Disse 300 får trekke blant kremdøgnene

Altaelva.  Foto: Mika Hætta

nyheter

Vi gjør obs på at dette er 2017-listene.  2018-listene finner du her.

Fra 11.00 i dag fikk Frank Halvorsen og Rune Østlyngen, tradisjon tro, æren av å lese opp de 700 heldige lakseentusiastene som ble trukket ut først under årets trekning. Opplesingen, som foregikk etter en alfabetisk liste, tok for seg de 300 øverste, deretter de som havnet blant plassene 301-700.

Noen vinner år etter år.. Sjekk 2016-listene her!

Lista over de 300 første, i alfabetisk rekkefølge, finner du under her.

Lista over de nest-heldigste, de som får trekke fra nummer 301 til 700, finner du her.


Her er alt du trenger å vite om korttrekningen

Spesialepisode fra vår nye TV-serie om Altaelva

Til sist er lista – inkludlert plassering – over de som befinner seg på plass nummer 701 til og med 3.749 å finne dersom du klikker deg inn her.

Excel To HTML using codebeautify.org
Navn Adresse Sted
Aas Lena Alta
Abrahamsen Terje Oldersvingen 4 Alta
Abrahamsen Truls Killiveien 86 Alta
Agnalt Tom Andre Alta
Alsén Maiken Vian Ugleveien 8 Alta
Amundsen Fredrik Sagabrinken 45 Alta
Amundsen Tom Cato Sagabrinken 45 Alta
Andersen Arnt Øystein Bossekopveien 77 Alta
Andersen Heidi Hoel Skogly 20 Alta
Andersen Kristine Birgitte Alta
Andersen Marianne Åsveien 50 Alta
Andreassen Simen Vintersethbakken 7 Talvik
Andreassen Steinar Vintersethbakken 7 Talvik
Angell Brage Myrsnipeveien 5 Alta
Antonsen Stig Selbakken 12 Alta
Arctander Stig-Martin Russeluftveien 256 Alta
Arnesen Ole Martin Tverrelvdalsveien 74 Alta
Aslaksen Even Rafsbotnveien 110 Alta
Aslaksen Henning Svaneveien 2 Alta
Bakkejord David Veidebakken 11 Alta
Barstad Kristian Alexandersen Amtmannsnesveien 67 Alta
Beldo Noah Kornelius Reistadhaugen 7 Alta
Bellika Lisa Karin Handnes Heitmannåsen 9 Alta
Bellika Lotte Handnes Kvilesletta 11 Alta
Bellika Tor Arne Øvreveien 90 Alta
Bentzen Maria Alta
Berg Aminda Sofie Tørrfossmoen.5 Alta
Berg Jan Harald Blokkebærveien 72 Alta
Bergmo Birgitta Myrsethveien 11 B Alta
Bjerring Dennis Aleksander Jensen Killiveien 40 Alta
Bjørkli Børge Nessvoll Lampemyra 40 Alta
Bjørkli Jonas Sagabrinken 30 Alta
Bjørkmann Alex Alta
Bjørkmann Andreas Blokkebærveien 66 Alta
Bjørnæs Silje Aspemyra 10, H0201 Alta
Breines Alf Hermann Falkeveien 2 Alta
Breivik Magni Falkeveien 2 Alta
Brox Elna Kvenvikbakken 32 Alta
Brox Lena Tollevikbergan 1 Alta
Bueng Marit Berit N. Garggoluoppal Kautokeino
Buljo Berit Anne Mathisdatter Stornes Kautokeino
Buljo Inga Renate Isaksdatter Girunnjunni Kautokeino
Buljo Martin Isaksen Stornes Kautokeino
Bull Renata Jadranka Fjellveien 8 Alta
Bull Svein Erik Fjellveien 8 Alta
Bårdsen Bjørnar Nuvsvåg
Dahl Anton Leier Sattumaras Kautokeino
Dahl Heidi Platået 9 Øksfjord
Dahler Eirik Skoglund Bakkeveien 40 Alta
Danielsen Fredrik Elvestrand 19 Alta
Daniloff Anne Kåfjordbotn 89 Alta
Daniloff Elfrid Monika Blåbærveien 30 Alta
De Jong Leonardus Jacob Thomasbakkveien 8 Alta
Didriksen Jan Olav Grepplyngveien 44 Alta
Dåvøy Lill-Kirsti Kraknes Kjelkeveien 6 Alta
Eide Julia Kåfjordveien 11 Alta
Eilertsen Leonora Kocak Spireaveien 16B Alta
Eilertsen-Masvik Marie Grepplyngveien 46 Alta
Eira Sara Beate Nilsdatter Geitramsveien 11 Alta
Eliassen Wirkola Raija Heitmannåsen 21 Alta
Engkvist Yngve Raipasveien 24 M Alta
Eriksson Walfrid Johannes Alta
Firsova Svetlana Myrveien 15 B Alta
Flage Knut Osmund Åsveien 26 Alta
Fredriksen Tor Gøran Øvreveien 66 Alta
Fyhn Andersen Silje Therese Vallhallveien 7D Alta
Greiner Bjørn Aleksander Raipasveien 24 L Alta
Grønbech Signe Raipasveien 24M Alta
Grønbeck Rolf Rafsbotnveien 108 Alta
Grøtte Tore Mathisen Aspesletta 10 Alta
Guddingsmo Liss Hermansen Falkeveien 3 Alta
Guddingsmo Sverre Magne Toften 23 Talvik
Haetta Johnny Boks 91 Maze
Hagberg Johnsen Anita Elisabeth Lunneveien 1 Alta
Haldorsen Frid Ripman Holtenjordet 22 Alta
Haldorsen Morten Simensen Kautokeinoveien 50 Alta
Hammari Daniel Sisuveien 32 Alta
Hammari Erlend Buktavn.4 Alta
Hammervoll Jill Bente Borchgrevinkhøyden 23 Alta
Hansen Britt Åshild Lunneveien 5 Alta
Hansen Kai Rune Seterveien 17 Alta
Hansen Laila Lyng Sagastien 14 Alta
Hansen Per Tore Tunrappveien 8 Alta
Hansen Unn Torill Grønnvoll Øvre Tollervikveien 22 Alta
Haraldstad Sjur Ivar Spikergjerdet 3 Alta
Haugen Bente Holmen 32 B Alta
Haugen Eva Marie Reistadlia 26 Alta
Haugen Jonas Aalstad Åsen Alta
Haugen Maria Birgitte Bjørkeveien 37 Alta
Haukland Torbjørn Holtenbakken 5 Alta
Heggeli Slettvoll Solveig Heitmannåsen 25 Alta
Heggelund Nina Snømusstien 7 Alta
Heggelund Pål Even Snømusstien 7 Alta
Heggheim Amund Breverud 8 Alta
Heggheim Inger-Lise Holtenveien 8 Alta
Heimstad Finn Nordahl Bregneveien 2 Alta
Heitmann Markus Skau Nallobekken Alta
Helland Gunnhild Ringveien 8 Alta
Henriksen Henrik Tyttebærvn 5 Alta
Henriksen Herlaug Aronnesveien 118 Alta
Hoaas John-Ketil Tollevikveien 46 Alta
Holm Bente Revestien 1 Alta
Holmgren Christer Vesterhaugveien 18B Alta
Holmstedt Kai Ingmar Møllebakken 3 Alta
Holmstedt Nina Cecilie Møllebakken 3 Alta
Holten Kai Ove Holtenalleen 4A Alta
Holten Åse Elle Tverrelvdalsveien 29 Alta
Hunsdal-Paulsen Emma Reistadsvingen 7 Alta
Hætta Martin Kautokeino
Hætta Nils Morten Avzze Kautokeino
Ingebrigtsen May Lise Vars Skomakerberget 6 Alta
Isaksen Jan Fredrik Markveien 38C Alta
Isaksen Jim-Arne Bregneveien 22C Alta
Isaksen Kai Morten Ternesvingen 21.D Alta
Isaksen May Lene Trollbærveien 16 A Alta
Isaksen Roald Åslia 24 Alta
Isaksen-Kjellmann Lene Geitramsveien 22 Alta
Iversen Andreas Alta
Iversen Johnny Komsahøyden 35 Alta
Iversen Marit Bakken Lampemyra 48 Alta
Jakobsen Astrid Marie Svoor Basnjarga 4 Korsfjorden
Jakobsen Therese Johanne Langhaug Øvreveien 11 Alta
Jensen Ine Jeanette Hesjebakken 3 Kviby
Jhonsen Marthe Røsslyngveien 6A Alta
Johannessen Dan Christian Myrullveien 19C Alta
Johansen Elise Kristine Spoveveien 16 Alta
Johansen Erlend Thomasjordet 10 Alta
Johansen Glen André Fogdebakken 15 Alta
Johansen Morten Alfred Altaveien 353 Alta
Johnsen Bengt-Arne Svaneveien 77 Alta
Johnsen Eirik Nikolai Linehøyden 1 Alta
Johnsen Elisabeth Bekkevold Kjosveien 11 Alta
Johnsen Kjell T Karl Johnsens Vei 2B Alta
Johnsen Martin Linehøyden 1 Alta
Johnsen Nils Martin Linehøyden 1 Alta
Johnsen Roger Reistadhaugen 37 Alta
Johnsen Sten-Arne Grepplyngveien 11 Alta
Johnsen Thomas Søvik Sølvbunkeveien 5 Alta
Johnson Mona Svaneveien 78 A Alta
Jonas Aksel Altaveien 48 Alta
Jørgensen Daniel Helstrøm Yrkesskoleveien 18 B Alta
Jørgensen Johan Helstrøm Yrkesskoleveien 20 Alta
Kaaby Geir Blålyngveien 20 Alta
Karlsen Karstein Kjeldsberg Skillemoveien 68 Alta
Kivijervi Karl Tore Skogsnellevn.3 Alta
Kjellmann Heidi Alta
Klarholm Eyvind Bekkefaret 25 Alta
Knudsen Lars Martin Måsesvingen 68 Alta
Knudsen Tommy Russeluftveien 186 Alta
Knutsen Kai Arild Finnesveien 41 Øksfjord
Knutsen Kim Steven Tyttebærveien 38 Alta
Kristensen Alf Helge Mardalsveien 12 Alta
Kristensen Thomas Fredrik Raipasveien 34 Alta
Kristiansen Bengt Frisk Reistadskogen 4 Alta
Kristiansen Siw Jorun Seljeveien 9 Alta
Kristiansen Veronica Alta
Kvangarsness Astrid Liv Kjosveien 15 B Alta
Kåberg Eva Heggheim Åslia 4 Alta
Lampe Jørgen Godvik Gakoriveien 58 Alta
Larsen Anette Breverudmyra 17 Alta
Larsen Terje Blokkebærveien 33 Alta
Leinan Tone Thomasbakkveien 83 Alta
Lian Fredrik Steinfossveien 19 Alta
Lien Olav Grepplyngveien 22 Alta
Lindberg Emma Anette Heitmannåsen 22 Alta
Lund Christopher-Robin Skaialuftveien 3 Alta
Lund Elisabeth Lampemyra 60 Alta
Lund Rolf Edmund Alta
Lund Vebjørn Hillestad Skogforvalterveien 9 Alta
Lundheim Mia Louise Opgård Skomakerholtet 6 Alta
Lyder Dag-Gøran Svanevien 43 Alta
Løvlund Kåre Swan Øverbygdveien 33 Alta
Mannsverk Christine Sagabrinken 24 Alta
Mathisen Linda Cecilie Sagahøyden 21 Alta
Mauseth Ingeborg Hanssen Ressebakken 1 Talvik
Medlie Nore Kurt Inge Markveien 51 A Alta
Mikalsen Wenche Lise Thomasbakken 35 Alta
Mikkelsen Bjørnulf Severin Gargiaveien 5 Alta
Mikkelsen Einar Steinfosstien 2 Alta
Mjøen Ronald Ringveien 22 Alta
Mlodzianowski Artur Kjelkeveien 12 Alta
Moen Mikael Andreas Engsvingelveien 14 Alta
Mortensen Astrid Øvre Tollevikvei 40 Alta
Mortensen Martin Alta
Mucaj Anita Viktoria Granshagen 11 Alta
Mustonen Kai Tapani Stillaveien 24 Alta
Nango Nina Helene Langnesveien 79 Talvik
Nilsen Aleksander Åsen 2 Alta
Nilsen Arnulf Nygjerdet 11 Alta
Nilsen Charlotte Kvenvikveien 88 Alta
Nilsen Gro-Anita Thomasslette 8 Alta
Nilsen Hege Myrullveien 42 Alta
Nilsen Jan Vidar Heggvn 3 Alta
Nilsen Jens Øvreveien 57 Alta
Nilsen Jon Vegar Thomasbrinken 13 Alta
Nilsen Magne Kobbeveien 4 Alta
Nilsen Maria Renee Ulveveien 1 Alta
Nilsen Ruben Tangstad Raipasveien 93 Alta
Nilsen Sverre Transfarelvveien 8 Alta
Nilsen Øyvind Smibakken 10 Alta
Nilsson Simen Bjørnhaug Apanesveien 79 Alta
Norbye Martin Vonheim Tyttebærveien 3 Alta
Nordeidet Kajsa Nilsen Moreneveien 5A Alta
Nygård Silje Kristin Reistadlia 55 Alta
Ojala Jeanette Nedre Kronstad 3 Alta
Oksavik Øyvind Brønnveien 19 Alta
Oksås Borgny Timoteiveien 8 Alta
Olaussen Kjell Aronskogen 12 Alta
Olsen Annikken Tollevikveien 4 Alta
Olsen Kenneth Lund Mikkelholmen 5 Alta
Olsen Maureen Bjerkan Svanevn. 52 Alta
Olsen Simen Bjørkeveien 23 Alta
Opdøhl Idar Furuåsen 9 Alta
Opgård Aud Synnøve Stillaveien 31 Alta
Opgård Hammari Jørn Andre Sagahøyden 9 Alta
Opgård Joakim Russeluftveien 238 Alta
Opgård Kolbjørn Suhr Stillaveien.39 Alta
Opgård Liv Unni Tverrelvdalsvn.99B Alta
Ophaug Ingjerd Svaneveien 60 Alta
Oppheim Jorunn Elisabeth Blålyngveien 16 Alta
Oskal Mihkkal Bergstrøm Njurgoluodda 4 Kautokeino
Oskal Mikkel Isak A Heammogieddi Kautokeino
Overvik Martin Trosteveien 18 Alta
Paulsen Tom Einar Rødsvingelveien 9 Alta
Pedersen Hedda Spurve Vn 10 Alta
Pedersen Juanita Christina Skogsnelleveien 7 Alta
Pedersen Liv Elisabeth Altagårdsveien 36 Alta
Pedersen Raymond Seterveien 2 Alta
Pedersen Svanhild Reistadlia 61 Alta
Pedersen Synnøve Helen Nuth Kvalfjordveien 11 Kvalfjord
Pettersen Ann Christin Nordre Ringvei 17 Alta
Pettersen Bjarne Furuåsen 4 Alta
Pettersen Borgny Helene Brønnveien 17 Alta
Pettersen Even Rødsvingelveien 30 Alta
Pettersen Even Johnsen Skomakerberget 9 Alta
Pettersen Fredrik Breverudtunet 28 Alta
Pettersen Håvard Romsdalveien 100 Alta
Romsdal Sondre Trollbærveien 16 A Alta
Romsdal Stig Arne Kautokeinoveien 31 Alta
Rydheim Ida Holtenjordet 26 A Alta
Samuelsen Øystein Aksel Myrullveien 9B Alta
Sandberg Grete Aspemyra 32 Alta
Sara Dagrun Sarak Alta
Sara Margrete A. Gaup Bredbuktnes Kautokeino
Simensen Leif Olaf Flåten 1 Alta
Simensen Ove Knut Kvensvei 45 Alta
Skum Juhan Heandarat Nuortamanmaras 8 Kautokeino
Solberg Vinjar Falkeveien 6A Alta
Solemdal Knut Åslia 20 Alta
Solli Sara Maria Idrettsveien 12 Alta
Solli Siss-Mari Idrettsveien 12 Alta
Steffensen Karl Eirik Lunden 7A Alta
Stenbakk Hege Elisabeth Skogsnellevn.3 Alta
Storvann Espen Romsdalveien 91 Alta
Strifeldt Robin Christoffer Amtmannsnesveien 73 Alta
Strømeng Axel Aronsletta 21 Alta
Suhr Arne Baddoveien 46 Alta
Suhr Lise Martine Thomasjordet 10 Alta
Suhr Thomassen Anette Ole Østlyngensvei 8 Alta
Suhr Vinjar Heitmann Eibyveien 99 Alta
Suhr-Hansen Stine Reipasveien 86 Alta
Svendsen Inger Sisuveien 8 Alta
Søderholm Kine Lethigangas Sønvisskogen 18 Alta
Sønvisen Gøril Blåtoppveien 13 Alta
Sørlie Ole-Martin Utsikten 32 Alta
Tangen Anita Herstad Holtenjordet 24 Alta
Tangen Elna Taraldsen Gargiavn 6 Alta
Tangen Kenneth Fjellvåkveien Alta
Teigen Geir Ove Boks 2215 Alta
Thomassen Alexandra Skogsnelleveien 4 Alta
Thomassen Brede Harby Altaveien 338 Alta
Thomassen Daniel Alta
Thomassen Eliser Skogsnellevien 4 Alta
Thomassen Hilmar Bossekopveien 24 Alta
Thomassen Jenny Marie Sagatoppen 5 Alta
Thomassen Marthe Sofie Holmen 116 Alta
Thomassen Ove Raipasveien 34 Alta
Tiberg Benedicte Kåfjordveien 536 Alta
Tran David Hieu Trung Bullveien 14 Alta
Tunheim Martin Øytunveien 115 Alta
Uglebakken Elin Berge Skajaluftveien 22 Alta
Uglebakken Ken Gøran Sagabrinken 64 Alta
Valla Margrethe Blokkebærvn 59 Alta
Varsi Berit Therese Seljeveien 4 Alta
Vebenstad Kaja Falkeveien 6A Alta
Volden Ann-Tove Nygård Bregnev. 41 Alta
Volden Roar Nygård Øvreveien 65 Alta
Walseth Britt Helene Skum Kongleveien 17 Alta
Wiggen Snorre Åsveien 45 Alta
Wilhelmsen Glenn Gøran Aronskogen 30 Alta
Willassen Ida Manshadi Komsa Terrasse 2 Alta
Willassen Ingrid Marie Komsa Terrasse 2 Alta
Wirkola Frode Måsesvingen 12 Alta
Wisløff Jørgen Emaus Sorrisniva 10 Alta
Witte Klaus Lunden 6 A Alta
Witte Marius Sagabrinken 62 Alta
Yri Anna Dorthea Alta
Østlyngen Rune Engsvingelveien 2A Alta
Øvergård Tor Inge Patoskogen 20 Alta
Åsheim Cathrine Moreneveien 32 Alta