Kontaktinfo til alle ansatte

Kundeservice

Tips oss 24 timer i døgnet på mail tips@altaposten.no, eller ved å sende en SMS/MMS til 2399, kodeord AP TIPS

Ring oss på 78 45 67 00 (08.00 - 15.30).

Utenom arbeidstid kan redaktør Rolf Edmund Lund kontaktes på 901 37 819
Altaposten behandler alle tips med varsomhet og diskresjon


Besøksadresse:
Labyrinten 5, 9510 Alta

Postadresse:
Postboks 1193, Sentrum, 9504 Alta


For mobilbrukere; snu telefonen 90 grader for å få med alle kolonner i tabellen.


Funksjon / stillingNavnE-postTelefonnummer




Sentralbord

78 45 67 00
Abonnement
abonnement@altaposten.no
Annonse
annonse@altaposten.no458 32 669
Faktura
abonnement@altaposten.no




DirektørTor Sarator@altaposten.no911 38 742
ØkonomisjefIrene Andersenirene@altaposten.no917 32 171
Teknisk ansvarligEven Martinsen

even@altaposten.no

911 07 025

Brukermarkedansv.Ann-Siri Vesterslettann-siri@altaposten.no413 37 852




Kundesenter
kundesenter@altaposten.no
KundekonsulentInger Kassig Svenninginger.svenning@altaposten.no932 29 510




Redaksjonen
redaksjonen@altaposten.no
Sport
sporten@altaposten.no
Kultur
kultur@altaposten.no
Ansvarlig redaktørRolf Edmund Lundrolf@altaposten.no901 37 819
Politisk redaktørJarle Mjøenjarle@altaposten.no977 76 656
NyhetsredaktørTom Skoglundtom@altaposten.no952 31 456
JournalistHanne Larsenhanne@altaposten.no934 33 747
JournalistAron B. Løsnesaron@altaposten.no976 80 205
JournalistKita Eilertsenkita@altaposten.no482 90 670

Journalist

Martin Hovden

martin@altaposten.no

410 04 062

JournalistKarl E. Steffensenkalle@altaposten.no906 13 617
JournalistReiulf Grønnevikreiulf@altaposten.no464 71 570
JournalistRune Østlyngenrune@altaposten.no915 35 447












Markedsavdelingen
marked@altaposten.no
MarkedssjefYngve Reginiussenyngve@altaposten.no452 23 232
MarkedskonsulentJan Skorpenjan@altaposten.no930 25 349
MarkedskonsulentBjørg Flage Karlsenbjorg@altaposten.no957 65 492
MarkedskonsulentMagnus Fors Haugenmagnus@altaposten.no930 54 977
ReklamekonsulentJahn Roald Kristiansenjahn.roald@altaposten.no452 76 658
ReklamekonsulentTom-Birger Anundsentom-birger@altaposten.no948 18 559




Teknisk avdeling


TypografTrond Romsdaltrond@altaposten.no452 70 456


Altaposten ønsker en åpen og saklig debatt. Vi fjerner fortløpende innlegg som er rasistiske, sjikanøse eller strider mot etikk og lovverk. Vi krever at du bruker ditt egentlige navn og oppfordrer alle til å være saklig og vise respekt for andres meninger.

Rolf Edmund Lund, ansvarlig redaktør

Kundeservice