Kontaktinfo til alle ansatte

 

Funksjon / stillingNavnE-postTelefonnummer
    
Sentralbord  78 45 67 00
Abonnement abonnement@altaposten.no 
Annonse annonse@altaposten.no458 32 669
Faktura abonnement@altaposten.no 
    
DirektørTor Sarator@altaposten.no911 38 742
ØkonomisjefIrene Andersenirene@altaposten.no917 32 171
IT-ansvarligStefan Skorpenstefan@altaposten.no975 03 006
    
Kundesenter kundesenter@altaposten.no 
KundekonsulentInger Kassig Svenninginger.svenning@altaposten.no932 29 510
KundekonsulentMika Hættamika@altaposten.no400 00 692
    
Redaksjonen redaksjonen@altaposten.no 
Sport sporten@altaposten.no 
Kultur kultur@altaposten.no 
Ansvarlig redaktørRolf Edmund Lundrolf@altaposten.no901 37 819
Politisk redaktørJarle Mjøenjarle@altaposten.no977 76 656
NyhetsredaktørVidar Kristensenvidar@altaposten.no900 17 235
NettsjefTom Skoglundtom@altaposten.no952 31 456
JournalistHanne Larsenhanne@altaposten.no934 33 747
JournalistMagne Kvesethkveseth@altaposten.no478 04 411
JournalistKita Eilertsenkita@altaposten.no482 90 670
JournalistBjarne Krogstadbjarne@altaposten.no467 83 916
Journalist (sport)Karl E. Steffensenkalle@altaposten.no906 13 617
Journalist (sport)Magne Ekmagne@altaposten.no908 24 844
Journalist (kultur)Reiulf Grønnevikreiulf@altaposten.no464 71 570
Journalist (TV/Radio)Rune Østlyngenrune@altaposten.no915 35 447
Journalist (TV/Radio)Martin Hovdenmartin@altaposten.no410 04 062
Journalist (TV/Radio)Stian Sætermostian.saetermo@altaposten.no980 27 322
    
Markedsavdelingen marked@altaposten.no 
MarkedssjefYngve Reginiussenyngve@altaposten.no452 23 232
MarkedskonsulentJan Skorpenjan@altaposten.no930 25 349
MarkedskonsulentBjørg Flage Karlsenbjorg@altaposten.no957 65 492
MarkedskonsulentBjørn Tore Johansenbjorn.tore@altaposten.no905 05 532
MarkedskonsulentLeif Anders Bongoleif@altaposten.no908 30 311
    
Reklameavdelingen   
ReklamesjefAnn-Siri Vesterslettann-siri@altaposten.no413 37 852
ReklamekonsulentJahn Roald Kristiansenjahn.roald@altaposten.no452 76 658
ReklamekonsulentBjørn Ole Kjelsbergbjorn.ole@altaposten.no452 74 088
    
Teknisk avdeling   
ProduksjonssjefTore Johansentore@altaposten.no908 24 955
TypografTrond Romsdaltrond@altaposten.no452 70 456

Tips oss 24 timer i døgnet på mail tips@altaposten.no, eller ved å sende en SMS/MMS til 2399, kodeord AP TIPS

Ring oss på 78 45 67 00 (08.00 - 15.30).

Utenom arbeidstid kan redaktør Rolf Edmund Lund kontaktes på 901 37 819
Altaposten behandler alle tips med varsomhet og diskresjon

 

Besøksadresse:
Labyrinten 5, 9510 Alta

Postadresse:
Postboks 1193, Sentrum, 9504 Alta