Her er lista over de nest-heldigste

Altaelva. 

nyheter

Fra 11.00 i dag fikk Frank Halvorsen og Rune Østlyngen, tradisjon tro, æren av å lese opp de 700 heldige lakseentusiastene som ble trukket ut først under årets trekning. Opplesingen, som foregikk etter en alfabetisk liste, tok for seg de 300 øverste, deretter de som havnet blant plassene 301-700.

Noen vinner år etter år.. Sjekk fjorårets lister her!

Lista over de 300 første, i alfabetisk rekkefølge, finner du på denne lenka.

Lista over de nest-heldigste, de som får trekke fra nummer 301 til 700, finner du i lista under.


Her er alt du trenger å vite om korttrekningen

Spesialepisode fra vår nye TV-serie om Altaelva

Til sist er lista – inkludlert plassering – over de som befinner seg på plass nummer 701 til og med 3.749 å finne dersom du klikker deg inn her.

Excel To HTML using codebeautify.org
Navn Adresse Sted
Aalstad Boldil Kongleveien 43 Alta
Abdulhamid Samer Alta
Abrahamsen Lars Kjerringrokkveien 44 Alta
Abrahamsen Åsmund Jarle Fjellvåkveien 17 Alta
Aleksandersen Arvid Linehøyden 5 Alta
Alexandersen Caroline Alexandersen Storbakken 44 Alta
Alexandersen Johan Ankerveien 18 B Alta
Amundsen Hætta Matias Krøkebærveien 23 Alta
Amundsen Lise Trollbärveien 20 Alta
Amundsen Magne Breidablikk5 Alta
Amundsen Rita Breidablikk 5 Alta
Amundsen Terje Marienlund 15 Alta
Amundsen Ulf Peder Bregneveien 36 Alta
Andersen Hans Jørgen Mårsvingen 9 Alta
Andersen Jørgen Thomasbrinken 12 Alta
Andersen Per Espen Aronsletta 31 Alta
Andersen Tor Sverre Nedre Kronstad 4 Alta
Andersen Tor Vidar Leirbakkveien 27 Alta
Andreassen Silje Vintersethbakken 7 Talvik
Andreassen Thomas Alta
Anti Mats Henrik Spikergjerdet 42 Alta
Arild Steinar Fjellveien 4 Alta
Arnesen Bjørn Ivar Ternesvingen 10 Alta
Aslaksen Thomas Kåfjordveien 680 Alta
Bakkehaug Barbro Gulaksvegen 18 Alta
Bakkehaug Bernt Gulaksveien 18 Alta
Bakken Leif Østerelvdalen 1 Alta
Barosen Brede Kristian Myrullveien 37 Alta
Bartholdsen Inger Hilde Myrullveien 15A Alta
Beheim Ronnie Tverrelvdalsveien 61 Alta
Beldo Odd Georg Reistadhaugen 7 Alta
Bellika Knut Ivar Skogveien 58 Alta
Benjaminsen Nils-Marius Kongsvikveien 5 Alta
Berg Børre Alta
Berg Per Runar Sisselrotveien 19 Alta
Berg-Hansen Katrine Øytunveien 122 Alta
Berntsen Fay Mari Utsikten 30 Alta
Berntzen Camilla Svaneveien 66 Alta
Bjerkan Stian Aronnesveien 120 Alta
Bjerrang Barbara Anne Ugleveien 10 Alta
Bjerrang Ørjan Utsikten 36 Alta
Bjørknes John Harald Simanesveien 18 Alta
Bongo Berit Ellen Mikkelsen Stornes Kautokeino
Bongo Per Mathis Stornes Kautokeino
Borch Elin Nilsen Øvrevn.40 Alta
Bruer Fredrik Melbærberveien 1A Alta
Bruvoll Astrid Katarina Myrullveien 48A Alta
Buflod Jan Åslia 30 Alta
Buljo Isak Mathis Stornes Kautokeino
Buljo Jørgen Jørgensen Møllebakken 19 Alta
Bæhr Ellen Sara A Kautokeino
Børstrand Camilla Kirkebakken 24 Alta
Dahl Knut Halvor Bakkeveien 22 Alta
Dahn Jacob Skrivarjordet 35B Talvik
Danielsen Vilde Kåfjordveien 540 Alta
Einvold Halgeir Grepplyngveien 37 Alta
Eira Ann Maret Bredbuktnesveien 19 Kautokeino
Ek Mette Holstbakkveien 3 Alta
Eriksen Espen Bjørkevn 51 Alta
Ernstsen Unni Kathrine Markveien 38C Alta
Erntsen Martin Gallavara Alta
Esjeholm Bjørn-Tore Engsvingelveien 5 Alta
Evjen Tom Rikard Thomassletta 18 Alta
Falsen Lea Hunsdal Thomasbrinken 17 Alta
Foslund Runar Terje Pedersen Mardalsveien 26 Alta
Fossmo Bjørn Tore Aronskogen9 Alta
Fredriksen Mads Holum Åslia 6A Alta
Frogum Trond Gargia Alta
Frost Gard Hammond Bregneveien 47 Alta
Furu Ellinor Komsa Terrasse 7 Alta
Furu John Harald Sagabrinken 78 Alta
Gamst Holsmo Maria Midtbakkveien 5 Alta
Gaup Marit Skoleåsen 25 Alta
Gaup Niillas Mihkkal Beazenjunni 22 Kautokeino
Gjermundsen Kari Haug Myrullveien30 Alta
Gleine Nils-Kristian Øvre Tollevikvei 48 Alta
Granander Lars Andreas Sølvbunkeveien 20 Alta
Granshagen Nord Marius Alta
Grimstad Svanhild Mildrid Kongleveien 16 Alta
Guddingsmo Gjert Falkeveien 3 Alta
Guddingsmo Tom Erik Fjellvåkveien 20 Alta
Gudmundsen Inger Johanne Altaveien 67 Alta
Gunnes Jacob Sønvisen Karl Johnsensvei 8 Alta
Hagan Harriet Selbakken 4 Alta
Hagberg Lill Tone Lampe Snømusstien 1 Alta
Haldorsen Andreas Simensen Kautokeinoveien 50 Alta
Haldorsen Olaf Oterfaret 25 Alta
Haldorsen Ørjan Andre Trosteveien 33 Alta
Halkjelsvik Stig H. Leirbakkveien 25 Alta
Halvorsen Frank Aronnesveien 84 A Alta
Halvorsen Veronica Aronnesveien 84 A Alta
Hammari Gunnar Rødsvingelveien 19 Alta
Hammari Morten Breidablikk 20 Alta
Hammari Nora Fogdebakken 11 Alta
Hammari Trond Halvard Spikergjerdet 21 Alta
Hansen Birgit Åslia26 Alta
Hansen Chrstina Patosletta 5 Alta
Hansen Jan Frode Trollbærveien 6 C Alta
Hansen Martin Sisuveien 17 Alta
Hansen Nathalie Stene Sagabrinken 34 Alta
Hansen Unn Kari Raipasveien 134 Alta
Hanssen Eva Ternesvingen 23C Alta
Hanssen Frode Sagabrinken 34 Alta
Hanssen Ketil Bekoskogen 47 Alta
Haraldstad Hanssen Torkel Spikergjerdet 3 Alta
Harila Lill Harriet Holtenjordet 20 Alta
Haug Finn Myrullveien 30 Alta
Haugen Ola Tørrfossmoen 8 Alta
Haugsnes Cathrine Karlsen Skoleveien 39 B Alta
Haukland Tobias Holtenbakken 5 Alta
Heggheim Halvdan Breverud 8 Alta
Heiberg John Steffan Alta
Heitmann Karin Venke Synnøve Latharimoen 30 Alta
Heitmann Linda Moreneveien 25 Alta
Heitmann Rachel H. Kautokeinovn. 57 Alta
Heitmann Roy Daniel Krondstadbakken Alta
Heitmann Sturla Kautokeino 57 Alta
Helland Bjørnar Ringveien 8 Alta
Henriksen Mats Erik Granshagen 1 Alta
Hoaas Asgeir Lampemyra 48 Alta
Holten John Holtenjordet 15 Alta
Hovden Martin Markveien 38C, H305 Alta
Hunsdal Sara Strand Reistadsvingen 7 Alta
Hætta Anna Margrethe B Avzziluodda 11 Kautokeino
Hætta Hugo Lulit Gahkkorloudda 18 Kautokeino
Hætta Ove Aleksander Alta
Hætta Tor Morten Kautokeino
Hågensen Gro Vigdis Raipasvn.102 Alta
Hågensen Jens Baddoveien 25 Alta
Håkonsen Gøran Blåberget 12 Talvik
Ingvaldsen Karl-Otto Svaneveien 22 Alta
Isaksen Anne-Kari Bregneveien 22C Alta
Isaksen Arnt Roger Sagabrinken 59 Alta
Isaksen Bernt Roger Høysletta 6B Alta
Isaksen Inge Kjerringrokk 25 Alta
Isaksen Marthe Jerveveien 9 Alta
Iversen Lasse Holtet 4 Alta
Iversen Per Martin Måsesvingen 38 Alta
Iversen Willy Gudmund Alta
Jakobsen Vegard Holmen 86 Alta
Jensen Arnt Holger Bekkefaret 23 Alta
Johanessen Tommy Adel Skiferveien 9 Alta
Johannessen Eivind Komsahøyden 15 Alta
Johansen Fred Knutkvensvei 61 Alta
Johansen Geir Måsesvingen 56 Alta
Johansen Liv Torunn Thomaskroken 9 Alta
Johansen Marie Johanna Transfarelvmoen 51 Alta
Johansen Odd-Inge Mårsvingen 8 Alta
Johansen Pål Håvard Skaialuft Alta
Johansen Sindre Breverudtunet 11 Alta
Johansen Viktor H. Furubakken 12 Alta
Johnsen Anne Marie Karl Johnsens Vei 2 B Alta
Johnsen Jan Gunnar Lunnevn 1 Alta
Johnsen Kjell Alkeveien 9 Alta
Johnsen Richardt Hestvik Øvre Stengelsen 9 Alta
Johnsen Roger Øvre Stengelsen 9 Alta
Johnsen Terje Tverrelvdalsveien 90 Alta
Jonas Roy Holstlia 4A Alta
Jægervand Thomas Avzziluodda 9 Kautokeino
Jøraholmen Mia Øvre Tollvikveien 70 Alta
Jørgensen Laila Alta
Jørstad Claus Postboks 1452 Alta
Karjalainen Helena Gargiaveien80 Alta
Karlsen Brita Apanesveien 64 Alta
Karlsen Britt Kirsten Baddoveien 48 Alta
Karlsen Mathias Eira Aronsletta 17 Alta
Karlstrøm Steinar Reistadskogen 11 Alta
Kemi Mikkel Anders Anders Gartnetluohkka 5 Kautokeino
Killi Sigurd Øvre Stengelsen 10 Alta
Kiseleva Natalie Bjørnemyra 107 Alta
Kivijervi Egil Bakkeveien 9 Alta
Kivijervi Ulf Harald Timoteiveien 8 Alta
Kjeldsberg Karin Eibyveien 18 Alta
Kjeldsberg Roar Eibyveien 18 Alta
Kjellmann Dan Roger Geitramsveien 22 Alta
Kjellmo May Lillian Ivar Ternesvingen 9 Alta
Knudsen Eli Knut Kvens Vei 51 Alta
Knudsen Lars Peder Knut Kvens Vei 51 Alta
Knudsen Linn Åsveien 23 Alta
Knutsen Jan Ivar Rødsvingelveien 23 Alta
Knutsen Lene Reistadhaugen 3 Alta
Kristensen Dag Erlend Baddoveien 2 Alta
Kristensen Emilie Ek Baddoveien 2 Alta
Kristensen Fritz Rainer Aspesletta 1 Alta
Kristensen Helge Alta
Kristensen Tor-Åge Gakoriveien 62 Alta
Kristensen Trine-Wibeke Høysletta 20 Alta
Kristiansen Augusta S. Saraveien 32 Alta
Kristiansen Knut Halfdan Kongleveien 9A Alta
Kristiansen Wenche-Lise Kvileskogen 64 Alta
Kristiansen Øyvind Baddoveien 36 Alta
Kvalnes Johnny Øystein Ulveveien 9 Alta
Kvålshagen Karl Gustav Engrappveien 5 Alta
Kvålshagen Knut Arne Engrappveien 5 Alta
Lampe Espen Lampemyra 14 Alta
Lampe Åse Godvik Øvre Tollevikveien 47 Alta
Larsen Lene Kråkefotveien 11B Alta
Leinan Irene Thomasbakkveien 85 Alta
Leinan Reidunn Kautokeinoveien 30 Alta
Lien Jarl Ivar Alta
Lien Kamilla Losvar Bregneveien 22 B Alta
Lien Raymond Sønvismoen 84 Alta
Lien Synnøve Blokkebærveien 41 Alta
Lillegård Sissel Alta
Lokøy Tommy Andrè Breidablikk 2 Alta
Lunde Trond Andrè Altaveien 329 Alta
Lyng Odd Bossekopveien 75 Alta
Lyrek Hanna Gargiaveien 29 Alta
Lyrek Trine Gargiaveien 29 Alta
Løkken Odd Steinar Kjerringrokkveien 28 Alta
Manin Markus Andre Russeluftveien 54 Alta
Mannsverk Jenny Marie Granshagen 1-H0105 Alta
Masvik Kjetil Skiveien 7 Alta
Mathisen Alf-William Killiveien 82 Alta
Mathisen Alida B Killiveien 82 Alta
Mathisen Arnulf J Leirbakkveien 30 Alta
Medby Jon Petter Bakkevn 8 Alta
Melo Elias Wold Svaneveien 73 Alta
Michaelsen Ragna M Veidebakken 10 Alta
Mienna Mads Alta
Mikalsen Ivar Augustin Tappeluftveien 152 Langfjordbotn
Mikalsen Sandra Lindbæk Kautokeinoveien 60 Alta
Mikalsen Svein Erling Myrullveien 22 Alta
Mikkelsen Harald Storelvveien 5 Talvik
Mjøen Heljar Suhr Suhr Tverrelvdalsveien 98 Alta
Mjøen Lillian Alta
Mjøen Trond Tverrelvdalsveien 96 Alta
Modell Rosita Steinfossveien 25 Alta
Moe Torgrim Ternesvingen 16 Alta
Mofoss Egil Arvesen Myrbakken 1 C Alta
Moland May Rigmor Kåfjordveien 582 Alta
Mortensen Arne Bregneveien 54 Alta
Mortensen Ernst Robert Frøyas Vei 1 Alta
Mortensen Witavee Breverudmyra 12 Alta
Myhre Dag Håvard Elgknausen 7 Alta
Nicolaysen Håvard Apanesv 54 Alta
Nielsen Arnulf Rødsvingelveien 47 Alta
Nikolaisen Alice Alkeveien 13 Alta
Nikolaisen Wenke B. Killiveien 15 Alta
Nilsen Ann Marlen Leirbakkveien 21 Alta
Nilsen Bjørn Bjørnstad Holmen 76 Alta
Nilsen Fredrik Myrullveien 42 Alta
Nilsen Geir-Arne Altaveien 422 Alta
Nilsen Inge Alta
Nilsen Ingvild Abrahamsen Sagatun 5 Alta
Nilsen Johannes Helsvig Skogsnelleveien 5 Alta
Nilsen John-Ivar Simanesveien 19 Alta
Nilsen Magne Krøkebærveien 9 Alta
Nilsen Nils Lennart Russeluftveien 133 Alta
Nilsen Ole Petter Ringveien 16A Alta
Nilsen Petter Anton Marensius Alkeveien 16 Alta
Nilsen Ronny Myrullveien 42 Alta
Nilsen Thormod Johannes Ishavsveien 17 Alta
Nilsen Tove Auskarnes 9 Alta
Nilsen Trine Elisabeth Sagali 25 Alta
Nilsen Turid Johnsen Sønvismoen 33 Alta
Nilssen Mette Bekkefaret 27 Alta
Nilssen Miriam Bekkefaret 27 Alta
Nome Torleik Kjerringrokkveien 2 Alta
Nordahl Gunn Sisselrotveien 10K Alta
Nordgård Stig Daniel Sønvismoen 52D Alta
Nygård Thomas Erlend Myrnes Njoammelluodda 19 Guovdageaidnu
Nygård Tom Steve Knausen 10 Alta
Nyland Stein Roger Dalabakken 18 Alta
Nytrøen Tore Thomasbrinken 3 Alta
Næss John Erik Høysletta 14 Alta
Oksavik Anne-Marie Qvarme Brønnveien 19 Alta
Olaussen Frank Rudolf Karl Johnsens Vei 14 B Alta
Olaussen Kristian Killiveien 76 Alta
Olsen Alla Sagabrinken 52 Alta
Olsen Edgar Fredrik Fogdeveien 10 Alta
Olsen Even Altaveien 421 Alta
Olsen Frank Rakaluftveien 52 Korsfjorden
Olsen Jørgen Alta
Olsen Kirsten Tollevikveien 4 Alta
Olsen Kjell Ole Kjærland Yrkesskoleveien 14 Alta
Olsen Roald Leirbakkveien 32 Alta
Olsen Robert Ivan Lund Mikkelholmen 5 Alta
Olufsen Hugo Holmen 10 Alta
Opdahl Runar Alta
Opgård Gøril Johansen Aronnesvn 97 Alta
Opgård June Kjellmann Skogsnelleveien 2 Alta
Opgård Karl Tore Maralsveien 86 Alta
Opgård Kirsti Eriksen Altaveien 429 Alta
Opgård Kjell Ole Stillaveien 37 Alta
Opgård Liv Merete Sagahøyden 9 Alta
Opgård Maria Cathrine Alta
Opgård Stig Arvid Sagahøyden 11 Alta
Orvik Engdal Tine Skogly 10 Alta
Orvik Inger Lise Skilleveien 30 Alta
Ottem Kjell Rishaugveien 5 Alta
Overvik Ingrid Øvregård Midtbakkveien 22 Alta
Paulsen Ørjan Alta
Pedersen Bjørn Spurveveien 8 Alta
Pedersen Lill Hege Thomasjordet 10 Alta
Pedersen Reidar G Patoskogen 25 Alta
Pettersen Benjamin Vannveien 16 Alta
Pettersen Eivind Skogveien 28 Alta
Pettersen Frits Emil Platået 5 Øksfjord
Pettersen Mathias Johnsen Skomkerberget 9 Alta
Pettersen Ottar Einegjerdet 21 Alta
Pettersen Rune Herstad Skogforvalterveien 1 Alta
Pettersen Steinar Brønnveien 17 Alta
Pohjanrinne Riitta Leena Svaneveien 18 Alta
Pylvinen Aki Skogstadveien 19 Alta
Rasdal Joar Eira Boks113 Kautokeino
Rasmussen Ole Mathias Krattstien 9 Alta
Rasmussen Tone Britt Reistadberget 7 Alta
Rognli Kravik Adrian Kvitlyngveien 1 Alta
Romsdal A.Therese Berg Gargiaveien 82 Alta
Romsdal Annie Fjellvåkveien 38 Alta
Romsdal Knut Stranddalen 9 Alta
Romsdal Tom Kristian Gargiaveien 88 Alta
Roseneng Magnhild Rødsvingelveien 23 Alta
Rødberg Tone Sagatun 7 Alta
Røkenes Linn Apanesveien 65A Alta
Røst Kirsten Komsavegen 15 Alta
Saetermo Knut Arvid Timoteivegen 4 Alta
Salopek Petar Steinfossveien 29 Alta
Sara Elle Marja Alta
Sara Ellen Karen Anne Andersdatter Gartnetluohkka 10 Kautokeino
Sara Per Mathis M Bredbuktnes Kautokeino
Simensen Ken Ove Romsdal Knut-Kvensvei 45 Alta
Simonsen Espen Høysletta 30 Alta
Singsdal Annar Korsfjord
Siri Kirsten Karen Soahtefielbma Kautokeino
Sivertsen Benedicte Mortensen Sagali 36B Alta
Sivertsen Helene Skomakerberget 2 Alta
Sivertsen Raymond Fogdeveien 5 Alta
Sivertsen Vegard Myrseth Tverrelvdalsveien145 Alta
Skau Oddvar Trudvang 19 A Alta
Småvik-Jensen Ken Roger Svartaksveien 7 Alta
Snortheim Irene Bekoskogen 13 Alta
Solbakke Ellen Anne Bongo Ajonjarga 4 Kautokeino
Soleng Eskil Talvik
Stangvik Gunn Kathrine Sagabrinken 37 Alta
Steine Haakon Alta
Stokke Anne Blokkebærveien 78 Alta
Storslett Maren Benedicte Njoammelluodda 19 Guovdageaidnu
Strøm Helene Bælgiouda 12 Alta
Strøm Rita Annie Skillemoveien 43 Alta
Strømeng Ida Madeleine H. Aronsletta 21 Alta
Suhr Bernt Olav Furubakken 8 Alta
Suhr Idar Baddoveien 33 Alta
Suhr Jan Vidar Maskinsv.18 Alta
Suhr Karlsen Tony Andre Tyttebærvn 5 Alta
Suhr Knut Evald Aronsletta Alta
Suhr Linda Kristin Reistadlia 51 Alta
Suhr Tor Inge Baddoveien 27 Alta
Sundet Per Jostein Raipasveien 24 K Alta
Sundqvist Lisa Haugan Leirbakkveien 5 Alta
Svane May Britt Rafsbotnveien 74 Alta
Svendsen Eivind Talvikbukta 17 Talvik
Sætermo Lene Storvann Tømmerveien 9 Alta
Sønvisen Ingebjørg Markveien 38 C Alta
Teigen Mario Altaveien 206 Alta
Thomassen Agnar Nikolai Bjørkeveien 43 Alta
Thomassen Inger-Lise Leirbakkveien 28 Alta
Thomassen Jon Magne Utsikten 10 Alta
Thomassen Kjell-Erik Gulaksveien 16 Alta
Thomassen Paul Inge Aronnesveien 36 Alta
Thomassen Terje Åttringveien 5 Alta
Thomassen Tommy Russeluftveien 70 Alta
Thorsen Nina Posti Myrullveien 37 Alta
Tobiassen Roger Grepplyngveien 21 Alta
Tobro Kristine Hefre Reistadlia 18 Alta
Toersen Gerrit Willem Postboks 1013 Bergsfjord
Toft Erlend Nøkkelstien 1 Alta
Toft Ingrid Margrethe Nøkkelstien 1 Alta
Toft Nils Eirik Nøkkelstien 1 Alta
Torsteinsen Åse Marie Lerresfjordveien 4 Korsfjorden
Trondal Nikolai Øksfjord
Trondsen Guttorm Halvor Strandveien 36 Øksfjord
Tronstad Per Christian Reistadsvingen 8 Alta
Trulsen Aleksander Pettersen Kongsvikvn. 18 Alta
Uglebakken Oddvar Altagårdsbakken 6 Alta
Ulvestad Arve Elvestrand 30 Alta
Utsi Berit Marie L. Adjetjohka Kautokeino
Utsi Kirsten Anna Adjetjohka Kautokeino
Valen Gerd Johanne Apanesveien 7 D Alta
Varsi Linda Pedersen Mårsvingen 1 Alta
Vasskog Wærnes Christine Skipper Wirkolas Vei 9 Alta
Vetoniemi Jan Robin Trollbærveien 6 Alta
Vetoniemi Kathrine Rypebærveien 6 Alta
Westmark Martin Storelvveien 19 Talvik
Wirkola Charlotte Eris Russeluftv.4 Alta
Wirkola Kristin Spikergjerdet 21 Alta
Wirkola Stian Russeluftv.4 Alta
Wisløff Eva Sorrisniva 4 Alta
Wisløff Olsen Hans-Ronald Reistadlia 27 Alta
Wisløff Tor Kjetil Sorrisniva 6 Alta
Wæraas Tore Linehøyden 7 Alta
Zakariassen Geir Kongleveien 31 Alta
Ørjebu Marit Utsikten 19 Alta
Østlyngen Greger Thomassen Rødsvingelveien 39 Alta
Østlyngen Kristian Møllebakken 27 Alta
Øvergård Hjørdis Viktoria Øvre Tollevikvei 52 Alta
Øvrejord Andreas Gimle 1A Alta
Åkerlund Jan Martin Tollvikaveien8 Alta
Åkerström Anton Tollevikveien 38A Alta