Johansen Nils Arne Myrullveien 15b Alta 1719
Kristensen Magnus Lyng Gakoriveien 62 Alta 1720
Nygård Tor Emil Bognelvdalen 51 Langfjordbotn 1721
Suhr Gunn Helen Bjørkeveien 6 Alta 1722
Holm Eirik Lund Rådyrveien 6 Alta 1723
Ravneberg John Vegard Borchgrevinkhøyden 13 Alta 1724
Kemi Stian Andre Rasdal bredbuktnesveien 28 Kautokeino 1725
Thomassen Agnar Nikolai Bjørkeveien 43 Alta 1726
Knutsen Kjell Ivar Sagbruksveien 13 Alta 1727
Oskal Nils Andersen Njurgoluodda 4 Kautokeino 1728
Ellingsen Alexander Alta 1729
Henriksen Kristian Olsen Nuvsvågveien 1710 Nuvsvåg 1730
Hammari Elise Killiveien 89 Alta 1731
Kristensen Knut Einar Geitramsveien 13 Alta 1732
Henriksen Robin Bergsfjordveien 105 Bergsfjord 1733
Storberg Irene skomakerberget 21 Alta 1734
Andreassen Jorunn Margrete Idrettsveien 24 Alta 1735
Guttorm Remi Loankodievva 4 Kautokeino 1736
Johansen Sindre Trosteveien 11 Alta 1737
Johansen Monika Saunaveien 4 Alta 1738
Røst Sofie Holmen 30 Alta 1739
Wirkola Ann Cathrine Minkveien 1 Alta 1740
Romsdal Sverre Jørgen Gargiaveien 8 Alta 1741
Pirskanen Kerstin Schulze Kvenvikveien 54 Alta 1742
Heggelund Vemund Snømusstien 7 Alta 1743
granshagen hans sorenskriverveien 23 Alta 1744
Mortensen Ragnhild Øvre Tollevikvei 40 Alta 1745
johnsen sten-arne Grepplyngveien 11 Alta 1746
Flage Beate Alta 1747
Ek Thomas Borrasveien 21 Alta 1748
Danielsen Semen Bullveien 10 Alta 1749
Boine Else Målfrid Krøkebærveien 30 Alta 1750
Magnussen Møllenes Victoria Helen Åsen 4 Alta 1751
Karlsen Mathias Eira Aronsletta 17 Alta 1752
Clemens Jan Reinhardt Tollevik 9 Alta 1753
Thomassen Tor Erik Rishaugvn 7 Alta 1754
Hansen Elise Stene Sagabrinken 54 Alta 1755
Olsen Arnt Roar Altagårdsveien 8 Alta 1756
Sandnes Ann Rita Bekkefaret 24 Alta 1757
Alsén Jan-Ivar Ugleveien 8 Alta 1758
Isaksen Lillian Suhr Ankerveien 14 Alta 1759
Østerlid Torild Blokkebærveien 33 Alta 1760
Uglebakken Vidar Alta 1761
Bakke Chris Robert Storelvveien 3 Talvik 1762
Hansen Frode Lyng Tørrfossen 1 Alta 1763
Lie Einar Ternesvingen 13 Alta 1764
Ringen Espen Spireaveien 18 C Alta 1765
Svendsen Stian Løkkeveien 111 Leilighet 6 Alta 1766
Olsen Tord Vassdalsveien 7 Øksfjord 1767
Olsen Tor-Inge Odinsvei 3 Alta 1768
Hammervoll Henriette Alys Alta 1769
Bongo Per Andreas Njurgoluldda 14 Kautokeino 1770
Kristiansen Nathalie Jakobsen Brønnveien 5 Alta 1771
Toft Erlend Nøkkelstien 1 Alta 1772
Landmark Ëva Krogstad Thomasbakkveien 59 Alta 1773
Opgård Hege Sagabrinken 64 Alta 1774
Aleksandersen Simon linehøyden 5 Alta 1775
Andersen Lise Kristin Mårsvingen 9 Alta 1776
Guvåg Randi Granåsveien 5 Alta 1777
Uglebakken Sten Are Rafsbotnveien 56 Alta 1778
Tjemsland Johanne Marie Bjørnemyra 79 Alta 1779
SLETTLI KARINE Knausen 20 Alta 1780
Pettersen Jan Henning Kvilesletta 11 Alta 1781
Larsen Johannes Aspemyra 32 Alta 1782
Jakobsen Hugo Anton Basnjarga 4 Korsfjorden 1783
Masvik Bjørn-Arild Skiveien 5b Alta 1784
Blomkvist Vibeke åsveien.26 Alta 1785
Arnesen Ann Charlott Russeluftveien 115 Alta 1786
Aune Maria Holmen 17 Alta 1787
Opgård Adrian Wilhelmsen Krøkebærveien 11 Alta 1788
ingebrigtsen stian Utsikten 15 Alta 1789
Nilsen Bjørn Furubakken 2 Alta 1790
Ingebrigtsen Maribel Talle storekorsnesveien 68 Kviby 1791
Kleven Stine Elise Oterfaret 4 Alta 1792
Knutsen Jørgen Kongleveien 6 Alta 1793
Warth Kenneth Magne Bjørnemyra 33 Alta 1794
Johnsen Trym Andreas Spireaveien 18 B Alta 1795
Nilsen Trond Yngve Ulveveien 20 Alta 1796
Slotten Christel Geitramsveien Alta 1797
Bulted Juan Ajonjarga 4 Kautokeino 1798
Johansen Aksel E Borchrevinkhøyden 27 Alta 1799
Nilsen Svein Ringveien 26 Alta 1800
Wisløff Vegar Romsdal Romsdalveien 97 Alta 1801
Johansen Ole Åsveien 11 A Alta 1802
Andersen Tone Helen Måsesvingen 14 Alta 1803
Olsen Sunniva Knut Kvensvei 2 Alta 1804
Eira Kare Brita Raipasveien 22D Alta 1805
Kristensen Magnus Isbergveien 22 Alta 1806
Nilsen Arne Transfarelvmoen 4 Alta 1807
Padøy Opgård Mathias Romsdalveien 11 Alta 1808
Eide Jan Steven POSTBOKS 261 Alta 1809
Eilertsen Finn-Olav Kautokeinoveien 70 Alta 1810
Olufsen Tommy Arnold Altaveien 182 Alta 1811
Hestvik Arne Stein Sorenskriverveien 13 Alta 1812
Hansen Ove Jonny Thomasjordet 9 Alta 1813
Wisløff Jørgen Emaus sorrisniva 10 Alta 1814
Eilertsen Håvard Magne Utsikten 25 Alta 1815
Gaino Edel Marit Trosteveien 25 Alta 1816
Daniloff Arild Myrsnipeveien 4 Alta 1817
Halvorsen joel kristian Tømmerstien 2b Alta 1818
Johnsen Richardt Hestvik Fjellvåkveien5 Alta 1819
Østlyngen Kristian Møllebakken 27 Alta 1820
Hay Fredrikke Steinfossveien 19 Alta 1821
Randa Silja Gunnes Granåsveien 9B Alta 1822
Johnsen Elisabeth Bekkevold Kjosveien 11 Alta 1823
Brose Stig Otto Thomasjordet 6 Alta 1824
Aarberg Tove Iren Archi Måsesvingen 21 Alta 1825
Bellika Børge Skogveien 58 Alta 1826
Jenssen Villy Oddvar Spireaveien 13B Alta 1827
Jæger Brage Blokkebærveien 17 Alta 1828
Isaksen Odd-Einar Tverrelvdalsveien 142 Alta 1829
Finstad Nilsen Kirsti Kvilesletta 11 Alta 1830
Balandin Andreas Gakoriveien 64 Alta 1831
Strømeng Axel Aronsletta 21 Alta 1832
nilsen jan-kåre russeluftvg 84 Alta 1833
Severinsen Ivan Sagabrinken 11 Alta 1834
AMUNDSEN ARVID BORRASVEIEN 21 Alta 1835
Pedersen Sander Fjellvåkveien 5 Alta 1836
Uglebakken Andreas Berge Skaialuftveien 17 Alta 1837
Wisløff Jan Eilif Moveien 9 Alta 1838
Bals Berit Ellen Anne Goalseluodda 5 Kautokeino 1839
Digre Elisabeth Storengveien 2B Alta 1840
Berg Maiken Angelica Tyttebærveien 64 Alta 1841
Nilsen Nils Lennart Russeluftveien 133 Alta 1842
Isaksen Steinar øvreveien 56 Alta 1843
Mannsverk Ida Marie Tømmerstien 2 Alta 1844
Haldorsen Ørjan Andre Røstan 2 Alta 1845
Hansen Kåre Bælgiouda 15 Alta 1846
Pedersen John Even Ekornsvingen 23 Alta 1847
jørgensen synnøve Talviksvingen Alta 1848
Arild Torbjørn Myrullveien 58 Alta 1849
Nilsen Asle Borgvald Holtet 3 Alta 1850
Halvorsen Veronica Aronnesveien 84 A Alta 1851
Nikolaisen Petter Åsveien 21 Alta 1852
Jonas Aksel Altaveien 48 Alta 1853
Nielsen Linda Villemann Postboks 1088 Alta 1854
Bjerke Adrian Steinfossholmen 8 Alta 1855
Erdal Berit Breidablikk 20 Alta 1856
Nyvoll Liv Astrid Elvestrand51 Alta 1857
Guddingsmo Anne Lise Trekanten 4 Alta 1858
QVIVE May Rishaugmoen 10 Alta 1859
Bull Ove Grepplyngveien 18 Alta 1860
Nilsen Ulf-Arne Jungård Nygjerdet 9 Alta 1861
Torsteinsen Torgunn Midtbakkveien 30 Alta 1862
Toft Ingrid Margrethe Nøkkelstien 1 Alta 1863
Hoaas Roger Maskinsvingen 33 Alta 1864
Harila Elisabeth kjerringrokk veien 30 Alta 1865
Shawn Sebastian Aarstad Simanesvn. 10 Alta 1866
Møllenes Linn Hege Arronskogen 36 Alta 1867
Danielsen Martine Hirsti Kåfjordbotn 146 Alta 1868
Bergengen Anders storbakken 6 Alta 1869
Johansen Jan Bregneveien 39 Alta 1870
Kivijervi Ulf Harald Timoteiveien 8 Alta 1871
Larsen Frode Gakoriveien 57 Alta 1872
Lundheim Mia Louise Opgård Skomakerholtet 6 Alta 1873
Fossmo Thomas André Aspeveien 8 Alta 1874
Eira Mikkel Anders m Gironvarri 11 Kautokeino 1875
Pettersen Celine Moreneveien 13 B Alta 1876
Karlsson Robert Swedish Sagbruksveien 3 Alta 1877
Opgård Joakim Russeluftveien 238 Alta 1878
Martinsen Håvard Høysletta 26 Alta 1879
Jacobsen Ulrik Korvanen Granåsvegen 52g Alta 1880
Sundqvist Lisa Haugan leirbakkveien 5 Alta 1881
Skum Berit Ellen Ajagohpi, 24 Kautokeino 1882
Johansen Elisabeth Baddoveien 41 Alta 1883
Arnesen Sven Rune Bregneveien 50 Alta 1884
Andreassen Åge Erling Thomasbakken 6 Alta 1885
Dåvøy Oddny Margrethe Tollevikveien 13A Alta 1886
Thomassen Marit L. Sundby Myrullveien 47 Alta 1887
Steinlien Øystein Boks 220 Kautokeino 1888
johansen steffen vonheim skifervn. 17 Alta 1889
Mannsverk Ola Ek Tollevikbergan 4 Alta 1890
Olaussen Tanita Lærer Rustensvei 4 Alta 1891
Møllenes Trond Helge Tømmerveien 20 Alta 1892
Bjørkmann Hege Christin Blokkebærveien 66 Alta 1893
opgård karl tore maralsveien 86 Alta 1894
Elde Gard Thomassletta 6 Alta 1895
Ellila Frode Sagabrinken 22 Alta 1896
Høgseth Gjertrud Altaveien 407 Alta 1897
Arnesen Trine Gråstarrveien 10 Alta 1898
Ingebrigtsen Unni Frøyasvei 6 Alta 1899
Staalnacke Lisa-Mari Linekroken Alta 1900
Kjeldsberg Roar Eibyveien 18 Alta 1901
Nilsen Tommy André Thomasbakkveien 66 Alta 1902
Overhalden Anders Breverud 1 Alta 1903
Monsen Olav Alta 1904
Berg Per Runar Sisselrotveien 19 Alta 1905
Isaksen Arne Dag Sagabrinken 59 Alta 1906
Hardersen Bendik Borchgrevinkhøyden 22 Alta 1907
Thomassen Paul Ingvald Trosteveien 2 Alta 1908
Ellila Kine Heitmann Sagabrinken 22 Alta 1909
Medby Jon Petter Bakkevn 8 Alta 1910
Suhr Benedicte Saga 10 Alta 1911
Reginiussen Yngve Timoteiveien 2 Alta 1912
Kristensen Alf Helge Mardalsveien 12 Alta 1913
jakobsen renate elise grepplyngveien 20 Alta 1914
Eira Ina Biret Miron Kautokeino 1915
Andersen Torunn tverrelvdalsveien 78 Alta 1916
Næss John Erik Høysletta 14 Alta 1917
Normann Janne Raipasveien 30 Alta 1918
Stenvold Bjørn Thomasbakkveien 83 Alta 1919
Wang Asbjørn Valhallveien 4a Alta 1920
Welde Jørgen Altaveien 53 Alta 1921
Romsdal Henning Andre Breverudmyra 2 Alta 1922
Mortensen Isabella Reistadstien 10 Alta 1923
Mortensen Stian Alvin Ugleveien 14 Alta 1924
Kocak Hakan Spireaveien 16b Alta 1925
Dahler Harald Skoglund Bakkeveien 40 Alta 1926
Olsen Roar Marinius Russeluftveien 11 Alta 1927
Nilsen Line Auskarnes 7 Alta 1928
Ringen Kåre Svaneveien 12 Alta 1929
Eriksson Rebecka Haug Brevrudmyra 57 Alta 1930
Pettersen Jim Daniel Sagastien 50 Alta 1931
Todal Helene Kløyva 3 Talvik 1932
Løknes Eivind Opgård Grepplyngveien 8D Alta 1933
Hågensen Kristoffer Opgård Skomakerberget 12 Alta 1934
Bellika Frank Apanesveien Alta 1935
Bull Trine Margrethe Bregneveien 28A Alta 1936
Bellika Lotte Handnes Kvilesletta 11 Alta 1937
Bakke Mona Irene Skiveien 4 Alta 1938
Olsen Rasmus Knut Kvensvei 2 Alta 1939
Martinsen Helge Skogstadveien 9 Alta 1940
Storvann Espen Romsdalveien 91 Alta 1941
Bech Espen Sønvisen Mathisdalen Alta 1942
Mucaj Anita Viktoria Granshagen 11 Alta 1943
Isaksen Lars Daniel Sønvismoen 67 Alta 1944
Bongo Mikkel Per Stornes Kautokeino 1945
Pedersen Anita Håkegård Trosteveien 18 Alta 1946
Bakkehaug Halvard Gulaksvegen 18 Alta 1947
Haldorsen Rune Kautokeinoveien 50 Alta 1948
Suhr Håvard Heggveien 9 Alta 1949
Kleven Silje Therese Alta 1950
Hansen Unn Torill Grønnvoll Øvre Tollervikveien 22 Alta 1951
Triumf Johan Nikolai Hannomaras 3 Kautokeino 1952
Nyvoll Britt Inger Kvenvikbakken 17 Alta 1953
Hammersvik Hilde Kamilla Reistadhaugen 13 Alta 1954
Edvardsen Hege Renate Bjørnestien 18 Alta 1955
Hestvik Jan Magne Killiveien 18 Alta 1956
Nilssen Andreas Spurvekroken 12 Alta 1957
kristiansen jens kristian Kvenvikbakken 21 Alta 1958
Bongo Ellen Sara B: Lathari 13 Alta 1959
Arild Kaj-Erik Langaas Sagabrinken 60 Alta 1960
Hætta Robin Kautokeino 1961
arnesen fredrik Røsslyngveien 5 F Alta 1962
Arnesen Ole André bjørkeveien 15 Alta 1963
Pedersen Sara Hunsdal Reistadsvingen 7 Alta 1964
Pedersen Helene Jakoba Nuth Storbakken 4 Alta 1965
Hansen Tommy Thanke Raipasveien 134 Alta 1966
Midtun Ketil Gamleveien 1 Alta 1967
Mikalsen Maria Christin Kråkefotveien 5 D Alta 1968
Frischknecht Helle Johannessen Blokkebærveien 85 Alta 1969
Flage Jørund Romsdalsveien 21 Alta 1970
Thomassen Ida Marie Lampemyra 14 Alta 1971
A Mortensen Veronica ugleveien 14 Alta 1972
holten ken sigurd Lille Rusten 4 Alta 1973
Trulsen Bård Skoddevarre 20 Alta 1974
Nikolaisen Alice Alkeveien 13 Alta 1975
Jørgensen Daniel Helstrøm Yrkesskoleveien 18 B Alta 1976
Holten Ingunn H. Breverudmyra 2 Alta 1977
Granshagen Elin Skomakerholtet 3 Alta 1978
Johnskareng Nina Marielle Baddoveien 21 Alta 1979
Øisjøfoss Hedda Fjellveien 12 Alta 1980
Nilsen Kristian Bælgiouda 16 Alta 1981
Myhre Dag Håvard Elgknausen 7 Alta 1982
Selte Lill-Ingrid Folllumsvei 4 Alta 1983
Mikalsen Vegar Skrivarskrenten.2 Talvik 1984
Andersen Erlend Thomasbrinken 12 Alta 1985
Iversen Pia Iselin Aronnesveien 110 Alta 1986
Agnalt Tom Andre Alta 1987
Kivijervi Lars Magnus Komsa Terasse 17 Alta 1988
Johansen Kenneth Aspesletta 12 Alta 1989
Jakobsen Jonny Holmen 64 Alta 1990
Nilsen Magne Kobbeveien 4 Alta 1991
Hagen Gry Anette Reistadhaugen 23 Alta 1992
Pettersen Arnt Kristian Sagatun 5 Alta 1993
Kvålshagen Karl Gustav Engrappveien 5 Alta 1994
johnsen lasse russeluftveien 38 Alta 1995
Øvergård Tor Inge Patoskogen 20 Alta 1996
Holten Tone Holtenjordet 11 Alta 1997
Aslaksen David Transfarelvmoen 31 Alta 1998
Larsen Trond Arvid Midtbakkveien 50A Alta 1999
Helgesen Maj Helen Heggeli Storbakken 16 Alta 2000
Hætta Nils Morten Avzze Kautokeino 2001
Simensen Evald Krøkebærvn 4a Alta 2002
Johansen Pål Roar Marienlund 9a Alta 2003
Parken Gro Anita Stene Nedre Kronstad 1 Alta 2004
Antonsen Eivind Lampemyra 46 Alta 2005
Uglebakken Ole Christian Skoddevarre 20 Alta 2006
Guttormsen Nils Gudmund Nøkkelstien 30 Alta 2007
Pedersen Aleksander Yngve Russeluftveien 83 Alta 2008
HANSEN Nikolai Sønvismoen 72b Alta 2009
Søraa Aud Ugleveien 2 Alta 2010
Johnsen Nils Martin Linehøyden 1 Alta 2011
Isaksen Christer Tollevikveien 36c Alta 2012
Nilsen Kurt Ruben Tømmerstien 10 H0101 Alta 2013
Tranum Anna Marthe Krøkebærveien 20B Alta 2014
Sundet Per Jostein Raipasveien 24 K Alta 2015
Kristensen Trond Håvard Transfarelv Alta 2016
Suhr Hildegunn Ringveien 26 Alta 2017
Hillestrøm Hans Petter Grepplyngveien 33 Alta 2018
Olsen Karl Wollmann Åsvein 50 Alta 2019
Amundsen Ulf Peder Bregneveien 36 Alta 2020
Larsen Christian Jøraholmen Østre Kvenvik 88 Alta 2021
Strifeldt Michal Amtmannsnesveien 55 Alta 2022
Arnesen Svein Ole Tverrelvdalsveien 74 Alta 2023
Paulsen Jørn Steve Gargiavn 84 Alta 2024
Johansen odd fredrik Bakken skillemoveien 45 Alta 2025
Hammersvik Stian Andre Reistadhaugen 13 Alta 2026
Lampe Åge Gargiaveien 53 Alta 2027
Ribe Stine Elisabeth Åslia 10 Alta 2028
Nordli Trond Utsikten 6 Alta 2029
Salamonsen Unni Elise Blåbærveien 20 Alta 2030
Bjordal Anders Ankerveien 31 Alta 2031
Thomassen Line Leirbakkveien 28 Alta 2032
Fjeld Bjørn Kåfjordbotn 110 Alta 2033
Strømeng Ida Madeleine H. Aronsletta 21 Alta 2034
Lyrek Trine Gargiaveien 29 Alta 2035
Johansen Tom-Eirik Rødsvingelveien 18 Alta 2036
nordli steffen utsikten 6 Alta 2037
Suhr Oddbjørn Aspekanten 16 Alta 2038
Olaussen Stig Ronny kråknesveien 691 Talvik 2039
Isaksen Unn Rigmor Åsveien 14 Alta 2040
Søderholm Ellen Grethe Komsahøyden 20 Alta 2041
Rist Aurora Cecilie Skogly 1b Alta 2042
Bertheussen Kristina Ugleveien 17 Alta 2043
Brendgen Karianne Apanesveien 52 Alta 2044
Romsdal Ivar Kautokeinoveien 18 Alta 2045
Romsdal Stig Arne Kautokeinoveien 31 Alta 2046
Kristensen Lene Sofie Skippertorget 21 Alta 2047
Alsén Maiken Vian Ugleveien 8 Alta 2048
Hansen Per Erling Aune Steinfossveien 9 Alta 2049
Arnesen Kristoffer Gamlevein 14 Alta 2050
Tangen Ragnhild Elisabeth Gammelsætra 17 Alta 2051
Hætta Ole Einar Bredbuktnesveien 21 Kautokeino 2052
Strifeldt Robin Christoffer Amtmannsnesveien 73 Alta 2053
Romsdal Tove Selnes Holtenalle 7 Alta 2054
Karlsen Are Apanesveien 64 Alta 2055
knutsen espen Sagabrinken49 Alta 2056
Arnesen Jøran Kjerringrokkveien 34 Alta 2057
Tapio Ida Helene Rønquist Mathisdalen 13 Alta 2058
långberg josef örjan åsen 13 Alta 2059
Berg Sander Ørneveien 6 Alta 2060
Thomassen Anna Karoline Holmen 116 Alta 2061
Andersen Yngve Aleksander Komsa Terrasse 5 Alta 2062
Lossius Leif Roger Markveien 51 A Alta 2063
Kjelsberg Kari Aune Eibyveien 22 Alta 2064
Furulund Irene Jøraholmen 20 Alta 2065
Jensen Sofie Elvedal Reistadhaugen 26 Alta 2066
Hagberg Bjørn Tore Alta 2067
olsen trond bjørnar russeluftveien 184 Alta 2068
Svendsen Sonja Kåfjordbotn 107 Alta 2069
Opgård Stig Arvid Sagahøyden 11 Alta 2070
Kristoffersen Esben Engsvingelveien 11 Alta 2071
Magnussen Veronica Magnussen Åsen 4 Alta 2072
Andersson Gerd-Sølvi Johansen Aronnesveien 169 Alta 2073
Todal Lindis Helen Talvik 2074
Dahle Petter Mannsverk Utsikten 30 Alta 2075
Karlsen Tony Alta 2076
Haugan Lars Aleksander Hammarijordet 29 Alta 2077
Nilsen Trine Elisabeth Tørrfossen 2 Alta 2078
Flage Håvard Skoddevarre 15 Alta 2079
Simonsen Marita Rognli Kvitlyngveien 1 Alta 2080
Nilsen Karin Skaialuftveien 20 Alta 2081
Bakken Daniel Haukland Breverudtunet 9 Alta 2082
Wirkola May-Lene Sagatoppen 7 Alta 2083
Røde Arvid Røyskattsvingen 4 Alta 2084
Nilsen Arnt-Sigurd Transfarelvmoen 47 Alta 2085
Østlyngen Nina Bergstien 8 Alta 2086
Kristoffersen Synnøve Ishavsveien 14 Alta 2087
Mannsverk Bjørn Agnar Patosletta 8 Alta 2088
Rasmussen Per Ivar Storengveien 26 Alta 2089
Furu Irina Heitmann Trosteveien 10 Alta 2090
annfinsen jens konrad Alta 2091
Åsland Espen Sagastien 11 Alta 2092
Moe Maria Daniloff Ternesvingen 16 Alta 2093
Uglebakken Nina Skogsnelleveien 20 Alta 2094
Søderholm Karin Amtmannsnesveien 30 Alta 2095
Guddingsmo Liss Måsesvingen 17 Alta 2096
wahl svein-hugo Holtenjordet 23 Alta 2097
Grønbeck Rolf Rafsbotnveien 108 Alta 2098
Nielsen Finn Diedrik Bossekopveien 54 Alta 2099
Johansen Michael Hoel Alta 2100
Haldorsen Trond Mikkelsen Eibyveien 94 Alta 2101
Rydninegn Mats Ørjan Bjørnemyra 107 Alta 2102
Romsdal Torild Aronnesveien 108 Alta 2103
Persen Gjermund Kvibyveien 73 Kviby 2104
Sundelin Kaisa Øverbygveien 35 Alta 2105
Tapio Anita Mathisdalen 11 Alta 2106
Jakobsen Line Holmen 64 Alta 2107
Sara Dagrun Sarak Alta 2108
Flage Øystein Skomakerberget 6 Alta 2109
Jensen Ingvild Bekoskogen 19 Alta 2110
Iversen Kristin Aspesvingen 17 Alta 2111
Fredriksen Mads Holum Åslia 6a Alta 2112
Olsen Roger Olsen Skogveien 6 Alta 2113
Moe Magnar Sønvisen Myrveien 2b Alta 2114
Thomassen Ann-Kristin Opgård Aronnesveien 36 Alta 2115
Suhr Svein Henry Aronnesveien 181 Alta 2116
Mathisen Aleksander olsen bjørnemyra 38 Alta 2117
Frisk-Olsen Amalie Snøsmusstien 9 Alta 2118
Ødegårdstuen Bjørnar Blokkebærvn 11 Alta 2119
Bull Bjørnar Thomassletta 11 Alta 2120
Gamst Holsmo Maria midtbakkveien 5 Alta 2121
Hestvik Ann Jorunn Sagbruksveien 5 Alta 2122
Holten Thor Christian Steinfossveien 11 Alta 2123
Karlsen Stig Arne Landgudnesbakken 3 Kviby 2124
Hætta Elen Inger Bredbuktnesveien 21 Kautokeino 2125
Logje Anne Karin Romsdalveien 100 Alta 2126
Kaald Petter Tollevikv 32b Alta 2127
Opgård Jan Einar skomakerberget 21 Alta 2128
Hågensen Agnes Baddoveien 39 Alta 2129
Vonheim Vemund Oterfaret 23 Alta 2130
Pettersen Stein-Kjetil Odins vei 15 Alta 2131
Tangen Elna Taraldsen Gargiavn 6 Alta 2132
Kristiansen Kai Tverrelvdalsveien 128 Alta 2133
Bjørnå Sofie Kjelkeveien 8 Alta 2134
Solbakken-Berg Lise Lotte Ørneveien 6 Alta 2135
Pettersen Eileen Welde Altaveien 53 Alta 2136
Kvangarsness Astrid Liv Kjosveien 15 B Alta 2137
Steinsvik Ingrid Øvre Stengelsen 10 Alta 2138
Olsen Olav Sigmund Altaveien 470 Alta 2139
Klarholm Linda Bekkefaret 25 Alta 2140
Simensen Sofie Movik Jordfallet 29 Alta 2141
Sætermo Åsmund Sønvisskogen 11 Alta 2142
Bakken Lisa Charlotte Belgiouda 4 Alta 2143
Suhr Charlotte Tyttebærveien 7 Alta 2144
Thomassen Espen Opgård Aronnesveien 36 Alta 2145
Heitmann Daniel Kautokeinoveien 57 Alta 2146
Pedersen Liv Elisabeth Altagårdsveien 36 Alta 2147
Hansen Erling Komsahøyden 20 Alta 2148
Gudmundsen Inger Johanne Altaveien 67 Alta 2149
Eriksen Ellinor Kongsvikveien 4 Alta 2150
Fjellheim Bengt Holstbakkveien 3 Alta 2151
Stordalen Kim Even Boberg Sagabrinken 17 Alta 2152
Gløersen Trond Altagårdsveien24 Alta 2153
Strøm Geir Oddvar Isbergveien 16 Alta 2154
Rasmussen Odd Richard Krattstien 9 Alta 2155
Mathilassi Britt Gargiaveien 34 Alta 2156
Rist Karl-Johan Heitmannsåsen 8 Alta 2157
arild victoria altaveien 309 Alta 2158
Melsvik Kim Storbakken 22 Alta 2159
Bull Renata Jadranka Fjellveien 8 Alta 2160
Mikkelsen Oddbjørg Komsahøyden 33 Alta 2161
simonsen eva helen damsveien 1 Alta 2162
Kamsvåg Bent Skogly 1 A Alta 2163
Holten Lisbeth Walseth Holtenalleen 4a Alta 2164
Romsdal Knut Stranddalen 9 Alta 2165
Haraldstad Anders Breverudmyra 79 Alta 2166
Høiklev Max Sønvisen Myrveien 2B Alta 2167
Thomassen Ann Charin Blålyngveien 12 Alta 2168
Nilsen Arnulf Nygjerdet 11 Alta 2169
Nygård Tom Steve Marienlund 26a Alta 2170
Andersen William Altaveien 367 Alta 2171
Mannsverk Ivar Tverrelvdalsveien 19 Alta 2172
Østlyngen Anne Lovise Altaveien 458 Alta 2173
Giæver Ronald Flåten 3 Alta 2174
Guttorm Anne Line Loankodievva 4 Kautokeino 2175
Estensen Torstein Aronsletta 9 Alta 2176
Fors Sissel Myrveien 6A Alta 2177
Andersen Sondre Jakobsen Brønnveien 5 Alta 2178
Halvorsen Marthe Bregneveien 39 Alta 2179
Haugan Åse Olufine Spireaveien 28 Alta 2180
Nilsen Jørn Tore Marienlund 10 Alta 2181
Evertsen Marius Trollbærveien 14B Alta 2182
Isaksen Oddgeir Rypebærveien 14 Alta 2183
Vars Per Ole Gironstealli 10 Kautokeino 2184
Wilhelmsen Glenn gøran Aronskogen 30 Alta 2185
Solheim Holten Kristine lille rusten 4 Alta 2186
Thomassen Kjell-Erik Gulaksveien 16 Alta 2187
Eira Espen Boks 61 Kautokeino 2188
Lien Bjørg Stranddalen 9 Alta 2189
Olaussen Anja Lærer Rustens vei 1 Alta 2190
Holten Johan Didrik Holtenjordet 16 Alta 2191
Strøm Stian Alta 2192
Larsen Rolf Hågen Aronskogen 32 Alta 2193
Parken Trond Harald Gamleveien 7 Alta 2194
Fagerheim Per Åge Nordahl Griegsvei 2 Alta 2195
Langjord Nina Stokstadbakken 1B Alta 2196
Nilsen Thormod Johannes Ishavsveien 17 Alta 2197
Mella Nils Alfred Ringveien 14 Alta 2198
Johnsen Mikal Aronsletta 23 Alta 2199
Opgård Maria Cathrine Alta 2200
Halvorsen Frank Aronnesveien 84 A Alta 2201
Rugland Grete Sætermo Timoteivegen 4 Alta 2202
Pettersen Audun Bekkefaret 34 Alta 2203
Jørgensen Olav Knut Kvens vei 43 Alta 2204
Sørvik Kari Trollbærveien 14A Alta 2205
Iversen Oddvar Aspesvingen 17 Alta 2206
Dahl Torgrim Åsen 6 Alta 2207
Østlyngen Camilla S Møllebakken 27 Alta 2208
Jørgensen Kåre Helstrøm Tollevikveien 22B Alta 2209
Sivertsen Elisabeth Øvre Stenglsen 24 Alta 2210
Buljo Nils S. Beazedievva 56 Kautokeino 2211
Nilsen Maria Renee Ulveveien 1 Alta 2212
Nielsen Arnulf Rødsvingelveien 47 Alta 2213
Fredriksen Tor Gøran Øvreveien 66 Alta 2214
Johansen Kjell Arne Reistadstien 11 Alta 2215
Wirkola Thor Morten Grepplyngvn 29 Alta 2216
Kristensen Åse Johanne Skogveien 18 Alta 2217
Røkenes Bente Holstlia 36 Alta 2218
Jenssen Jan-Erik Holtenjordet 26 Alta 2219
Mjøen Lillian Alta 2220
Barosen Petter Spurveveien 5 Alta 2221
Kristensen Helge Alta 2222
hanssen melissa Storbakken 3 Alta 2223
Hansen Karin Monsbakken 6 Alta 2224
Thomassen Jan Arne Altaveien 396 Alta 2225
Bruer Fredrik Melbærberveien 1A Alta 2226
Jonas Kjetil Andre Skomakerholtet 20 Alta 2227
Bellika Knut Ivar Skogveien 58 Alta 2228
Martinsen Harald Markveien 38C Alta 2229
Josefsen Tanja Elisabeth Brataas Markveien 39 Alta 2230
Trettenes Marius Valhallveien 15 Alta 2231
Ludvigsen Helge Lille Rusten 14 Alta 2232
Larsen Arnt H Østre Kvenvik 88 Alta 2233
Ramstad Åse Hætta Alta 2234
Øvergård Vegard Sagastien 34 Alta 2235
Bjørkli Tor Raymond Lampemyra 38 Alta 2236
Nilsen Pär Kvenvikveien 87 Alta 2237
Greibrokk Jørund Bakkeveien 28 Alta 2238
hætta robert Avzziluodda 11 Kautokeino 2239
Andersen Britt Hyld Tømmerveien 6 Alta 2240
Pedersen Maria Ekornsvingen 23 Alta 2241
Brose Eva Marie Rurveien 4 Alta 2242
Oksavik Anne-Marie Qvarme Brønnveien 19 Alta 2243
Emblemsvåg Øyvind Alta 2244
Johansen Nina Storengveien 10 Alta 2245
Hansen Lill Vivian Raipasveien 134 Alta 2246
Mannsverk Anne Grethe Patosletta 8 Alta 2247
Berg Alksander Halrynjo Aronnesveien 70 Alta 2248
Medlie Joakim Høysletta 5 Alta 2249
Andreassen Iris Isbergveien 16 Alta 2250
Opgård Øistein Tverrelvdalsveien 20 Alta 2251
Hansen Mai Britt Myrullveien 60 Alta 2252
Iversen Signe Solfrid Måsesvingen 38 Alta 2253
Holten Ole johnny Gargiaveien 25 A Alta 2254
Rundhaug Robin Myrullveien 64 Alta 2255
Strifeldt Stefan Linekroken 18 Alta 2256
Jørgensen Solveig Marie sagbruksveien 14 Alta 2257
Wilhelmsen Janne Håkonsen idrettsveien 22 Alta 2258
Andersen Steinar Aas Skogly 20 Alta 2259
Martnes Sissel Anne Alta 2260
Sætrum Mathias Brekkan Breidablikk 19 Alta 2261
Knudsen Marie Øvre Tollevikvei 62 Alta 2262
Isaksen Linda Merethe Åslia 24 Alta 2263
Holten Terje Holtenallen Alta 2264
Sara Odd iver Skomakerberget 35 Alta 2265
Haugan Cicilie Kvenvikvn 87 Alta 2266
Uglebakken Jan Eilif Linekroken 19 Alta 2267
Bjørnå Marte Sølvbunkeveien 5 Alta 2268
Karlsen Bjørg Flage Skiveien 14 Alta 2269
Røkenes unni sorrisniva 10 Alta 2270
Opdahl Runar Alta 2271
Eriksen Tony Remi patoskogen 4b Alta 2272
Lampe Ole Kristian Gakoriveien 58 Alta 2273
Sætermo Hanne Kari Sønvismoen 79 Alta 2274
Haugsnes Nann Iren Gymnasveien 43 Alta 2275
Simensen Liss Blåbærveien 17 Alta 2276
Barbo Svein Gunnar Apanesveien 32 Alta 2277
Tangen Carina Terese Rydheim Kirkeveien 18 Øksfjord 2278
Pedersen Paul -Erik ALTAGÅRDSVEIEN 36 Alta 2279
Hansen Roy Arthur Myrullveien 60 Alta 2280
Sundelin Gunn Solbjørg Holtet 2 Alta 2281
Falsen Elias Hunsdal Thomasbrinken 17 Alta 2282
Bakken Turid Alta 2283
Hammari Herlof Killiveien 89 Alta 2284
Johansen Terje Arnulf Ternesvingen 8 Alta 2285
Opgård Bjørg Høysletta 26 Alta 2286
Bjerring Saga Elise Killiveien 40 Alta 2287
Halvorsen Kurt Anti Ándarjávri 3 Kautokeino 2288
Melo Eirik Wold Svaneveien, 73 Alta 2289
Haugen Odd Magne Ugleveien 34 Alta 2290
Dahl Dorit Skoleåsen 25 Alta 2291
Bjørkli Roy Birger Lampemyra 40 Alta 2292
Digre Åse Apanesveien 3b Alta 2293
Kivijervi Ole Kristian kristian Aronnesveien 104 Alta 2294
Opdahl Steinar Grepplyngveien 38 Alta 2295
Ellila Maria Tverrelvdalen Alta 2296
Ellingsen Peder Apanesveien 52 Alta 2297
Hansen Sverre Myrullveien 60 Alta 2298
Simonsen Reino Romsdalveien 59 Alta 2299
Gaup Johan J Apanesveien 7 c Alta 2300
Hansen Randi Bjørkeveien 2 Alta 2301
Suhr Thomassen Anette ole østlyngensvei 8 Alta 2302
Nilsen Tone Lise Holstlia 34 Alta 2303
lundmark ingrid Helene Talviksvingen 7 Alta 2304
Heggheim Lars Breverud 8 Alta 2305
Heitmann Elisabeth Ternesvingen 23 D Alta 2306
Thomassen Odd Aronnesveien 42 Alta 2307
Røberg Sander Tore Fogdebakken11 Alta 2308
Eidissen Jorid Sagastien 35 Alta 2309
Eira John Inge Beazejeaggi 13 Kautokeino 2310
Haug Finn Myrullveien 30 Alta 2311
Lundgren Kristensen Ida Russeluftveien 194 Alta 2312
Bjørkli Hilde Thomasbakkveien 6 Alta 2313
Haugen Adrian Altaveien 4 Alta 2314
leistad-jonas tom Eibyveien 36 Alta 2315
Sara John Isak Nilsen Girunluodda 4 Kautokeino 2316
Jonas Kenneth Mardalsveien 53 Alta 2317
Thoresen Stian Aronsletta 15 Alta 2318
Karlstrøm Harald Moreneveien 19 Alta 2319
Amundsen Lise Trollbärveien 20 Alta 2320
Amundsen Rune Skillemoveien 25 Alta 2321
Oskarsson Christian Skogveien 9a Alta 2322
Sara Dag Iver Alta 2323
Volden Morten Nygård Breverdmyra 17 Alta 2324
Kristensen Lene Aspesletta 10 Alta 2325
Mosesen Tormod Jordfallet 18 Alta 2326
Krane Asgeir Jørgensen Bjørnemyra 65 Alta 2327
Bang Svanhild Marianne Sagahøyden 24 Alta 2328
Rafaelsen Merethe Reneé Kirkegårdsveien 5 Alta 2329
Andersen Nils-Runar Måsesvingen 17 Alta 2330
Furu Markusson Elin Komsa Terrasse 7 Alta 2331
Ahmadi Ghasem Ali Åsen 7 Alta 2332
Olsen Rolf Karl Oldersvingen 1 Alta 2333
Simensen Krister Flåten 1 Alta 2334
Romsdal Kenneth Olsen Bjørnemyra 105 Alta 2335
Thomassen Jan Trygve Myrullveien 47 Alta 2336
Turi Daniel Isaksen Avzi Kautokeino 2337
Grøtte Pål Knut Kvens Vei 50 Alta 2338
Moen Connie Malen Engsvingelveien 14 Alta 2339
Skarvik Roger Einegjerdet 6 Alta 2340
Johansen Tommy Komsaveien 5 Alta 2341
Andersen Ingrid Thomasbrinken 12 Alta 2342
Kristiansen John-Gunnar Nielsen Heitmannåsen 26 Alta 2343
Amundsen Rita Breidablikk 5 Alta 2344
Uglebakken Maria Steinfossveien 15 Alta 2345
Hætta Ole Kristoffer Kvileskogen 22 Alta 2346
Brekke Jan Egil Røstmoen 27 Alta 2347
Falsen Rakel Hunsdal Thomasbrinken 17 Alta 2348
Ramstad Per-Erik Selbakken 5 Alta 2349
Garland-Thomas Pip Alta 2350
Hansen Ailin Transfarelvmoen.75 Alta 2351
Sætermo Gjermund Alta 2352
Holmgren Stian Seljeveien 9 Alta 2353
Sandvik Svein Ole Bredbuktnesveien 27 Kautokeino 2354
Haugsnes Kjetil Postboks 1027 Alta 2355
Moen Maria Isabell Einegjerdet 8B Alta 2356
Le Ngoc Thuy Duong Bullveien 14 Alta 2357
Martnes Larsen Caroline Aspesletta 7 Alta 2358
Suhr Vilde Aminda Heitmann Eibyveien 99 Alta 2359
Steen Mie Alta 2360
Isaksen Tom Arild Eibyveien 88 Alta 2361
Pedersen Reidar G Patoskogen 25 Alta 2362
Solheim Raymond Altaveien 405 Alta 2363
vekve ronja helen øvreveien 62 Alta 2364
Grønnbeck Inger Marit Hankenbakken 18 Øksfjord 2365
gundersen geir olav bekkefaret 8b Alta 2366
Eliassen Petter øvre mannsverk 9 Alta 2367
Pedersen Juanita Christina Aspesletta 8b Alta 2368
Andreassen Tom-Even Svaneveien 69 Alta 2369
Nilsen Aleksander Åsen 2 Alta 2370
Pedersen Irene E Patoskogen 25 Alta 2371
Amundsen Tom Cato Sagabrinken 45 Alta 2372
Nilsen Heljar Johannes Myrsnipeveien 6 Alta 2373
Haldorsen Håkon Kristian Lunden 2a Alta 2374
Paulsen Olufine Bjørkeveien 33 Alta 2375
Nilsen Agnes Kristine Alkeveien 16 Alta 2376
Mannsverk Brita Tømmerstien 2 Alta 2377
Olsen Camilla Russeluftveien 11 Alta 2378
andersen ulf stian gariavein 97 Alta 2379
Heitmann Jo-Sigve Røstmoen 10 Alta 2380
Isaksen Roald Åslia 24 Alta 2381
Kristensen Randi Helene Skogveien 24 Alta 2382
Fagerheim Aleidis Elisabeth Nilssen Nordahl Griegsvei 2 Alta 2383
Røysom Frank Elvedal Reistadhaugen 26 Alta 2384
Guddingsmo Sverre Magne Toften 23 Talvik 2385
Dåvøy Lill-Kirsti Kraknes Kjelkeveien 6 Alta 2386
Sundelin Egil Werner Holtet 2 Alta 2387
Hammari Trude Reistadlia 10 Alta 2388
Hammari Morten Breidablikk 20 Alta 2389
Pedersen Hildegunn Jøraholmen 12 Alta 2390
VISTNES HÅVARD Aronsletta 17 Alta 2391
Sønvisen May Oddlaug Karl Johnsens Vei 18 Alta 2392
Holten John Holtenjordet 15 Alta 2393
Vars Roy Thore Sagabrinken 53 Alta 2394
Daniloff Leif Hugo Blåbærveien 30 Alta 2395
Bjørkli Heidi Granshagen 14 Alta 2396
Vars Johan Mathis Kåfjordbotn 106 Alta 2397
Røkenes Arild Holstlia 36 Alta 2398
Saetermo Knut Arvid Timoteivegen 4 Alta 2399
Øyen Tone Haugen Postboks 1039 Alta 2400
Pettersen Torbjørn Moreneveien 13B Alta 2401
Strømeng Roger Aronsletta 21 Alta 2402
Fermann Eivind Skogveien 38 Alta 2403
Mienna Nils Roald Kautokeinovn 36 Alta 2404
Strifeldt Bjørnar Kilnotveien 10 Alta 2405
Flåtten Hanne Ragnhild komsahøyden 18 Alta 2406
Nygård Thomas Erlend Myrnes Njoammelluodda 19 Guovdageaidnu 2407
Johnsen Oliver Ugleveien 30 Alta 2408
Suhr Linda Kristin Reistadlia 51 Alta 2409
Tangen Ola Henry Gargiaveien 6 Alta 2410
Johansen Liv Torunn Thomaskroken 9 Alta 2411
Kaald Roar Sagabrinken 63 Alta 2412
Bueng Kate-Heidi Kautokeino 2413
Mikalsen Emil Skrivarskrenten 2 Talvik 2414
Fredriksen Håvard Øvreveien 66 Alta 2415
Mikkelsen Lars Erik Moreneveien 36 Alta 2416
Danielsen Johnny Arnfinn Holmen 44 Alta 2417
Buljo Martin Isaksen Stornes Kautokeino 2418
Sørensen Rune Sagastien 15 Alta 2419
Johansen Ågot Helen Altaveien 353 Alta 2420
Nilsen Ole Henrik Aronnesveien 211 Alta 2421
Larsen Tommy Bjørnestien 18A Alta 2422
Hammari Vibeke Sisuveien 25 Alta 2423
Rasmussen Egil Richard Bakkeveien 12B Alta 2424
Bjørkmann Alex Alta 2425
Jenssen Herman Magne Spireaveien 15B Alta 2426
Pedersen Nina Kaspara Ulveveien 20 Alta 2427
Tangvik Gunnar Lille Rusten 10 Alta 2428
Johansen Tone Tyttebærveien 36 Alta 2429
Hanssen Marius Alta 2430
Pettersen Sindre Opgård Sagahøyden 9 Alta 2431
Bull Tommy Rypebærveien 21 Alta 2432
Beldo Arvid Engrappveien 8 Alta 2433
Nilsen Leif Kristian Raipasveien 68 Alta 2434
Pettersen Håvard Romsdalveien 100 Alta 2435
Masvik Jørgen Helmer Åsveien 11 B Alta 2436
Pettersen Bengt Arild Sølvbunkeveien Alta 2437
Pedersen Alf Inge Kvalfjordveien 11 Kvalfjord 2438
Kåberg Hasse Holtenjordet 7b Alta 2439
Suhr Einar Leirbakkveien 17 Alta 2440
Hammari Olsen Kristoffer Sisuveien 34 Alta 2441
Bakkehaug Eivind Sagali 33 Alta 2442
Pirskanen Juha Pekka Kvenvikveien 54 Alta 2443
Opgård Jan kristoffer O. Østlyngsvei 3 Alta 2444
Røst Dag Holmen 30 Alta 2445
Eira Lina Therese Nuortamanmaras 1 Kautokeino 2446
Pedersen Heidi Elisabeth Djupvikveien8 Kviby 2447
Eira Ellen Marit Nilsdatter Ajonjarga 14 Kautokeino 2448
Hansen Lena Mariell Storelvveien3 Talvik 2449
Rasmussen Laila Sagastien 72 Alta 2450
Volden Asbjørn Bregneveien 41 Alta 2451
Bjerring Teddy Gargiaveien 89 Alta 2452
Witte Owe Sagabrinken 62 Alta 2453
Olsen Roald leirbakkveien 32 Alta 2454
Thomassen Bodil Helstrøm Skogsnelleveien 4 Alta 2455
Rydheim Ida Kristine Ternesvingen 21C Alta 2456
Isaksen Britt Sønvismoen 49 Alta 2457
Bongo Nils Johan Stornes Kautokeino 2458
nilsen Jøran oldersvingen 9 Alta 2459
Strøm Bernt Ivar Røsslyngveien 26 Alta 2460
Pettersen Jan Håvar Saunaveien 12 Alta 2461
Berge Rolf Tore Bossekopveien 70 Alta 2462
Medlie Magne Høysletta 5 Alta 2463
Romsdal Bent Håvard Holtenalle 7 Alta 2464
Andersen Ulf-Inge Knausen 16 Alta 2465
wirkola vigdis Altaveien 329 Alta 2466
Losgård Maren Holstlia 20 Alta 2467
Svendsen Margareth Blålyngveien 9 Alta 2468
Hansen Unn Kari Raipasveien 134 Alta 2469
Andersen Stine General Dalsvei 10 Alta 2470
Hanssen Herlaug Elisabeth Høysletta 2 Alta 2471
Fredriksen Jim Roger Alta 2472
Hammari Gunnar Rødsvingelveien 19 Alta 2473
Nilsen Birger Enevold Maskinsvingen 41 Alta 2474
Isaksen Rolf Gunvald Ankerveien 14 Alta 2475
Pettersen Lisbeth Ankerveien 32 Alta 2476
Sønvisen Mette Myrveien 2B Alta 2477
Pettersen Jan Ove Bælgiouda 16 Alta 2478
Jørstad Ingulf Boks 116 Alta 2479
Ingvaldsen Amalie Elisabeth Trollbærveien 16 Alta 2480
Kvammen Ane kongleveien 39 Alta 2481
Mannsverk Anja Charlotte Alta 2482
Irgens Eirik Lind Sagabrinken 65 Alta 2483
Knutsen Asgeir Lærer Rustens vei 11 Alta 2484
Kivijervi Endre Aspesvingen 13 Alta 2485
Oskal Ánte Niillas Bergstrøm Njurgoluodda 4 Kautokeino 2486
Haugsnes Veronica Murberg Postboks 1027 Alta 2487
Hansen Morten Myrullveien 32 Alta 2488
Antonsen Einar Gargiaveien 7 Alta 2489
Hanssen Jørn-Kristian Linekroken 16 Alta 2490
Mjøen Trond Tverrelvdalsveien 96 Alta 2491
Andersen Markus Åsveien 45 Alta 2492
Daniloff Sissel lærer rustensvei 11 Alta 2493
Bromseth Ola PB 2135 Elvebakken Alta 2494
Rolstad Glenn-Are Alta 2495
Klevberg Egil Elvestrand 45 Alta 2496
Karlsen Henry Eibyveien 36 Alta 2497
Bjørnæs Kjell Erling Boks 23 Alta 2498
Fyhn Andersen Silje Therese vallhallveien 7d Alta 2499
Andreassen Anders Alta 2500
Johannessen Katrine Trollbærveien 24c Alta 2501
Simensen Harald Georg Knut Kvensvei 47 Alta 2502
Bjørkli Sigve Nessvoll Lampemyra 40 Alta 2503
Siri Kirsten Karen Soahtefielbma Kautokeino 2504
Hestvik Lise Marie Aronnesveien 68 Alta 2505
Johansen Birgitte aspesvingen13 Alta 2506
Esjeholm Magne Svendsen Engsvingelveien 5 Alta 2507
opgård Geir Are Mardalsveien 54 Alta 2508
Olsen Maj-Turi Mikkelholmen 9 Alta 2509
Johansen Jarle Granshagen 1A - 08 Alta 2510
Marsdal Siri Ringveien 18 Alta 2511
Knudsen Eli Knut Kvens vei 51 Alta 2512
Tangen Tor Einar Rydheim Breidablikk 1 Alta 2513
Daniloff Einar Hubroveien 28 Alta 2514
Simensen Stian Aronsletta 35 Alta 2515
Buljo Johan Isak Beahcedievva 29 Kautokeino 2516
Kristensen Thomas Andre Transfarelvveien 4 Alta 2517
Grønn Jacob Myrullveien 41 Alta 2518
Sørensen Pål Morten Åslia 10 Alta 2519
Abrahamsen Truls Killiveien 86 Alta 2520
Johnsen Kjell Alkeveien 9 Alta 2521
Pettersen Irene åslia 12 Alta 2522
Sandberg Jørn Raipasveien 107 Alta 2523
Wirkola-Arnesen Ida Bregneveien 50 Alta 2524
Suhr Leif Tyttebærveien 7 Alta 2525
Wilhelmsen Victor Skogveien 64 Alta 2526
Eggset Pål Alta 2527
Wilhelmsen Geir Ove Idretsveien 22 Alta 2528
Thomassen Tor Åge Borrasveien 9 Alta 2529
Rasmussen Knut Altaveien 382 Alta 2530
Vetoniemi Jan Robin Trollbærveien 6 Alta 2531
Johansen Trygve Solvar Tverrveien.12 Øksfjord 2532
Nilsen Kai Otto Øvrevn.40,Pb 2013 Alta 2533
Larsen Vinjar Alta 2534
Barosen Brede Kristian Myrullveien 37 Alta 2535
Henriksen Linn Furuåsen 5B Alta 2536
Pedersen Rune Midtbakkveien 29 Alta 2537
Mannsverk Anne Sissel Alta 2538
Pettersen Ernst Vannveien 16 Alta 2539
Knutsen Kjetil Vegar Tømmerstien 8 Alta 2540
Pedersen Noah Spurveveien 10 Alta 2541
Gudmundsson Gunnar Bragi Markveien 38C L.308 Alta 2542
Hammari Trond Halvard Alta 2543
Holten Åse Elle Tverrelvdalsveien 29 Alta 2544
Bye Jorunn Sønvisen Yrkesskolev. 4 Alta 2545
Alsén Markus Lampe Spurveveien 12 Alta 2546
Frogum Trond gargia Alta 2547
Hoaas Bente Maskinsvingen 27 Alta 2548
Johansen Trygve Kristoffer Axelsen Knausen 20 H0101 Alta 2549
Daniloff Ragna Knutsen lærer rustensvei 11 Alta 2550
Johansen Lantto Mats ASKO Alta 2551
Pettersen Rolf Fredrik Saunaveien 12 Alta 2552
Hoaas John-Ketil Tollevikveien 46 Alta 2553
Suhr Oddvar Baddoveien 48 Alta 2554
Lillerud Marion Synnøve Alta 2555
johnson mona svaneveien 78 A Alta 2556
skum juhan heandarat nuortamanmaras 8 Kautokeino 2557
Haugen Tor Roger Kongleveien 43 Alta 2558
Johansen Karina Alta 2559
Danioff Ronja Isaksen Kåfjordbotn 125 Alta 2560
Mikkelsen Bjørn Roald Lampemyra 4 Alta 2561
Heggeli Bosch Karianne Alta 2562
Kolstad Åse Langnesveien 436 Talvik 2563
Flåtten Marita Cisilie Granshagen 3 Alta 2564
Johansen Erlend Thomasjordet 10 Alta 2565
Karlsen Malin Holstlia 12b Alta 2566
Bjørkli Matilde Sagabrinken 30 Alta 2567
Hætta Eli Gjertrude skoleåsen 39 Alta 2568
Frischknecht Martin Blokkebærveien 85 Alta 2569
Thomassen Kitty Holmen 116 Alta 2570
Romsdal Heidi Romsdalveien 95 Alta 2571
Bongo Leif Anders Lathari 13 Alta 2572
Sønvisen June Kilnotveien 18 Alta 2573
Lian Johanne Romsdal Steinfossveien 19 Alta 2574
Olsen Michael Sagabrinken 7b Alta 2575
wirkola charlotte eris russeluftv.4 Alta 2576
engstrøm pål Alta 2577
Svensen Pia Masvik Åsveien 11 B Alta 2578
Grøneng Jorunn Rafsbotnveien 117 Alta 2579
Wilhelmsen Emil salomon Mink eiendom 6 Alta 2580
Thorslund Magnus Breverudmyra 111 Alta 2581
Arnesen Randi Helene Russeluftveien 115 Alta 2582
Alsèn Eirik Lampe Greplingveien 31 Alta 2583
Arnesen John Willian Russeluftveien 116 Alta 2584
Iversen Felix Aronnesveien 197 Alta 2585
Walseth Julie komsa Alta 2586
Holten Jens petter Lampemyra 50 Alta 2587
Nilsen Dagny Marie damsveien 5 Alta 2588
Wahl Charles Andreas Holtenjordet 23 Alta 2589
Leinan Irene Thomasbakkveien 85 Alta 2590
Sætermo Ivar Romsdalveien 42 Alta 2591
Skum Elena Aslaksdatter Bredbuktnes Kautokeino 2592
Lund Tom Even Aronsletta 1 Alta 2593
Henriksen Lena Iren Sagatoppen 2 Alta 2594
Olsen Stein Apanesveien 16 Alta 2595
Kristensen Tomas Alta 2596
Firsova Svetlana Myrveien 15 B Alta 2597
Thomassen Dagim Kvibyveien 54 Kviby 2598
Bull Jon Vidar Kvekeveien 2 Alta 2599
Olsen Steinar Høysletta 22 Alta 2600
Johanessen Tommy Adel Skiferveien 9 Alta 2601
lillegård oda utsikten 14 Alta 2602
Sætermo Tore Sønvisskogen 18 Alta 2603
Paulsen Magnus Eibyveien 37 Alta 2604
Johansen Bjørn Ivar Thomaskroken 14 Alta 2605
Bull Bente Marianne Sisuvn.23 Alta 2606
Malin Knut Simanesvn 10 Alta 2607
Kallunki Teemu Matias Valhallveien 14 Alta 2608
Arnesen John Einar gamleveien 5 Alta 2609
Eriksen Oddleif Edmund Elgknausen 3 Alta 2610
Svane Renate Vitsø Marienlund 14 Alta 2611
heiberg john steffan Alta 2612
Andreassen Daniel Ugleveien 14 Alta 2613
Iversen Marit Bakken Lampemyra 48 Alta 2614
Hagberg Lill Tone Lampe Snømusstien 1 Alta 2615
Rasmussen Jan Krattstien5 Alta 2616
Jakobsen Therese Johanne Langhaug Sagali 1 Alta 2617
Iversen Lars-Gøran Ternesvingen 25A Alta 2618
Bellika Liv-Runa Grande Skogveien 58 Alta 2619
Isaksen Line Susann Tyttebærveien 7 Alta 2620
Eriksen Alf Bjørnar Reistadlia 55 Alta 2621
Hansen Arne Tollevikbergan 3 Alta 2622
Hegge Per Roben Eriksen Tranebærveien 6 Alta 2623
Stålsett Alf Blokkebærvn 59 Alta 2624
Hansen Per Aslak Eira nordreringvei Alta 2625
Johansen Jan Arne Moreneveien 38 Alta 2626
Johansen Lisbeth Helen Nordre Ringvei 10 Alta 2627
Rygh Christine Linnea Løksa Blokkebærveien 73 Alta 2628
Johansson Kristoffer Mardalsveien 11 Alta 2629
Bjørkmann Lars Even Alta 2630
SØDERHOLM STINE STORENGVEIEN 10 Alta 2631
Lien Jarl Ivar Alta 2632
Jenssen Rolf Erik Mellomgjerdet Talvik 2633
Skotnes Tor Steinar Åsveien 13b Alta 2634
Breines Alf Hermann Falkeveien 2 Alta 2635
Mikkelsen Harald Storelvveien 5 Talvik 2636
Tangstad Merete Kjerringrokkveien 4 Alta 2637
Opgård Oddbjørn Stillaveien 39 Alta 2638
Andersen Bjørn Tore Bjørnemyra 35 Alta 2639
Johansson Liv Mardalsveien 3 Alta 2640
Skorpen Jan Eirik Sorenskriverveien 18 Alta 2641
Leinan Tormod Kautokeinoveien 22 Alta 2642
Guttormsen Martine Alta 2643
Henriksen Andre Bergsfjordveien 105 Bergsfjord 2644
Isaksen Tor Sverre Skillemoveien 30 Alta 2645
Isaksen Victor Alta 2646
Steine Per Anders J. Øverbygdveien 5 Alta 2647
Heitmann Chris Otto Gamleveien 10 Alta 2648
Berg Børre Alta 2649
Dahler Bjørn Skoglund Bakkeveien 40 Alta 2650
Haldorsen Kirsten Elisabeth Mikkelsen Eibyveien 94 Alta 2651
Haugsnes Pål Karlsen SKoleveien 39 B Alta 2652
Olsen Birgitte Daniloff Ternesvingen 16 Alta 2653
kvammen Vilde Elvestrand 64 Alta 2654
Fredriksen Tor Fredriksen Romsdalveien 37 Alta 2655
Olsen Annikken Tollevikveien 4 Alta 2656
Thomassen Johanne B Ugleveien 17 Alta 2657
Tobro Kristine Hefre Reistadlia 18 Alta 2658
Johannessen Erika Sagabrinken 36 Alta 2659
Hætta klemet J.O Boks 34 Maze 2660
Paulsen Ann Helen Kvileskogen 3a Alta 2661
Tylli Mikael Sven Anders Aronnesveien 33 Alta 2662
Amundsen Håkon Kronstadbakken4 Alta 2663
Nergård geir erik s Røsslyngveien 3a Alta 2664
Gaino Lars Bjørn Bredbuktnesveien Kautokeino 2665
Hagberg Johnsen Anita Elisabeth Lunneveien 1 Alta 2666
Nilssen Viggo Eibyveien 81 Alta 2667
Bredesen Janne Veronica Mårsvingen 2 Alta 2668
Johannessen Arnold Lunden 3 A Alta 2669
Persen Trond Einar Valhallveien 15 Alta 2670
Balto Kai Espen Måsesvingen 66 Alta 2671
Hætta Mikael Kautokeino 2672
Johansen Rune Saga 15 Alta 2673
Ramberg Edith Margrethe Øvre Tollevik 9 Alta 2674
Hætta Klemet Erland Postboks 33 Maze 2675
Suhr Paul Even Bjørkeveien 32 Alta 2676
Nilsen Ronald Inge Ankerveien 32 Alta 2677
Larsen Stig-Rune Gargiaveien 36 Alta 2678
Pettersen Bjarne Furuåsen 4 Alta 2679
Reiersen Ann Kristin Maskinsvingen 33 Alta 2680
Berg Bjørn Tørrfossmoen.5 Alta 2681
Johansen Guri Marie Kvenvikveien 88 Alta 2682
Boine Marianne Kautokeino 2683
Nilsen Kristian Røyskattsvingen 1 Alta 2684
Uglebakken Ann Kristin Isbergveien 20 Alta 2685
Nilsen Bjørn Bjørnstad Holmen 76 Alta 2686
Stene Einar Borchgrvinkhøyden 1 Alta 2687
Andersen Seline Opgård Bjørkeveien 36 Alta 2688
Heggelund Nina Snømusstien 7 Alta 2689
Hove Linda Mortensen Spurveveien 25 Alta 2690
Nielsen Jan Ludvig Bergstien 8 Alta 2691
Arnesen Amadeus Veland Kjerringrokkvn 34 Alta 2692
Haugen Ola Tørrfossmoen 8 Alta 2693
Solberg Aleksander Tolk Blokkebærveien 53 Alta 2694
Kristiansen Bengt Frisk Reistadskogen 4 Alta 2695
Suhr Jon Åge Bjørkeveien 6 Alta 2696
Knutsen Nan Vigdis Skomakerberget15 Alta 2697
Østlyngen Tor Eibyveien 39 Alta 2698
Strøm Gerd Synnøve Ulveveien6 Alta 2699
Nilsen Hugo Spurveveien 33 Alta 2700
Sara Per Mathis M Bredbuktnes Kautokeino 2701
Nilsen Karl Theodor damsveien 5 Alta 2702
Heitmann Karin Elisabeth Gakoriveien 57 Alta 2703
Aslaksen Thomas Kåfjordveien 680 Alta 2704
Zachariassen Marlen Skogveien 68 Alta 2705
Hætta Johan Klemet I Ajagohpi 11 Kautokeino 2706
Johnsen Sten Roger Ternesvingen 27 A Alta 2707
Olsen Vigdis Maria Alta 2708
Mikalsen Augustin Tappeluftveien 152 Langfjordbotn 2709
Storhaug Alf Roger Holstlia 34 Alta 2710
Skarstein Sigmund Bjørkeveien 3 Alta 2711
Pedersen Isabell Buktaveien 13 Alta 2712
Esjeholm Kristian Svendsen Engsvingelveien 5 Alta 2713
Buljo Isak Mathis Stornes Kautokeino 2714
Bakkejord Grethe Markveien 38c Alta 2715
Suhr Hemminghyth Julius Skoleåsen 65 Alta 2716
Hindenes Aina Odins vei 11 Alta 2717
Olsen Ann-Kristin Wikstrøm Odinsvei 3 Alta 2718
Høgseth Kjartan Vasshaug Breverudmyra 43 Alta 2719
Wisløff Viktor Dagfinn Blåtoppveien 6 Alta 2720
Pedersen Oddvar Yngve Veidebakken 12 Alta 2721
Rygh Frantz Jakob Steinfossveien 25 Alta 2722
Sagelv Magnus Høysletta 8 Alta 2723
Øvrejord Tone Flatås Gimle 1A Alta 2724
Larsen Ulf Yngvar Russeluftveien 33 Alta 2725
Flage Knut Osmund Åsveien 26 Alta 2726
Strøm John Magne Skillemoveien 28 Alta 2727
Romsdal Therese Reisstadhaugen 25 Alta 2728
mørk jørund Borchgrevinkhøyden 16 Alta 2729
Mannsverk Beate Tverrelvdalsveien 19 Alta 2730
Nilsen Ellen Katrine Sønvismoen 33 Alta 2731
Stångberg Andreas Gartnetvadda 4 Kautokeino 2732
Nilsen Kristina Breverudmyra 56 Alta 2733
Andersen Bjørg Rasmussen Kirkegårdsveien 11 Alta 2734
Myreng Brynjar Alta 2735
sandvik øyvind digre trudvang 6a Alta 2736
Abrahamsen Åsmund Jarle Fjellvåkveien 17 Alta 2737
Hansen Runar Borrasveien 43 Alta 2738
Isaksen Roger Tverrelvdalsveien 143 Alta 2739
Dørmænen Anne Marie Breverudmyra 67 Alta 2740
Mikalsen Wenche Lise Thomasbakken 35 Alta 2741
Balandin Jorunn Skotsfjord Ankerveien 41 Alta 2742
Simonsen Tone Sønvisen Komsaveien 16 Alta 2743
Haugen Magnus Fors Svaneveien 78 c Alta 2744
Haugen Irina Myrbakken 1b Alta 2745
Nilsen Hege Kristine Sønvismoen 33 Alta 2746
Bals Inga Marit P. Stornes Kautokeino 2747
Wirkola Rasmussen Rikard Bakkeveien 12B Alta 2748
Suhr Gunn Sissel Tyttebærveien 7 Alta 2749
Hågensen Stian Risveien 8 Alta 2750
Bjørnå Hans-Thomas Røsslyngveien 6A Alta 2751
Knudsen Marvin kirkeveien 6 Alta 2752
Olsen Jan Helge Linekroken 11 Alta 2753
Valio Kent Joachim Lulit Gáhkkorluodda 1a Kautokeino 2754
Volden Roar Nygård Øvreveien 65 Alta 2755
Karlsen Ann Elisabeth Ekornsvingen 25 Alta 2756
Haugjord Odd Åsveien 42 Alta 2757
Andersen Veronika Øvre Tollevikvei 22 Alta 2758
Paulsen Lillian Skogveien 48 Alta 2759
Mannsverk Christine Sagabrinken 24 Alta 2760
Nilsen John-Ivar Gamleveien 8 Alta 2761
Gaup Aslak Anders I. Gartnetluohkka 6 Kautokeino 2762
Romsdal Ole Røstmoen 14 Alta 2763
Samuelsen Steve Breverudmyra 27 Alta 2764
Nilsen Trond Jøran Kvilesletta 3 Alta 2765
Eira Svein Are Kautokeino 2766
Vallgren Mattias Altaveien 353 Alta 2767
Hoaas Benedicte Victoria Sagali 31 Alta 2768
Romsdal Arnulf Aronnesveien 108 Alta 2769
Hansen Jens Harald Grepplyngveien 17 Alta 2770
Olsen vebjørn linehøyden 4 Alta 2771
Knutsen Ørjan Lærer rusten vei Alta 2772
HOLTEN INGRID BELLIKA KAUTOKEINOV.58 Alta 2773
Johansen Odd Henry Gakoriveien 27 Alta 2774
Lantto Anne Britt Sara Lunneveien 11 Alta 2775
Hermansen Nina Lunden 2a Alta 2776
Ulvestad Jan Harald Elvestrand 26 Alta 2777
Andreassen Mariann Gargiaveien 88 Altalta 2778
Wisløff Maja Karlsen Spoveveien 14 Alta 2779
Torsteinsen Åse Marie Lerresfjordveien 4 Korsfjorden 2780
Andersen Daniel Hoel Skogly 20 Alta 2781
Lund Vårin Hillestad Skogforvalterveien 9 Alta 2782
Frøhaug Hans Petter Krøkebærveien 20 B Alta 2783
Johanson Rune Røed Apanesveien 25 Alta 2784
Granshagen Nord Marius Alta 2785
Eira Mikal Raipasveien 22D Alta 2786
Hanssen Analou Ilosorio Roneggiveien 9 Kviby 2787
Åsheim Cathrine Moreneveien 32 Alta 2788
Willassen Ingrid Marie Komsa Terrasse 2 Alta 2789
Karlsen marius Alta 2790
Bartholdsen Frode Reistadlia 11 Alta 2791
Thomassen Fredrik Aspemyra 22 H0201 Alta 2792
Løvlund Kåre Swan Øverbygdveien 33 Alta 2793
Ellingsen Kristen Albert Måsesvingen 64 Alta 2794
Pettersen Borgny Helene Brønnveien 17 Alta 2795
Lyrek Hanna Gargiaveien 29 Alta 2796
Opgård Randi Skomakerberget 12 Alta 2797
Holm Torbjørn Saggau Valhallveien 6 Alta 2798
Andersen Hans Jørgen Mårsvingen 9 Alta 2799
Bellika Lisa Karin Handnes Heitmannåsen 9 Alta 2800
Pedersen Stian Aleksander Breverudmyra 10 Alta 2801
Bjørkli Odd Skogveien 40 B Alta 2802
Heitmann Kari Kongleveien 31 Alta 2803
Hansen Hege Sisuvn.13 Alta 2804
Bakkeby Anita Øvreveien 15 Alta 2805
Nilsen Kenneth Gråstarveien 10 Alta 2806
Thomassen Ida Annie Røstmoen 24 Alta 2807
Høy Ingrid Taraldsen sagabrinken 32 Alta 2808
Johansen May Britt Elvedal Reistadhaugen 22 Alta 2809
Johansen Glenn Nikolai Ternesvingen 23c Alta 2810
Andersen Kristin Mårsvingen 9 Alta 2811
rishaug michael russeluftveien 184 Alta 2812
Johansen Pål Håvard Skaialuft Alta 2813
Hardersen Petter Georg Borchgrevinkhøyden 22 Alta 2814
Mella Oddbjørn Alta 2815
Eliassen Dag Erik Bakkeveien 38 Alta 2816
Strifeldt ørjan Storengveien 31 Alta 2817
Mjøen Anette Ringveien 22 Alta 2818
Eliassen Marlene Schønning Skomakerholtet 20 Alta 2819
Walseth Even Spireaveien 12A Alta 2820
Larsen Bjørn-Sverre Alta 2821
Heitmann Trond Inge Nallobekken 6 Alta 2822
Klemets Lars Seterdalen 17 Alta 2823
Romsdal Kari Anita Skogveien 19 Alta 2824
Melo Karianne Wold Svaneveien 73 Alta 2825
Strøm Kjell Ove Altagårdsveien 26 Alta 2826
Oskal mikkel isak A Heammogieddi Kautokeino 2827
Berg Sten Kristian Tørrfossbakken 3 Alta 2828
Oskal Kari Margrethe Eira Heaammogieddi Kautokeino 2829
Johansen Tor Harald Kåfjordveien 479 Alta 2830
johansen ole Åsveien 11A, 11A Alta 2831
Mikalsen Diane Kråkefotveien 5D Alta 2832
kristensen bjørg Komsa Terasse 8 Alta 2833
Pedersen Daniel Johan Utsikten 28 Alta 2834
Heggheim Ingunn Åslia 4 Alta 2835
Mannsverk Helena Cecilie Tverrelvdalsveien 17 Alta 2836
Farstad Hege-Kristin Sagatoppen 9 Alta 2837
Mjøen Jarle Mobrinken 7 Alta 2838
Sandberg Lene Alta 2839
Rasdal Ellen Eira Boks113 Kautokeino 2840
Guttormsen Tommy Baddoveien 37 Alta 2841
Mathisen Kirsten Skogforvalterveien 9 Alta 2842
Sivertsen Trond Borrasveien 19 Alta 2843
Lindseth Harald Baddoveien 34 Alta 2844
Melo Elias Wold Svaneveien 73 Alta 2845
Eikanger Jørn Olaf Granåsveien 34 Alta 2846
Lorentzen Øyvind Russeluftveien 34 Alta 2847
Suhr T-Tormod Baddovn 31 Alta 2848
Jensen Lill Grethe Svaneveien 78 B Alta 2849
Kristensen emilie ek baddoveien 2 Alta 2850
suhr kjetil Alta 2851
Leirvik Roar Endre Gimle 2 Alta 2852
Mikkelsen Lene Komsahøyden 8c Alta 2853
Sara Ante Andersen Gartnetluohkka 10 Kautokeino 2854
Nilsen Nils Petter Saunaveien 4 Alta 2855
olsen tore røstmoen 25 Alta 2856
Aslaksen Even Rafsbotnveien 110 Alta 2857
Halvorsrud Emil Blokkebærveien 27 Alta 2858
Øverli Marit Hætta Rypebærveien 14 Alta 2859
Røkenes Kjersti Bregneveien 56 Alta 2860
Andersen Heidi Hoel Skogly 20 Alta 2861
Alsen Nils Martin Spurveveien 12 Alta 2862
Mathilassi Tone Beate Gargiaveien 36 Alta 2863
Johansen Bjørn Arild Tverrelvdalsveien 4 Alta 2864
Hansen Aleksander Teige Øytunveien 109 Alta 2865
Andersen Arnt Øystein Bossekopveien 77 Alta 2866
Eide julia kåfjordveien 11 Alta 2867
Sara Marit Oskal Gartnetluohkka 10 Kautokeino 2868
Kalland Julie Thomassen Kongsvikveien 5 Alta 2869
Isaksen Even Bellika Gaupeveien 8 Alta 2870
Olsen Eli Aronnesveien 149 Alta 2871
Berg Lene Tørrfossmoen.5 Alta 2872
Hermansen Jan Ole Klemet Boks 113 Maze 2873
Ludvigsen Grete Lille Rusten 14 Alta 2874
Onshuus Aud Inger Aronskogen 14 Alta 2875
Iversen Lasse Trollbærveien 14 Alta 2876
Følstad Patrick Bakke Spikergjerdet 44 Alta 2877
MICHAELSEN RAGNA MALENE VEIDEBAKKEN 10 Alta 2878
Alakorpi Heini-Elisa Mirjami Alta 2879
Thomassen Camilla Elise Holtenjordet 11 Alta 2880
Knutsen Lena Ellinor Altaveien 182 Alta 2881
Mathisen Wibeke Olaussen Baddoveien 7 Alta 2882
Olsen Henriette Bjørkeveien 33 Alta 2883
Mikalsen Strøm Vilde Iren Kråkefotveien 5D Alta 2884
Eriksen Anette Leirbakkvn 21 Alta 2885
Antonsen Guri Tangen Gargiaveien 7 Alta 2886
Steen Karl Jørgen Røyskattsvingen 5 Alta 2887
Nyberget Sidsel Björnemyra 117 Alta 2888
Valla Margrethe Blokkebærvn 59 Alta 2889
Parken Espen Stene Nedre Kronstad 1 Alta 2890
Killi Håvard Skoleåsen 15 Alta 2891
Antonsen Stig Selbakken 12 Alta 2892
Uglebakken Trond Einar Alta 2893
Johnsen Sissel Geitramsveien 1 Alta 2894
Evertsen Jørn André ugleveien 5 Alta 2895
Bøthun Ida Marie Svartaksveien 9 Alta 2896
Hoaas Ann Kristin Skomakerholtet 5 Alta 2897
Hansen Mia Monsbakken 6 Alta 2898
Sara Anni Hilda Johansen Girunluodda 4 Kautokeino 2899
Hammari Kay Arne Geitramsveien 21 Alta 2900
Sivertsen Kjell Halvdan kjerringrokkveien 16 Alta 2901
Suhr Kristoffer Baddoveien 48 Alta 2902
Iversen Else Margrete Holtet 3 Alta 2903
Eilertsen Oddny Bismo Risveien 5 Alta 2904
Balandin Terje Svaneveien 66 Alta 2905
Svane Kai Ronny Marienlund14 Alta 2906
eriksen daniel klokkarhøyden 2 Talvik 2907
Wirkola Mona Nilsen Saunaveien 6 Alta 2908
Andersen Marlen Spoveveien 8 Alta 2909
Finjord Beate Komsa Terrasse 3 Alta 2910
Engseth Janne Cathrin Bregneveien 44 Alta 2911
Sundelin Rune Øverbygdveien 35 Alta 2912
Thomassen Marthe Sofie Holmen 116 Alta 2913
Løland Christina Alta 2914
Johansen Trond Ivar Aronnesveien 195 Alta 2915
Fredriksen Gry Kirsti Øvreveien Alta 2916
Jensen Silje Aspesletta 6 Alta 2917
Johansen Aleksander Øvreveien 44 Alta 2918
Vang Kristoffer Raipasveien 111 Alta 2919
Balto Jan Ole Gartnetluohkka 5 Kautokeino 2920
Jørstad Claus Postboks 1452 Alta 2921
Nilssen Liv Agnes Breverudmyra 38 Alta 2922
knutsen edgar Sandland 2923
Haugsnes Cathrine Karlsen Skoleveien 39 B Alta 2924
Bjørnø Arnt Magne Gargiaveien 96 Alta 2925
Slettli BODIL Alta 2926
Kråkstad Robin Alta 2927
Severinsen Svein Emil Spireaveien 12 B Alta 2928
Johnskareng Tom-Rune Baddoveien 21 Alta 2929
Eriksen Tobias Holtet 8 Alta 2930
Nilsen Bjørg Ellen Tømmerstien 10 H0101 Alta 2931
Mauno Bengt Ove Komsahøyden 8, Postboks 60 Alta 2932
wistven bente thomasbrinken 5 Alta 2933
Henriksen Nikolai Nuvsvåg 2934
Solås Jon Erik Vannveien 9 Alta 2935
Lund Bente Elin Karl johnsens vei 13 Alta 2936
Isaksen Jan Fredrik Markveien 38c Alta 2937
Klemets Mathias Alta 2938
Johannessen patrick Alta 2939
Gunnes Vårin Sønvisen Karl Johnsensvei 8 Alta 2940
Christoffersen Tore Reistadhaugen 12 Alta 2941
oskal ante per m. heammogieddi Kautokeino 2942
Berg Linda Kvalfjordveien 18 Kvalfjord 2943
Tran David Hieu Trung Bullveien 14 Alta 2944
hætta ole martin siri sokkisletten Kautokeino 2945
Hove Lasse Spurveveien 25 Alta 2946
Nilsen Eirik Tømmerstien 10 H0101 Alta 2947
Torsteinsen Yvonne Lerresfjordveien 6 Korsfjorden 2948
Natland Tron Møller Kvilesletta 7 Alta 2949
Ernstsen Ragnhild Arnesen Maskinsvingen 22 a Alta 2950
Olsen Jardar Aronnesveien 155 Alta 2951
Einvik Preben Helgesen Alta 2952
Johansen Birgitt Suhr Baddoveien 16 A Alta 2953
Molland Jan Audun Altaveien 330 Alta 2954
Pedersen Kenneth Svendsen Alkeveien 16 Alta 2955
Flatvoll Siril Kristin Klokkarsvingen 3 Talvik 2956
Buljo Nils Johan Mikkelsen Postboks 318 Kautokeino 2957
aas Sigrid johanne Øvre Mannsverk 9 Alta 2958
Guddingsmo Gjert Falkeveien 3 Alta 2959
Nilsen Ingjerd Bjørkeveien 63 Alta 2960
Rasdal Joar Eira Boks113 Kautokeino 2961
Steine Jan-Erik Alta 2962
Christensen Arne Spurvekroken 11 Alta 2963
Holsmo Jan Robert Midtbakkvn.5 Alta 2964
Olsen Silje weronika Alta 2965
Kalseth Andreas aronsletta 29 Alta 2966
Beldo Lars Helge Granshagen 3 Alta 2967
Eriksen Ingvild Skogsnelleveien 12 Alta 2968
Tapio Line Rønquist Mathisdalen 13 Alta 2969
Romsdal Max Even Alta 2970
Bjørnstad Per Egil Seljeveien 7 Alta 2971
Strøm Yngve Skillemoveien 43 Alta 2972
Hanssen Jørn Håvard Linekroken 16 Alta 2973
Kristiansen Augusta S. Saraveien 32 Alta 2974
Mannsverk Bjørnar Sønvisskogen 14 Alta 2975
Haldorsen Tonje Marie Kautokeinoveien 50 Alta 2976
Strøm Kari Helene Heitmann Skillemoveien 28 Alta 2977
Olsen Gunn-Merete Stensen Nuvsvågveien 1704 Nuvsvåg 2978
Johnsen Karl Atle Altagårdsbakken 14 Alta 2979
Daniloff Karoline Blåbærveien36 Alta 2980
Danielsen Olaf Amtmannsnesveien 63 Alta 2981
Johansen Fred KnutKvensvei 61 Alta 2982
Sivertsen Jan-Ivar Ivar Øvre Stengelsen 24 Alta 2983
Loka Trine Mathisfoss 7 Alta 2984
Nicolaysen Fredbjørg Agnes Øverbygveien 35 Alta 2985
Leinan Siv-Elin Kautokeinoveien 28 Alta 2986
Eira Ole Danel Loankosattu 15 Kautokeino 2987
Johansen Odd Thore Altagårdsbakken 2 Alta 2988
Blomsø Turid Reistadberget 7 Alta 2989
Kjellmann Simon Bjørnemyra 39 Alta 2990
oskarsson kenneth leirbakkveien 7 Alta 2991
Thoresen Birgitte Jørstad Gaupeveien 4 Alta 2992
Elde Guro Thomassletta 6 Alta 2993
Overvik Magne Alta 2994
Sørensen Svein-Hugo Myrveien 5 Alta 2995
Olsen Øyvind Veseth Mathisdalen 13 Alta 2996
Lien Raymond Sønvismoen 84 Alta 2997
olsen jørgen Alta 2998
Svendsen Ann Kristin Skogveien 6 Alta 2999
Ottem Espen Altaveien 250/Boks 2209 Alta 3000
Nilsen Nils Daniel storengveien 27 Alta 3001
Heitmann Linda Moreneveien 25 Alta 3002
Brendgen Bodil Cathrine Granåsvn.5 Alta 3003
arnesen helge Tyttebærveien 9 Alta 3004
Rønquist Tapio Magnus Mathisdalen 13 Alta 3005
Johnsen Bjørn-Hugo Breverudmyra 47 Alta 3006
Esjeholm Stig Ronald Blålyngveien 24 Alta 3007
Rasmussen Gunnar Bregnevn. 44 Alta 3008
Ingebrigtsen May Lise Vars Skomakerberget 6 Alta 3009
Furu Ellinor Komsa Terrasse 7 Alta 3010
Heger Marit Komsaveien 17 Alta 3011
Frost Thomas Bregneveien 47 Alta 3012
Thomassen Dag Frode Ulveveien 30 Alta 3013
Lossius Lars Erling Fjellvåkveien 36 Alta 3014
Normannseth Cato Komsaveien 12 Alta 3015
Hansen Rina Elisabeth Aune Steinfossveien 9 Alta 3016
Vars Jan Morten Maze 3017
Varsi Lasse Eibyveien 83 Alta 3018
Søreng Johansen Simen Knut Kvensvei 61 Alta 3019
Arnesen Tommy Tyttebærveien 64 Alta 3020
Rishaug Kjell Ivar Rafsbotnveien 77 Alta 3021
Hansen Jan Erik Borrasflaten 8 Alta 3022
Larsen Terje Blokkebærveien 33 Alta 3023
andersen elly alvilde kirkegårdsvn 11 Alta 3024
Johansen Gunn Tverrelvdalveien 4 Alta 3025
Nilsen Stian Oldersvingern 7 Alta 3026
Hågensen Jens Baddoveien 25 Alta 3027
Hansen Jan Oskar Tømmerstien 12 Alta 3028
Ingebrigtsen Tommy Kongleveien 7B Alta 3029
Westgaard Christian Blåbærveien 14 Alta 3030
Johansen Malin Hoel Mårsvingen 8 Alta 3031
Hammari Torfinn Kvilesletta 11 Alta 3032
Mikalsen Henry Tyttebærveien 34 Alta 3033
Esjeholm Linn Hege Steinfossholmen 8 Alta 3034
Rishaug Natalja Rafsbotnveien 77 Alta 3035
Ophaug Ingjerd Svaneveien 60 Alta 3036
Lampe Benedicte skoleveien 43 Alta 3037
Frantzen Hallgeir Damsveien 3 Alta 3038
Berg Jan Harald Blokkebærveien 72 Alta 3039
Eriksen Jan Roger Holtet 8 Alta 3040
Golten Torhild Øvre Mannsverk 2 Alta 3041
Karlsen Stig M. Idrettsveien 12 Alta 3042
Wirkola Christine Rishaug Russeluftv.4 Alta 3043
Storslett Maren Benedicte Njoammelluodda 19 Guovdageaidnu 3044
Bull Skoglund Karina Alta 3045
Tjessem Anne Kåfjordbotn 54 Alta 3046
Torsteinsen Karstein Lerresfjordveien 6 Korsfjorden 3047
ernstsen øystein komsa terrasse 8 Alta 3048
Lyng Hansen Laila Sagastien 34 Alta 3049
Mjøen Ingemund Tverrelvdalsveien 98 Alta 3050
Balteskard Endre Hansen Nyengbrua 1 Kviby 3051
Tande Torunn Tømmerveien 15 Alta 3052
Nilssen Fredrik Nallobekken 10 Alta 3053
Kaino Dina Aronskogen 40 Alta 3054
Johansen Hallgeir Komsahøyden 28 Alta 3055
Hoaas Tina Myrveien 14b Alta 3056
Berg Rune Altaveien 53 Alta 3057
Hammersvik Mia Mathisen Reistadhaugen, 13 Alta 3058
Haugsnes Evy Åsen 6 Alta 3059
Buljo Biret Mailèn Mikkelsdatter Postboks 318 Kautokeino 3060
Andreassen Inger-Johanne Thomaskroken 5 Alta 3061
Kristensen Kjetil Røstmoen 28 Alta 3062
kristensen inger johanne moreneveien 38 Alta 3063
Skum Nils Henrik Hannoluohkka 24 Kautokeino 3064
Thomassen Øyvind Aleksander Teglbakken 33 Alta 3065
Yri Anna Dorthea Romsdalveien 99 Alta 3066
Iversen Erling Aronnesveien 110 Alta 3067
Strifeldt Andreas Aspemyra 8 Alta 3068
Somby Johan Anders Nilsen Goalseluodda 22 Kautokeino 3069
Nytrøen Vibeke Thomasbrinken 3 Alta 3070
Lille Marius Hansen Gulaksveien 10 Alta 3071
Frost Eirik Bregneveien 47 Alta 3072
Parken Kine Stene Nedre Kronstad 1 Alta 3073
Greiner Stian Sagatoppen 1 Alta 3074
Hansen Espen Andre Flåten 3 Alta 3075
Nilsen Johan Fredrik Frostmo Myrveien 4B Alta 3076
Kjellmann Lisbeth Kløyva 4 Talvik 3077
Rafaelsen Tomas Moen Kirkegårdsveien 5 Alta 3078
Hætta Simon Helge Simonsen Skomakerberget 31 Alta 3079
Johansen Niklas Hoel Mårsvingen 8 Alta 3080
Bueng Marit Berit N. Garggoluoppal Kautokeino 3081
Søreng Sissel Knut Kvens vei 61 Alta 3082
Holm Høydahl Eirin Spkergjerdet 8 Alta 3083
Gunnes Svenn Sønvisen Karl Johnsensvei 8 Alta 3084
Alexandersen Renee Markveien 51 Alta 3085
Kvalsvik Ann-Sølvi Skillemovn.60 Alta 3086
johnsen kim rune antmannsnes veien 65b Alta 3087
Halvorsen Anne Karin Aronnesveien 84 A Alta 3088
Lebesby Trygg Erling Øvre Tollevikvei 30 Alta 3089
Bang Odd Inge Blåtoppveien 4 Alta 3090
suhr Hilde heggveien 9 Alta 3091
Kristensen Bjørn Kristoffer Transfarelvveien 4 Alta 3092
Heggheim Ommund Holtenveien 8 Alta 3093
Thomassen Lotte Aspemyra 22 H0201 Alta 3094
Alsen Carina Alta 3095
Danielsen Marita Elvestrand 68 Alta 3096
Hansen Birgit Åslia26 Alta 3097
Vevang Kathrine Alma Halses Vei 33 Alta 3098
Todal Eirik Talvik 3099
Sara Johan Mikkel mikkelsen Sokkisletta Kautokeino 3100
Dahn Jacob Skrivarjordet 35B Talvik 3101
Larsen Bjørg Marie Veidebakken 6 Alta 3102
Knutsen Kim Mikkelsen Aspesletta 3B Alta 3103
Brude Daniel Åsbakken 16 Talvik 3104
Nikolaisen Kjersti Killiveien 15 Alta 3105
Aasen Pål Jakob Trollbærveien 14A Alta 3106
Strandheim Frank Erik Blåtoppveien 14 Alta 3107
Eira Ina Kongleveien 18 Alta 3108
Ojala Jeanette Nedre Kronstad 3 Alta 3109
Hammari Vegard Sisuveien 32 Alta 3110
hauge eva aminda Elgknausen 7 Alta 3111
Thomassen Sissel Aronnesveien 151 Alta 3112
Olsen Olav Aronnesveien 145 Alta 3113
Kristiansen Arvid Thomasjordet 11 Alta 3114
Solemdal Knut åslia 20 Alta 3115
Haddal Morten Elgknausen 1 Alta 3116
Leinan Paul Ivar Thomasbakkveien 83 Alta 3117
Arnesen Sara Sara Helene Sagatoppen 10 Alta 3118
Reginiussen Petter Bregneveien 56 Alta 3119
Andersen Elisabeth Alta 3120
Myrseth May-Liss Holmen 62 Alta 3121
Skoglund Anne Bergljot Bakkeveien 40 Alta 3122
Nordahl Gunn Sisselrotveien 10k Alta 3123
Johnsen Vidar Tverrelvdalsveien 90 Alta 3124
gaino per klemetsen guhkesluokta Kautokeino 3125
Nilssen Miriam Bekkefaret 32 Alta 3126
Heikkonen Marja Riitta Bekoskogen 47 Alta 3127
Sem Henriksen Line Rafsbotn Alta 3128
Munkvold Therese Kjellmo Aspeveien 4 Alta 3129
Romsdal Alfhild Therese Gargiaveien 82 Alta 3130
Stamsvik Benedikte Alta 3131
Klemetsen Liv Karin Avzziluodda 28 Kautokeino 3132
Paulsen Arja Rosseland Altaveien 271 Alta 3133
Arnesen Bjørn Ivar Ternesvingen 10 Alta 3134
Valkeapææ Svein H suomaluodda 50 Kautokeino 3135
Bull Svein Erik Fjellveien 8 Alta 3136
Tangen Linda Alta 3137
Jacobsen Odd-Johan Alta 3138
Esaiassen Jarl Olav Blålyngveien 4 Alta 3139
Arnesen Anneli Spireaveien 17b Alta 3140
Walseth Jan Åge Kongleveien 17 Alta 3141
Hammari Daniel Sisuveien 32 Alta 3142
johansen hanne bakken skillemoveien 45 Alta 3143
Brekke Amanda Mårsvingen1 Alta 3144
Suhr Idar Baddoveien 33 Alta 3145
Jensen Are Midtbakkveien 20 Alta 3146
Torsteinsen Andrea Lerresfjordveien 6 Korsfjorden 3147
Isaksen Monica Svaneveien 84 A Alta 3148
Kivijervi Eirik Oksås Fjellveien 12 Alta 3149
Johansen Kari Alice Gakoriveien 27 Alta 3150
Eira Tor Ivar Guhkesluokta Kautokeino 3151
Thomassen Simon Leander Karelius Amtmannsnesveien 89 Alta 3152
Langhaug Eva Lill Bregneveien 24 C Alta 3153
Bjørkli Jonas Sagabrinken 30 Alta 3154
Bjørnå Benedikte Thorsen Knut kvensvei 52 Alta 3155
Thomassen Rune Patoskogen 19 Alta 3156
Bril Bram Marten Zoon Bakkeveien 31b Alta 3157
thomassen roger storbakken 26 Alta 3158
Holten Jeanett Romsdal Steinfossveien 11 Alta 3159
andreassen thomas Killiveien 63 Alta 3160
Kristensen Torfinn Gustav Skogveien 24 Alta 3161
Bredesen Petter Brede Mårsvingen 2 Alta 3162
Olsen Jan-Edmund Lund Sønvismoen 10 Alta 3163
Thomassen Karl Olaf Blålyngveien 12 Alta 3164
Kristiansen Sarah Thomassen Thomasjordet 11 Alta 3165
Paulsen Rune Alkeveien 13 Alta 3166
Kristiansen Filip R Elgfaret 5 Alta 3167
Andersen Arnt Henning Kirkegårdsveien 11 Alta 3168
Hætta Jon Thomas Biltasletta Kautokeino 3169
Nilsen Kathrine Ringveien 16 A Alta 3170
nilsen daniel andre Sagatoppen 3 Alta 3171
Jansen Anette Tollevikveien 24A Alta 3172
Kristiansen Hanne Merete Rødsvingelveien 14 Alta 3173
Dahn Gunille Lovise Russeluftveien, 238 Alta 3174
Halvorsen Albin Elvestrand 54 Alta 3175
Lantto Johan Henrik Svaneveien 58 Alta 3176
Iversen Per Martin Måsesvingen 38 Alta 3177
Rundsveen Magna Minkveien 1 Alta 3178
Nilsen Kjell Roger Kråkefotveien 1 D Alta 3179
Pedersen Alf-Aksel Kvalfjordveien 11 Kvalfjord 3180
Mannsverk Pål Ørjan Romsdalsveien 69 Alta 3181
Hanssen Ketil Bekoskogen 47 Alta 3182
Killi Øisten Øvre Stengelsen 18 Alta 3183
Liland Kurt Skogly 11 Alta 3184
Andersen Tone Bjørklund Komsa terrasse 5 Alta 3185
Heggelund Pål Even Snømusstien 7 Alta 3186
Amundsen Wenche Ojala Bregneveien 36 Alta 3187
Iversen Tonje Aronnesveien 110 Alta 3188
Røkenes Sigurd Holstlia 36 Alta 3189
Klarholm Eyvind Bekkefaret 25 Alta 3190
Grubben Ida Kvileskogen 5B Alta 3191
Olsen Andrea Johansen Apanesveien 16 Alta 3192
Olsen edgar Fredrik Fogdeveien 10 Alta 3193
Olaussen Frank Rudolf Karl Johnsens vei 14 B Alta 3194
Kristiansen Charles Granshagen 14 Alta 3195
Ottem Kai Rishaugveien 2 Alta 3196
Thomassen Jon Magne Utsikten 10 Alta 3197
johansen seonaid mary kåfjordbotn 83 Alta 3198
Lund Daniel Alma Halsesvei 44 Alta 3199
daniloff linda bjørnemyra Alta 3200
Hågensen Astrid Risveien 8 Alta 3201
haugen jonas Aalstad Åsen Alta 3202
Ingvaldsen Karl-Otto Svaneveien 22 Alta 3203
Klemets Ingrid Alta 3204
Sundstrøm Christer Sagastien 10 Alta 3205
Buvik Gro Blålyngveien 18 Alta 3206
Haug Masvik Aleksander general dahls vei 10 Alta 3207
Pedersen Mia Somby Gakoriveien 24 A Alta 3208
Karlsen Eva Leonore Flage Skiveien 14 Alta 3209
Mjøen Ronald Ringveien 22 Alta 3210
Hammari Kim Rafsbotnveien 98 Alta 3211
Mikkelsen Vegard lampemyra 60 Alta 3212
Persen Odd Eilert Basnjarga 12 Korsfjorden 3213
Myhra Siri Stillaveien 24 Alta 3214
Slåtsveen Trine-Lise Måsesvingen 21 Alta 3215
Henriksen Leif Helge Alta 3216
Heitmann Rolf Johan Eibyveien56 Alta 3217
Hove Eskil Spurveveien 25 Alta 3218
Gudmestad Henrik Røst Apanesveien 14b Alta 3219
Olaussen Richard Linekroken 10 Alta 3220
jørgensen ole helstrøm talviksvingen 11 Alta 3221
Johannessen Ted Rypeveien 3 Alta 3222
Kristensen Thomas Nedre kronstad Alta 3223
Slettli Trond Altaveien 331 Alta 3224
Randa Dan Granåsveien 9b Alta 3225
Nilsen Vidar Ekornsvingen 23 Alta 3226
Sara Kristine Sara boks 2133 Alta 3227
Mikalsen Jan Birger Tomasbakken 35 Alta 3228
Opdøhl Idar Furuåsen 9 Alta 3229
Jakobsen Kathrine Brønnveien 5 Alta 3230
Johnsen Bengt Ståle Kjosveien 11 Alta 3231
Slettli Vebjørn Komsa Terrasse 11 Alta 3232
Kvale Jens Ole Steinfossholmen 21 Alta 3233
Isaksen Pål Stokstadbakken 11 Alta 3234
michaelsen bjørne mo Alta 3235
Vonheim Werner Postboks 1078 Alta 3236
Wilhelmsen Kjell Altaveien 67 Alta 3237
Jonas Joakim Daniloff Komsahøyden 27 Alta 3238
Ludvigsen Vegard Steinfossholmen 9 Alta 3239
Gaup Niillas mihkkal Beazenjunni 22 Kautokeino 3240
jakobsen lisa Tårn høysletta20 b Alta 3241
Siri Jon Mikael Økseidet Kautokeino 3242
Hågensen Kathe Flåten 5 Alta 3243
Sivertsen Marie Blålyngveien 10 Alta 3244
Mathisen Tom Mardalsveien 38 Alta 3245
Klemetsen Sondre Tollevikveien 18 Alta 3246
Uglebakken Morten Isbergveien 20 Alta 3247
Zubkova Jana Alta 3248
Rasmussen Bjørg Idrettsveien 26 Alta 3249
olsen bjørnar bregneveien 16 d Alta 3250
Opgård Pål Erland Raipasveien 28 Alta 3251
Dahl Bjørn Bjorsha Skoleåsen 25 Alta 3252
Elvenes Veronika Kongsvikveien 6 Alta 3253
Nilsen Rayner Hoaas Geitramsveien 23 Alta 3254
maisenhølder magnus Alta 3255
Hansen Birger Evjan Alta 3256
Hanssen Jan-Fredrik Roald Tyttebærveien 6 Alta 3257
Nilsen Roberth Ankerveien 32 Alta 3258
Abrahamsen Synnøve røstmoen14 Alta 3259
Helgesen Kristine Ø Gakoriveien 64 Alta 3260
Simonsen Unni Kristine Romsdalvn 59 Alta 3261
Wirkola Daniel Nikolai Minkveien 1 Alta 3262
Knoff Connie gargia Alta 3263
Børstrand Camilla Kirkebakken 24 Alta 3264
Eira Sara Loankosattu 15 Kautokeino 3265
Bakken Unni Elisabeth Ringveien 37 Alta 3266
Olsen Olav Harald Sisuvn.19 Alta 3267
Abrahamsen Marit Leinan Killiveien 86 Alta 3268
Masvik Adrian Skiveien 7 Alta 3269
opdahl alexander baddoveien 41 Alta 3270
Thomassen William Ringveien 3 B Alta 3271
Kemi Mikkel Anders Gartnetluohkka 5 Kautokeino 3272
Haugen Ole Petter Altaveien 4 Alta 3273
Johansen Hege Elisabeth Ugleveien 26 Alta 3274
sokollek mia Thomasbrinken 5 Alta 3275
Knudsen Vegard Øvreveien 88 Alta 3276
Mella Vidar Tverrelvdalsveien 27 Alta 3277
Jørgensen Arne Helstrøm Yrkesskolevn 18 Alta 3278
Berg Ronny Ørneveien 6 Alta 3279
Opgård Tor Erling Tverrelvdalsveien 101 Alta 3280
Berg Turid Sofie Breverudmyra 23 Alta 3281
Halkjelsvik Tone Leirbakkeveien 25 Alta 3282
J.Olsen Hannah Apanesveien 16 Alta 3283
Johansen Ørjan Sagabrinken 43 Alta 3284
Randa Sandra Gunnes Granåsveien 9b Alta 3285
Johansen Morten Alfred Altaveien 353 Alta 3286
Andersen Tor Sverre Nedre Kronstad 4 Alta 3287
Isaksen Rolf Kristian Sagatoppen 9 Alta 3288
Kroken Sissel Alta 3289
Nilsen Pål Ove Skogveien 42 Alta 3290
hammari knut erik bull Russeluftveien 56 Alta 3291
Sandvik Anne Lise Granåsveien 52A Alta 3292
Johansen Gunn Marit Øvreveien 44 Alta 3293
Losvar Alf Johan Oledrsvingen 11 Alta 3294
Eriksen Evelyn Revestien 1 Alta 3295
Hagberg Lisa Lampe Snømusstien 1 Alta 3296
Hansen Marius Holm Heitmannåsen 2 Alta 3297
Lundheim Sigmund Olsen Skomakerholtet 6 Alta 3298
Thomassen Elin N Sagatoppen 6 Alta 3299
larsen bjørnar brønnveien 3 Alta 3300
Romsdal Geir Andreas Talvik 3301
Turi Johan Daniel Hætta Alma Halses vei 25 Alta 3302
Nilsen Isak Hareide Alta 3303
Guttorm Kjell Are Loankodievva 4 Kautokeino 3304
Medlie Daniel Høysletta 5 Alta 3305
Låstad Johanne Åsveien 13d Alta 3306
Johnsen Mette Spurveveien 10 Alta 3307
Kjellmann Roger Kirkebakken 24 Alta 3308
Skorpen Stefan Sorenskriverveien 10 Alta 3309
Thomassen Ove Raipasveien 34 Alta 3310
Knudsen Stein Erik Skogveien 11 Alta 3311
Bjørkli Daniel Johansen Alta 3312
Elvemo Christel Heitmann lampemyra 27 Alta 3313
Hauklnad Ellen Rødsvingelveien 15 Alta 3314
Daniloff Werner Yrkesskoleveien 6 Alta 3315
Lille Jøraholmen Elin Jøraholmen 19 Alta 3316
Nilsen Kim Raymond Kvenvikvn 69 Alta 3317
Haugan John Kjetil Sagastien 62A Alta 3318
Knudsen Emil Altavn.47 Alta 3319
Hermansen Tone Myrveien 14a Alta 3320
Thomassen Svein Ove Transfarelvveien 11 Alta 3321
Skauvik Tone Beate Olsen Alta 3322
Oskal John Ante Kautokeino 3323
Emaus Grete Alta 3324
Walseth Odd Spurveveien 19 Alta 3325
Nilsen Astrid Helene Transfarelvveien 8 Alta 3326
BERGFALD Elin Ann Platået 5 Øksfjord 3327
Ottesen Anette Alta 3328
Lorentzen Monica Russeluftveien 34 Alta 3329
Suhr Karlsen Tony Andre Tyttebærvn 5 Alta 3330
Lund Per Skaialuftveien 3 Alta 3331
Dahle Eli Mannsverk Romsdalveien 48 Alta 3332
Kristensen Dag Erlend Baddoveien 2 Alta 3333
Nilsen Viktorie Kvenvikveien 88 Alta 3334
Hansen Sandra Alexandersen Linehøyden 3 Alta 3335
Wilhelmsen Bjørn Ole Østlyngensvei 8D Alta 3336
Olsen Rode Kristian Blålyngveien 9 Alta 3337
Johansen Raymond skillemoveien 45 Alta 3338
Lundquist Marie Anna Louise vassdalveien 14 Øksfjord 3339
Esjeholm Bjørn-Tore Engsvingelveien 5 Alta 3340
Smolik Strifeldt Aurora Azahara Mardalvegen 7 Alta 3341
Gabrielsen Kjell Magne Alta 3342
Eira Ann Maret Bredbuktnesveien 19 Kautokeino 3343
Strøm Kenneth Aronnesveien 110 Alta 3344
Knutsen Trond Roger Klokkarsvingen 3 Talvik 3345
Paulsen Ragnhild Romsdal Gargiavn 84 Alta 3346
Kristjansson Kristjan Idrettsveien 20 Alta 3347
Aalstad Bodil Kongleveien 43 Alta 3348
Dønnestad Håvard Kongleveien 10A Alta 3349
Simensen Frode Holmen 17 Alta 3350
Paulsen Pål Vidar Sagasletta 4 Alta 3351
Sivertsen Jorunn Stillaveien 9 Alta 3352
Porsanger Ann-Wibeke Mathisen Øvre Mannsverk 6 Alta 3353
Isaksen Anne-Kari Bregneveien 22c Alta 3354
Sønvisen Gøril Blåtoppveien 13 Alta 3355
Sara Jørgen Johansen Sorenskriverveien 25 Alta 3356
Larsen Finn Arne Apanesveien 48 Alta 3357
Hætta Ove Aleksander Alta 3358
Knudsen Ole Kristian Elvestrand 64 Alta 3359
Jakobsen Astrid Marie Svoor Basnjarga 4 Korsfjorden 3360
Kaalaas Arild Tors Vei 14 Alta 3361
Heitmann Kurt Magne Lærer Rustensvei 28 Alta 3362
Simensen Ove Knut kvensvei 45 Alta 3363
Karlsen Brita Apanesveien 64 Alta 3364
Nilsen Håkon Oldersvingen 7 Alta 3365
Nikolaisen Renate Blokkebærveien 49 Alta 3366
Rognstad Solvieg Svaneveien 13 C Alta 3367
Hugstmyr Tom Russeluftveien 364 Alta 3368
Haukland Lars-Kristian Rødsvingelveien 15 Alta 3369
Bakken Pål Mobrinken 8 Alta 3370
Kristiansen wenche Baddoveien 30 Alta 3371
Mikalsen Tor Inge Tverrelvdalsveien 17 Alta 3372
Hætta Martin Kautokeino 3373
Ingebrigtsen Tom Sverre Myrveien 13B Alta 3374
Rist Nikolai Heitmannsåsen 8 Alta 3375
hansen tove liss Jerveveien 9 Alta 3376
Brækken Camilla Sagabrinken 46 Alta 3377
Mikalsen Audun Oterfaret 14 Alta 3378
Pedersen Karen Meland Sisuveien 25 Alta 3379
Johnsen Gro Skomakerberget 9 Alta 3380
Eriksen Ståle Buktaveien 13 Alta 3381
Uglebakken Ken Gøran Sagabrinken 64 Alta 3382
Daniloff Tatiana Blåbærveien 36 Alta 3383
Thomassen Tor Oskar Rødsvingelvn 26 Alta 3384
Strifeldt Hallgeir Johan Amtmannsnesveien 51 Alta 3385
Wirkola Heljar Seljeveien 9 Alta 3386
Jensen Kjell Bjørnar Tverrelvdalsveien 105 Alta 3387
Nordeidet Bjørnar Moreneveien 5 A Alta 3388
Nilsen Hilde Beate Trosteveien 16 Alta 3389
Kingkaew Piyanuch Bullveien 15 Alta 3390
Wisløff Eilif Myrullveien 26 Alta 3391
Kåberg Eva Heggheim Åslia 4 Alta 3392
Paulsen Bjørnar Aronskogen 22 Alta 3393
Hoaas Ulla Britt Tyttebærveien 4 Alta 3394
Kristensen Georg Holstlia 12b Alta 3395
Jungård Anne-Karin Nygjerdet 11 Alta 3396
Hansen Tor-Egil Tollevikveien 4 Alta 3397
Dahl Anton Leier Sattumaras Kautokeino 3398
Stenvold John Sønvismoen 60 Alta 3399
Nordgård Tom Vidar Altagårdsbakken 2A Alta 3400
Johansen Andreas NEDRE KRONSTAD 3 Alta 3401
Knudsen Tommy Russeluftveien 186 Alta 3402
Isaksen Trine Bjørnemyra 33 Alta 3403
Jakobsen Liss-Aina Alta 3404
Boine Ken Robert Balto Måsesvingen, 66 Alta 3405
Tronsen Ragnhild Hermstad Øvre Tollevikvei Alta 3406
Isaksen-Kjellmann Lene Geitramsveien 22 Alta 3407
Solberg Vinjar Falkeveien 6a Alta 3408
Romsdal Jan Erling Lærer Rustensvei 21 Alta 3409
Nilsen Erling Nuvsvåg 3410
Kjelling Jøran Hammari ÅSEN 6 Alta 3411
Johansen Stian Gakoriveien 27 Alta 3412
Bye Petter Sønvisen Alta 3413
Kristiansen Eskil Mosesen Holmen 61 Alta 3414
jensen isabel helen damsveien 1 Alta 3415
Romsdal Sondre Holmen 136 Alta 3416
Bongo Ann-Kristine Stornes Kautokeino 3417
Nøstbakken Målfrid Blåbærveien 10 Alta 3418
Bjerring Aina Helen Thomasjordet 9 Alta 3419
Nævra Helene Fogdebakken 11 Alta 3420
Jakobsen Jane Tårn Sølvbunkeveien 6 Alta 3421
Masvik Christine Åsen 2 Alta 3422
Kjellmo Børge Altaveien 45 Alta 3423
Olsen Ingar Breverudmyra 111 Alta 3424
Bongo Berit Andersdatter Bredbuktnesveien Kautokeino 3425
Heitmann Merete Lund Alta 3426
Andersen Tom Vegard Østerelvdalen 4 Alta 3427
Harald Ole Harald Falch Åsveien 13 d Alta 3428
Alexandersen Caroline Alexandersen Ringveien 42 Alta 3429
Olsen Marit Øksfjord 3430
Angell Brage Myrsnipeveien 5 Alta 3431
Vonheim Kristian Bakkeveien 26 Alta 3432
Bergmo Susanne Østre Kvenvik 70 Alta 3433
Strömgren Johan Ajonjarga 7 Kautokeino 3434
Vebenstad Mari Falkeveien 6a Alta 3435
Gaup nils Peder Isaksen Avzi Kautokeino 3436
Volden Geir Harald Reistahaugen 29 Alta 3437
Hansen Steven-Andre Bjerring Thomasjordet 9 Alta 3438
Ingebrigtsen Ruben Alta 3439
Amundsen Fredrik Sagabrinken 45 Alta 3440
Sandvik Sondre Biti Bredbuktnesveien 27 Kautokeino 3441
Tangen Ulf Ragnar Saraveien.35 Alta 3442
Christensen Astrid Spurvekroken 11 Alta 3443
Frost Erle Bregneveien 47 Alta 3444
Sivertsen Helene Skogveien 48 Alta 3445
Oksavik Øyvind Brønnveien 19 Alta 3446
Opgård Martin Ole Østlyngens vei 5 Alta 3447
Johansen Ole Mathias Tømmerstien 6 Alta 3448
Holst Øivind Schmidt Tors vei 11 Alta 3449
Hætta Eva Sissel Aronnesveien 31 Alta 3450
Zakariassen Geir Kongleveien 31 Alta 3451
Karlsen Karstein Kjeldsberg Skillemoveien 68 Alta 3452
Isaksen Bernt Roger Sønvismoen 49 Alta 3453
Nilsen Birger Andre Blokkebærveien 75 Alta 3454
Brækken Mari Sagabrinken 46 Alta 3455
Johansen Bjørn Erik Borchgrevinkhøyden 18 Alta 3456
Uglebakken Oddvar Reistadsvingen 20 Alta 3457
JOHNSEN SIGRID ANGELL MARIENLUND 23 Alta 3458
Ingebrigtsen Harald Krøkebærveien 17 Alta 3459
Hanssen Lene Geitramsveien 21 Alta 3460
Kjelsberg Mette Aune Røstmoen 27 Alta 3461
Persen Mona Møllebakken 2 Alta 3462
Bye Kristian Sønvisen Yrkesskolev. 4 Alta 3463
Svendsen Geir Sisuveien 8 Alta 3464
Nilsen Frank Jonny Boks 1137 Alta 3465
Mortensen Astrid Øvre Tollevikvei 40 Alta 3466
Hermansen Inger Merete Borchgrevinkhøyden 13 Alta 3467
Johnsen Daniel Lien Kvitlyngveien 10 Alta 3468
Oskal Sara Bergstrøm Njurgoluodda 4 Kautokeino 3469
Hanssen Hugo Wasmuth Nordre Ringvei 10 Alta 3470
Beldo Karl Petter Svaneveien 78 a Alta 3471
Wirkola Knut Sverre Spikergjedet 25 Alta 3472
lindberg emma anette heitmannåsen 22 Alta 3473
Thomassen Arvid Øverbygdveien 14 Alta 3474
Halvorsen Kjell Arne Baddoveien 11 Alta 3475
Bakken Anita Alta 3476
Murberg Per Magne Raipasveien 134 Alta 3477
Christiansen Hege Føsund Tollevikbergan 1 Alta 3478
Strifeldt Klaus Amtmannsnesveien 73 Alta 3479
Øvregård Inger Anita Myrsethveien 7C Alta 3480
Pedersen Raymond Seterveien 2 Alta 3481
Bang Knut Ivar Ringveien 11 Alta 3482
Berg Kirsti Oudenstad Sisselrotveien 19 Alta 3483
Thomassen Vegard Opgård Raipasveien 78 Alta 3484
Skoglund Håvard Thomasbakkveien 64 Alta 3485
Haldorsen Andreas Simensen Kautokeinoveien 50 Alta 3486
Mella Kristoffer Hyld Tverrelvdalsveien 27 Alta 3487
Johnsen Kåre Mikal Myrsethveien 25 Alta 3488
Kivijervi Anita Romsdal Aronnesveien 104 Alta 3489
Eidissen Fredrik Sagastien 35 Alta 3490
Slettli EMILIE Komsa Terrasse 11 Alta 3491
Thomassen Ole-Martin Teglbakken 33 Alta 3492
Eira Hans Ole Eirabakken Maze 3493
Nikodemussen Lisbeth Beate Høysletta 5 Alta 3494
Thomassen Aage Aronskogen 42 Alta 3495
Amundsen Bjørn-Inge Johansen Kråkefotveien 11A Alta 3496
Kristensen Vegar Berg mardalsveien 20 Alta 3497
Martinsen Alf Harald Holtenjordet 17 Alta 3498
Jæger Kari Blokkebærveien 17 Alta 3499
mella nils jakob rafsbotnveien 45 Alta 3500
Lyng Sigvard Andreas Ringveien 5 Alta 3501
Haugen Jøns Bjørkevn 37 Alta 3502
Stokvik Beate skorpen apanesveien 5d Alta 3503
Klemetsen Per Ivar Njoammelluodda 11 Kautokeino 3504
Hines Kjell Kvileskogen 60 Alta 3505
Iversen Audun Gulaksveien 12 Alta 3506
Suhr Unni Holstlia 4a Alta 3507
Jensen Stian Kiil Øvreveien 92 Alta 3508
gschib pedersen Ann Synnøve Aspemyra 39 Alta 3509
Bellika Petter Løksa Trudvang Alta 3510
Varsi Per Edvind Buktaveien 15 Alta 3511
Pettersen Eivind Skogveien 28 Alta 3512
Suhr Olav Seterveien 8 Alta 3513
Nilsen Tor Erland Åsveien 23 Alta 3514
vekve mia øvreveien 62 Alta 3515
Nilsen Yngve Altaveien 450 Alta 3516
Opgård Ole Martin Suhr Aspesletta 8b Alta 3517
Andreassen Jan Richard Teglbakken Alta 3518
Eira Anders Eivind Bredbuktnesveien 19 Kautokeino 3519
Kristiansen Thore Hermund Jordfallet 15 Alta 3520
Mjøen Viktor Apanesvn 7 a Alta 3521
Wistven Tove Svaneveien 76b Alta 3522
Olsen Bernt-Martin Postboks 222 Alta 3523
Bie-Nilsen Ørjan Knut Kvensvei 18 Alta 3524
Bøthun Øyvind Klemetsen Svartaksveien 9 Alta 3525
Ekberg Jacob Strandi Markveien 38 C Alta 3526
Solheim Tor-Willy Tyttebærveien 2 Alta 3527
Thomassen Pål Walter Sagali 3 Alta 3528
Johanson Sonja Myrullveien 31 Alta 3529
Mathisen Trine Seterveien 17 Alta 3530
Henriksen Ole Kristian Høyden Nuvsvåg 3531
Nystad Marie Elise Njoammelluodda 19 Guovdageaidnu 3532
Daniloff Bjørn Yrkesskoleveien 6 Alta 3533
Olsen Per-Erik Aronnesveien 155 Alta 3534
Nyvoll Remi André Kvenvikbakken 40 Alta 3535
Johansen Gunvor W Killiveien 32 Alta 3536
Ernstsen Victoria Østre Kvenvik 84 Alta 3537
Johansen Solbjørg Alise Bregneveien 39 Alta 3538
Kjellmann Dan Roger Geitramsveien 22 Alta 3539
Amundsen Hege Komsaveien 5 Alta 3540
Overvik Martin Trosteveien 18 Alta 3541
Bjerke Kjell Oddvar Vannveien 7 Alta 3542
Haugan Vegard Hammarijordet 29 Alta 3543
Opgård Hammari Jørn Andre Sagahøyden 9 Alta 3544
Davidsen Anne Alta 3545
Arntzen Miriam Basma Romsdalveien 23 Alta 3546
Hansen Thomas Idrettsveien 27 B Alta 3547
Johansen Karianne Killiveien 38 Alta 3548
Hoel Vidar Postboks 198 Alta 3549
Grøtte Tore Mathisen Aspesletta 10 Alta 3550
Heitmann Einar Reistadlia 10 Alta 3551
Føleide Vigdis Vesterhaugvn. 8 Alta 3552
Nora Line Trollbærveien 12A Alta 3553
Boine Tony Ternesvingen 12 Alta 3554
Abrahamsen Ingrid Leinan Kautokeinoveien 28 Alta 3555
Røberg Dag Øvreveien 94 Alta 3556
Kristensen Dag Lasse Skippertorget 21 Alta 3557
Hansen Thomas Wirkola Aronnesveien 161 Alta 3558
Jerijærvi Geir Alta 3559
liljegren charlotte aronsletta 35 Alta 3560
Olaussen Brynjar Lærer Rustensvei 4 Alta 3561
Isaksen Frank Arne Kåfjordveien 175 Alta 3562
Londal Raymond Sølvbunkeveien 1 Alta 3563
Thomassen Gunn Rigmor Transfarelvmoen 53 Alta 3564
Pedersen Arnt Ivar Myrveien 7 Alta 3565
Nilsen Jan Gunnar Spurveveien 13 Alta 3566
Østlyngen Kenneth Sagaflaten 6 Alta 3567
Ottem Andreas Altavn 250 Alta 3568
Alsèn Christer Aronsletta 7 Alta 3569
Lyngmo Eilert Bolsøy Sagali 47 Alta 3570
Hætta Isak Mathis Suohpatluohkka Kautokeino 3571
amundsen terje marienlund 15 Alta 3572
Iversen Bjarne Sigmund Sandfallveien 7 Alta 3573
Pettersen Ronald storbakken 52 Alta 3574
Harila Kristin Irene Nilsen Kjerringrokkveien 38 Alta 3575
Dahle Trond Even Øvre Mannsverk 6 Alta 3576
Nilsen Lilly Marlén Alkeveien 16 Alta 3577
knutsen stian borchgrevinkhøyden 4 Alta 3578
Johansen Line H Altaveien 353 Alta 3579
Trasti Johnny Gargiaveien 29 Alta 3580
Heitmann Odd Kåre EIBYVEIEN 51 Alta 3581
Murberg Inge Brit Alta 3582
Berntsen Fay Mari Utsikten 30 Alta 3583
Nygård Kjartan Kilnotv 2b Alta 3584
Eliassen Stig Anton Heitmanåsen 21 Alta 3585
Mortensen Ernst Robert Frøyas vei 1 Alta 3586
Hammervoll Jill Bente Borchgrevinkhøyden 23 Alta 3587
Isaksen Joakim Sagabrinken 14 Alta 3588
Tangvik Vigdis A. Lille Rusten 10 Alta 3589
Bjørkli May Hammarijordet 8 Alta 3590
Mella Aleksander Hyld Tverrelvdalsveien 29 Alta 3591
Grønbech Anders Abelsen Tollevikbergan 6 Alta 3592
Bull Ivar Kinoveien 14 Alta 3593
Andersen Reidar Postboks 1342 Alta 3594
Knutsen Kai Arild Finnesveien 41 Øksfjord 3595
Johansen Trine Møllebakken 12 Alta 3596
Beldo Christian Kjerringrokkveien 20 Alta 3597
Monsen Beate Bossekopveien 70 Alta 3598
Nielsen Elias Eilertsen Myrveien 15A Alta 3599
Johansen Monica Øvreveien 15 Alta 3600
Wirkola Martin reistadsvingen 22 Alta 3601
Haraldstad Sjur Ivar Spikergjerdet 3 Alta 3602
Pedersen Cathrin Sagbruksveien 3 Alta 3603
Suhr Amund Heitmann Eibyveien 99 Alta 3604
Bongo Mikkel Persen Stornes Kautokeino 3605
Johansen Kjell Inge Baddoveien 16 A Alta 3606
Hætta Anne Kari Boaronjarga 10 Kautokeino 3607
Alexandersen Helge Kåfjordveien 582 Alta 3608
kristiansen linda Alta 3609
Granshagen Susanne Nystad Skomakerholtet 3 Alta 3610
Mannsverk Terese Alta 3611
kemi Jøran Rasdal Bredbuktnesveien 28, kautokeino Kautokeino 3612
westgaard marianne helene foss reistaskogen 4 Alta 3613
Suhr Jens Michael Risveien 4a Alta 3614
Johansen Terese Opgård sagabrinken 74 Alta 3615
haldorsen kristin rødsvingelveien 17 Alta 3616
Kristensen Mariann Sagabrinken 25 Alta 3617
Ødegaard Merete Camilla Breverudmyra 30 Alta 3618
Thomassen Lars Erik Sagatoppen 6 Alta 3619
Suhr Annie Kristine Leirbakkveien 23 Alta 3620
Kjellmann Carol Spireaveien 7A Alta 3621
Noodt Trine Myrveien 7 Alta 3622
Hansen Magnus Søderholm Komsahøyden 20 Alta 3623
Danielsen Asbjørn Kåfjordveien 540 Alta 3624
Graneng Bjørn Johan Åsen 7 Alta 3625
Sønvisen Per Gunnar Blåtoppveien 13 Alta 3626
Amundsen Ann Cristin Bregneveien 54 Alta 3627
Næss Odd Ivar Russeluftveien 25 Alta 3628
Isaksen Asbjørn sønvismoen 53 Alta 3629
Nytrøen Tore Thomasbrinken 3 Alta 3630
Skimelid Arnold Eibyveien 84 Alta 3631
Thomassen Knut Johan Ringveien 3 B Alta 3632
Vetoniemi Kathrine Rypebærveien 6 Alta 3633
Nora Lillian Blåbærvn 10 Alta 3634
Johansen Oddvar Rivarbuktveien 307 Langfjordbotn 3635
Molund Tonje Alta 3636
Suhr Vegard Tyttebærveien 17 Alta 3637
paulsen rose romsdal gargiaveien 84 Alta 3638
Johansen Randi Synøve Simanesvn. 10 Alta 3639
Eriksson Walfrid Johannes Alta 3640
Brekmo Håvard Raipasveien 24 c Alta 3641
Mannsverk Emre Myrveien 13a Alta 3642
Johnsen Sylvie Alta 3643
Suhr Per Erik Heggveien 9 Alta 3644
Helsvig Håkon Ekornsvingen 7 Alta 3645
Hætta Hugo Lulit Gahkkorloudda 18 Kautokeino 3646
Toft Ingvild Nøkkelstien 1 Alta 3647
Guttormsen Tom-Andre Tårn Sagastien 52 Alta 3648
Brikselli Vidar Ulveveien 2 Alta 3649
Vist Kenneth Nilsen Raipasveien 32 Alta 3650
Bakken Leif Østerelvdalen 1 Alta 3651
Skoglund Tor Postboks 91 Alta 3652
Donatello Leon Thomasbakken 20/22 Alta 3653
Hagen Medlie Nora Camilla Apanesveien 62 Alta 3654
Arnesen Benti Bregnev.38 Alta 3655
Hansen Martin Bjerring Øvre tollevikvei 55 Alta 3656
Sara Johan Mathis Mathisen Loankodievva 6 Kautokeino 3657
Antonsen Tord Ankerveien 16 Alta 3658
Marhaug Kine Rivers Kåfjordveien 680 Alta 3659
Nilsen Geir-Arne Altaveien 422 Alta 3660
Kristensen Kim-håvard Myrsethveien, 7A Alta 3661
Johansen Gunn-Torild Myrseth 29 Alta 3662
Olsen Tor Håkon Seljeveien.2b Alta 3663
Hansen Jan Frode Trollbærveien 6 C Alta 3664
Henriksen Beate Aronslretta 21 Alta 3665
Nilsen Øyvind Smibakken 10 Alta 3666
Olsen Terje Tollevikvn 4 Alta 3667
Kristiansen John Håkon Linekroken 18 Alta 3668
Pedersen Sindre Hammernes Bjørnestien 12 Alta 3669
Strifeldt Fredrik Granshagen 5 Alta 3670
Uglebakken Håvard Sagabrinken 64 Alta 3671
Hågensen Tor Egil Alta 3672
Nilsen Ole Petter Ringveien 16a Alta 3673
Olsen Kenneth Kjellmann Tømmerveien 10 Alta 3674
pettersen jørn ivar baddoveien 44 Alta 3675
Svane Wilhelm Rafsbotnveien 74 Alta 3676
Hamnevoll Karin Arnesen Alta 3677
Thomassen Håvard Thomasbakken 24 Alta 3678
Pedersen Aksel Åsen 8 Alta 3679
Bruer Liss Grepplyngveien 13 Alta 3680
Eira Mikkel Ole Johansen Riebanluodda 8 Kautokeino 3681
lien Olav Grepplyngveien 22 Alta 3682
Nilsen Turid Johnsen Sønvismoen 33 Alta 3683
Johansen Edmund Bregneveien 52 Alta 3684
Andersen Karin Storengveien 20 Alta 3685
Hammari Vemund Alma Halses vei 9 Alta 3686
Øvrejord Frode Gimle 1a Alta 3687
Fedotova Anastasiya Lunden 6a Alta 3688
Markussen Andreas Fladseth Aspemyra 4 Alta 3689
Nilsen Vidar Russeluftveien 164b Alta 3690
Aasheim Steinar Åsveien 24 Alta 3691
Knutsen Peter Killiveien 48 Alta 3692
Pettersen Gabriel Simon Reistadskogen 5 Alta 3693
Nærland Håvard Markveien 38c Alta 3694
Tangen Tove Kråkefotveien 5b Alta 3695
Elvedal-Johansen Kristian Reistadhaugen 24 Alta 3696
Arnesen Per Christian Russeluftveien 115 Alta 3697
Hågensen Ivar Johannes Baddoveien 23 Alta 3698
Hammari Guri Helen Alta 3699
Rottem Amund Kvitlyngveien 16 Alta 3700
Oksås Borgny Timoteiveien 8 Alta 3701
HOLE GEIR TORE Mårsvingen 12 Alta 3702
Larsen Leif Henning Apanesv.64 Alta 3703
Isaksen Ragnhld S Romsdalsveien 9 Alta 3704
Svane May Britt Rafsbotnveien 74 Alta 3705
Guddingsmo Liss Hermansen Falkeveien 3 Alta 3706
Paulsen Natalie Sagasletta 4 Alta 3707
Nicolaysen Håvard Apanesv 54 Alta 3708
Karlsen Raymond Kjeldsberg Eiby Alta 3709
Rapp Aina Haugen Altaveien 4 Alta 3710
Helland Bjørnar Ringveien 8 Alta 3711
Wirkola Karin Merete Grepplyngveien 19 Alta 3712
Mikkelsen Tor Harry Sagabrinken 7E Alta 3713
Langli Oskar Grepplyngveien 19 Alta 3714
Leinan Tone Thomasbakkveien 83 Alta 3715
Kjellmann Kine Ellila Tømmerveien 12 Alta 3716
Elvedal-Johansen Linda Sofie Reistadhaugen 24 Alta 3717
Lien Astrid Tyttebærveien 18 Alta 3718
Johnsen Stian Spireaveien 18 B Alta 3719
Nilsen Paul Håkon Tørrfossen 2 Alta 3720
Balandin Torbjørn Sorenskrivervn 10 Alta 3721
Opdahl Ingrid Storbakken 44 Alta 3722
Heggelund Mathias Snømusstien 7 Alta 3723
Oskal Mihkkal Bergstrøm Njurgoluodda 4 Kautokeino 3724
Østlyngen Rune Engsvingelveien 2A Alta 3725
Eira Marit Anne Kvitlyngveien 6 Alta 3726
ellila turid tørrfossmoen 6 Alta 3727
Bjørnæs Kjartan Breverudsvingen 5 Alta 3728
Opgård Lone Aronnesvn 97 Alta 3729
Romsdal Karl Petter Lærer Rustens Vei 21 Alta 3730
Isaksen Kjell Vidar Revestien 14 Alta 3731
Nilsen Ann Marlen Sagatoppen 4 Alta 3732
Opgård Liv Merete Sagahøyden 9 Alta 3733
holten karoline lyon holtenjordet 13 Alta 3734
Larsen Eivind Øvrevn 65 Alta 3735
Rafaelsen Trygve Moen Kirkegårdsveien 5 Alta 3736
Simonsen Kim Roger Øvreveien 63 Alta 3737
Holten Nils Fredrik Rødsvingelveien 25 Alta 3738
Suhr Merete Tyttebærveien 5 Alta 3739
Slettli BENGT Komsa Terrasse 11 Alta 3740
Romsdal Johan Edvard Gargiaveien 88 Alta 3741
Leirbakken Daniel Boberg Møllebakken 13 Alta 3742
Ryan Kjetil Kongleveien 33 Alta 3743
Anti Mats Henrik Mattaluoppal Kautokeino 3744
Engseth Kim-Andre Engrappveien 4 Alta 3745
Pettersen Kristin Kirkebakken 31 Alta 3746
Johnsen Knut Torgeir Boks 79 Alta 3747
Ernstsen Brede Gallavara Holmen 4 Alta 3748
Bjørkesett Eva Apanesveien 62 Alta 3749
Solli Siss-Mari Idrettsveien 12 Alta 3750
arnesen lisbeth tyttebærveien 9 Alta 3751
Nilsen Eva Cathrine Gakorivn.12 Alta 3752
Thomassen Knut Emil Svartaksveien 4 Alta 3753
Guttormsen Jan Ragnar Midtbakkveien 38 Alta 3754
Rottem Marita Kvitlyngveien 16 Alta 3755
Bellika Lasse Handnes Heitmannåsen 9 Alta 3756
Hæggernæs Randi Alta 3757
Hugstmyr Nina tollevikveien 28d Alta 3758
aslaksen jo are ubroveien5 Alta 3759
romsdal kjetil Lærer Rustens vei 20 Alta 3760
Benjaminsen Marius Sara Lunneveien 11 Alta 3761
Johansen Kenneth Bjørnemyra 111 Alta 3762
Johansen Åse Margrethe Myrsethveien 31 Alta 3763
Wahl Anita Holtenjordet 23 Alta 3764
Johansen Jon Even Grepplyngveien 25 Alta 3765
Henriksen Roger Linekroken 6 Alta 3766
Mjøen Vidar Altavn 242 Alta 3767
Bakken Karin Sønvisen Østerelvdalen 1 Alta 3768
Jakobsen Raimond Kronstadbakken 11a Alta 3769
Jakobsen Stian Tårn Sølvbunkeveien 6 Alta 3770
Olsen Erlend Måsesvingen 40 Alta 3771
Hågensen Jøran Skomakerholter 8 Ata 3772
Bakkehaug Barbro Gulaksvegen 18 Alta 3773
Eilertsen-Masvik Marie Sigmundsdatter Grepplyngveien 46 Alta 3774
Haugan Lene Tørrfossmoen 10 Alta 3775
Arnesen Merete Raipasveien 55 Alta 3776
Lantto Christoffer Isaksen Ternesvingen 21 c Alta 3777
Kvålshagen Gerd Irene Altagårdsbakken 2A Alta 3778
Romsdal Espen Aspemyra 30 Alta 3779
Singsdal Annar Korsfjord 3780
Larsen Jørn Tore Brønnveien 5 Alta 3781
Rønquist Bjørn-Aksel Svaneveien 12 Alta 3782
Opgård Christine Alta 3783
Eira Marit Helene Ruogomuotke Máze 3784
fredriksen mie bjørnemyra 105 Alta 3785
Nygård Silje Kristin Reistadlia 55 Alta 3786
Suhr Roald Apanesvn 28 Alta 3787
Paulsen Cato Bekkefaret 7 Alta 3788
Heitmann Nina Toril Lampemyra 4 Alta 3789
Rasmussen Erling Altaveien 390 Alta 3790
Røst Heidi Nilsen Holmen 30 Alta 3791
Nilsen Ragnhild Bredablikk 23 Alta 3792
Andersen Marianne Åsveien 50 Alta 3793
Lampe John Christoffer Lampemyra 11 Alta 3794
Suhr Siv Johanne Holstbakkveien 3 Alta 3795
Mikalsen Birger Suomaluodda 239 Kautokeino 3796
Hansen Tove Storeggiveien 10 Kviby 3797
Wisløff Birgit Nellie Åsveien 39 Alta 3798
Dahle Hansen Martin Skomakerholtet 9 Alta 3799
Nordstrand Aina Jordfallet 7 Alta 3800
Sokollek Espen Thomasbrinken 5 Alta 3801
Kallunki Mervi Valhallveien 14 Alta 3802
Hætta Aksel Johannes Boks 169 Kautokeino 3803
Hermansen Klemet Mathis Markveien 38C Alta 3804
Hågensen Geir Roald Skomakerberget 12 Alta 3805
Hammari Rune Røyskattsvingen 3 Alta 3806
Johansen Vigdis Solbakkveien 5 Alta 3807
Holten Kai Ove Holtenalleen 4a Alta 3808
Holten Ole Thomasbakkveien 31 Alta 3809
Haukland Jon-Håvar Holtenbakken 5 Alta 3810
Nilsen Eli Flage Myrveien 4 B Alta 3811
Bellika Stefan Tyttebærveien 13 Alta 3812
Kjeldsberg Andrine Helen Eibyveien 16 Alta 3813
Mannsverk Ruth Elisabeth Alta 3814
Lund Vebjørn Hillestad Skogforvalterveien 9 Alta 3815
Sandvik Astrid Markvn. 51 A Alta 3816
Røysom Elisabeth Elvedal Reistadhaugen 26 Alta 3817
Opgård Bjørnar Oleøstlyngensvei nr 5 Alta 3818
Strøm Rita Annie Skillemoveien 43 Alta 3819
Heitmann Jørn Tormod Tollevikveien 10 Alta 3820
Svestad-Kristiansen Martin-Andre Stokstadbakken 8 Alta 3821
Olaussen Kjell ARONSKOGEN 12 Alta 3822
Hansen Elisabeth Skoddevarre 20 Alta 3823
mustonen kai tapani Stillaveien 24 Alta 3824
Hestvik Aud Synnøve Killiveien 18 Alta 3825
Nilsen Lasse Alvik Svaneveien 72 Alta 3826
Lekang Tor Børge Kvenvikbakken 12 Alta 3827
Simensen Daniel Alta 3828
Røkenes Bår Åslia 8 Alta 3829
nyvoll monica thomassletta 2 Alta 3830
Andreassen Jørgen Sildreveien, 6 Alta 3831
Johnsen Espen Hagberg Lunnevn 1 Alta 3832
Johnsen Marianne Alta 3833
Suhr Marie Artmo Aronsletta 3 Alta 3834
SLETTLI NINA Aileen Komsa Terrasse 11 Alta 3835
Løvseth Andrea Alta 3836
Tornensis Jon Anders Suohpatluohkka Kautokeino 3837
Strøm Monika Høysletta 30 Alta 3838
Rundhaug Leif-Erik Myrullveien 64 Alta 3839
Helgesen Gunn Anita Øvreveien 90 Alta 3840
Pettersen Michael Nilsen Maskinsvingen 18 A Alta 3841
Erdal Jøran Skrivarskrenten 6 Talvik 3842
Sommerli Rune Svaneveien 65 Alta 3843
Vangdal Kari Linekroken 5 Alta 3844
Monsen Frank Bjørnar Kvalfjordveien 18 Kvalfjord 3845
Jensen Roger Furnes Aspesletta 6 Alta 3846
Danielsen Lasse Jerveveien 4 Alta 3847
lund eva Alta 3848
Hanssen Paul Edgar Roneggiveien 9 Kviby 3849
Aas Vegar Sagbruksveien 7 Alta 3850
Gunnes Jacob Sønvisen Karl Johnsensvei 8 Alta 3851
Nilsen Petter Thomasbakkveien 68b Alta 3852
Flåtten Christoffer Grøtte Kvilesletta 15 Alta 3853
Larsen Hans Martnes Aspesletta 7 Alta 3854
Malin Einar Heitmann Holtenbakken 11 Alta 3855
Hansen Tonje Myrullveien 60 Alta 3856
Ernstsen Jan Petter Østre Kvenvik 84 Alta 3857
sletten geir frode engrappveien 3 Alta 3858
Hindbjørgmo Stig Alta 3859
Heimen Henning Opgård Raipasveien 28 Alta 3860
Rist Guro Skogly, 1B Alta 3861
Suhr Ann Kristin Tyttebærveien 7 Alta 3862
sundstrøm alexander Kåfjordbotn 142 Alta 3863
Bjørkli Kai Ivar Sagabrinken 30 Alta 3864
Randa Andreas Gunnes Granåsveien 9B Alta 3865
Hansen Eirik Aune Kirkeveien 10 Alta 3866
Knudsen Lars Peder Knut Kvens Vei 51 Alta 3867
Falch Sonja Midtbakkvn 28 Alta 3868
Martinsen Yvonne Riise Fjellvåkveien 5 Alta 3869
Ramberg Hermann Hilfred Øvre Tollevik 9 Alta 3870
Simensen Helene Sagbruksveien 9 Alta 3871
nilsen jens Øvreveien 57 Alta 3872
Isaksen Tom Henrik Blokkebærveien 37 Alta 3873
Wilhelmsen Nina Skogveien 9 a Alta 3874
Sjøberg Thomassen Aksel Johannes Alta 3875
Murberg Odd Kyrre Russeluftveien 72 Alta 3876
Eikanger Jørgen Alta 3877
Hansen Renate Bekke Follumsvei 8 Alta 3878
Thomassen Agnar Ferdinand Skogsnelleveien 4 Alta 3879
Nordbø Per Erik Nilsen Reistadskogen 19 Alta 3880
Fossmo Pettersen Jorun Moreneveien 13B Alta 3881
Amundsen Laila Kåfjordveien 9 Alta 3882
Lieungh Erik Myking Bregneveien 43 Alta 3883
Hovden Martin Vallhallveien 11 Alta 3884
Johansen Steinar Thomasbrinken 18 Alta 3885
Rakkenes Ina Krøkrbærveien 18 Alta 3886
Gudmestad Lisa Marie Røst Tollevikveien 16 Alta 3887
Christensen Elisabeth Ørneveien 9c Alta 3888
Swan Trude Markveien 51 A Alta 3889
Johansen Gard Trosteveien 41 Alta 3890
Finjord Roger Komsa Terrasse 3 Alta 3891
Suhr Bernt Olav Furubakken 8 Alta 3892
Kemi Mikkel Per Mathis Kautokeino 3893
Opgård Aud Synnøve Stillaveien 31 Alta 3894
Tangstad Irene Tørrfossmoen 8 Alta 3895
Simonsen Ronald Aspeveien 16 Alta 3896
Falch Amalie Kristine Kvilesletta 11 Alta 3897
lydersen svenn vidar åsen 13 Alta 3898
Bergstrøm Grete Gunn Njurgoluodda 4 Kautokeino 3899
isaksen helge tverrelvdalsvn.37 Alta 3900
HOLTEN JAN VIDAR Sagatoppen 12 Alta 3901
Stamnes Tor-Even Reistadhaugen 5A Alta 3902
Johansen Liss Alta 3903
Lundheim Olsen Erlend Hesjebakken 3 Kviby 3904
Suhr Tatjana Pukstaite Thomasbakken 31 Alta 3905
Nuth Kiil Anette Marie Bossekopveien 64 Alta 3906
Kaspersen Knut Arne Skoglund Alta 3907
Strøm Leif Runar Røstmoen 22 Alta 3908
Endresen Vegard Storengveien 11 Alta 3909
Søderholm Zander Alta 3909
Grøtte Renate Knut kvensvei 50 Alta 3910
Kruke Tonje Skogsnelleveien 16 Alta 3911
Opgård Irene Annie Stillaveien.37 Alta 3912
Ingilæ Stian Holstlia 6 Alta 3913
Rasmussen Tor Harald Krattstien 9 Alta 3914
Holten Svein Lyon Holtenjordet 13 Alta 3915
Kjellmann Tore Björnemyra 117 Alta 3916
Karlsen Maria Louise Karina GYMNASVEIEN 37 Alta 3917
Romsdal Vegard Olsen Tollevikveien 4 Alta 3918
Hætta Berit Inger johansdatter Svaneveien 4 Alta 3919
trondal Olav Henning Myrveien 8 Øksfjord 3920
Sandstrand Steinar Spireaveien 12 E Alta 3921
Kristensen Jan Fredrik Transfarelv Alta 3922
Daniloff Ekaterina Valerievna Vannveien 4 Alta 3923
Isaksen Marthe Jerveveien 9 Alta 3924
heitmann karianne Alta 3925
Haugan John Harald Tørrfossmoen 10 Alta 3926
Daniloff Anne-Karin Kåfjordbotn 125 Alta 3927
Hansen Terje Sagastien 14 Alta 3928
Hagerupsen Elin Beathe Gakoriveien 26B Alta 3929
Hansen Nils Mikael Hætta Myrveien 14b Alta 3930
Andersen Per Espen Aronsletta 31 Alta 3931
Orvik Jn Inge Breidablikk 23 Alta 3932
Holsmo Tor-Inge Kirkebakken 35 Alta 3933
Andreassen Synnøve Holtenveien 1 Alta 3934
Nygård Trygve Jordfallet 3 Alta 3935
Bjørnæs Bodil Bekoskogen 23 Alta 3936
Wiggen Snorre Åsveien 45 Alta 3937
Pedersen Øyvind Reistadsvingen 7 Alta 3938
Kristensen Lars Erik Alta 3939
Bellika Hanne Handnes Heitmannåsen 9 Alta 3940
Antonsen Hans Fredrik Vestman Selbakken 12 Alta 3941
Nilsen Tom Erik Høysletta 28 Alta 3942
Gaup Johan Isak Avzziluodda 7 Kautokeino 3943
Skavland Elisabeth Eriksen Jerveveien 6 B Alta 3944
Vebenstad Olav Reistadhaugen 15 Alta 3945
Dreier siv marit Alta 3946
Arnesen Ingeborg arnesen Russeluftveien 115 Alta 3947
Kjellmann Malin Sagabrinken 1 A leilighet 114 Alta 3948
Pettersen Jøran Lampe nordre ringvei 17 Alta 3949
Valen Gerd Johanne Apanesveien 7 D Alta 3950
Hansen Krister Salomon Heggveien 6 Alta 3951
bjørklund john ole Kautokeino 3952
Opgård Mona Russeluftveien 83 Alta 3953
Gusland Tormod Seljeveien 4 Alta 3954
Iversen Eirik Killiveien 65 Alta 3955
Nilsen Henriette Kvenvikveien 88 Alta 3956
Kongsvik Sigve Andre Beazedievva Kautokeino 3957
Olsen Tonje Røsslyngveien 26 Alta 3958
Ottem Josefine Boks 2209 Alta 3959
Hansen Lise Othilie Linekroken 18 Alta 3960
Uhrskov Ulla Markveien 38C L 308 Alta 3961
Sandberg Grete Aspemyra 34 Alta 3962
Jensen Tone Rystad Blåtoppveien 5 Alta 3963
Hagen Kristine K Blokkebærveien 53 Alta 3964
Bidne Steinar Solbakkveien 5 Alta 3965
Knudsen Lars Martin Måsesvingen 68 Alta 3966
Svendsen Eivind Talvikbukta 17 Talvik 3967
Haldorsen Roar Bekkefaret 21 Alta 3968
Iversen Knut Erik Holtet 4 Alta 3969
Strifeldt Silje Aksberg Amtmannsnesveien 70 Alta 3970
Hætta Liv Berit Bregneveien 42 Alta 3971
Balandin Inger Lise Myrullveien 38 Alta 3972
Moen Sandra Lusie Svaneveien 47 B Alta 3973
Grønstrand Nina Johanne Trosteveien 2 Alta 3974
Nilssen Mette Bekkefaret 27 Alta 3975
Nilsen Roger Risveien 5 Alta 3976
Haddal Andreas Elgknausen 1 Alta 3977