Kontaktinfo til alle ansatte

Kundeservice

Tips oss 24 timer i døgnet på mail tips@altaposten.no, eller ved å sende en SMS/MMS til 2399, kodeord AP TIPS

Ring oss på 78 45 67 00 (hverdager: 08.00 - 15.30).

Utenom arbeidstid kan redaktør Rolf Edmund Lund kontaktes på 901 37 819. Altaposten behandler alle tips med varsomhet og diskresjon.

Besøksadresse: Labyrinten 5, 9510 Alta

Postadresse: Postboks 1193, Sentrum, 9504 Alta

For mobilbrukere; snu telefonen 90 grader for å få med alle kolonner i kolofonen.

Funksjon / stillingNavnE-postTelefonnummer




Sentralbord

78 45 67 00
Abonnement
abonnement@altaposten.no
Annonse
annonse@altaposten.no78 45 67 02
Faktura
abonnement@altaposten.no




DirektørTor Sarator@altaposten.no911 38 742
ØkonomisjefIrene Andersenirene@altaposten.no917 32 171
Teknisk ansvarligEven Martinsen

even@altaposten.no

911 07 025

Brukermarkedansv.Ann-Siri Vesterslettann-siri@altaposten.no413 37 852




Kundesenter
kundesenter@altaposten.no
KundekonsulentInger Kassig Svenninginger.svenning@altaposten.no932 29 510




Redaksjonen
redaksjonen@altaposten.no
Sport
sporten@altaposten.no
Kultur
kultur@altaposten.no
Ansvarlig redaktørRolf Edmund Lundrolf@altaposten.no901 37 819
Politisk redaktørJarle Mjøenjarle@altaposten.no977 76 656
NyhetsredaktørTom Skoglundtom@altaposten.no952 31 456
Journalist
Lill Vivian Hansen
lill@altaposten.no
958 42 214
JournalistDennis Bjerringdennis@altaposten.no971 87 759
JournalistKita Eilertsenkita@altaposten.no482 90 670

Journalist

Martin Hovden

martin@altaposten.no

410 04 062

JournalistKarl E. Steffensenkalle@altaposten.no906 13 617
JournalistReiulf Grønnevikreiulf@altaposten.no464 71 570
JournalistFreddy Ludvik Larsenfreddy@altaposten.no976 68 555
JournalistBjørn Martin Lyngbjorn@altaposten.no414 66 474
JournalistAnastasiya Witte-Strifeldtanastasiya@altaposten.no458 05 307




Markedsavdelingen
marked@altaposten.no
MarkedssjefYngve Reginiussenyngve@altaposten.no452 23 232
MarkedskonsulentJan Skorpenjan@altaposten.no930 25 349
MarkedskonsulentBjørg Flage Karlsenbjorg@altaposten.no957 65 492
InnholdsprodusentKarianne E.ngelien Antikarianne@altaposten.no954 78 277
ReklamekonsulentJahn Roald Kristiansenjahn.roald@altaposten.no452 76 658
ReklamekonsulentTom-Birger Anundsentom-birger@altaposten.no948 18 559




Teknisk avdeling


TypografTrond Romsdaltrond@altaposten.no452 70 456


På grunn av vedvarende feil med debattløsningen, som følge av tekniske endringer gjort hos Facebook, har vi valgt å skru av denne løsningen. Vi jobber med å få på plass et nytt debattsystem og beklager ulempene dette medfører for våre brukere.

Kundeservice