Kontaktinfo til alle ansatte

 

Funksjon / stilling Navn E-post Telefonnummer
       
Sentralbord     78 45 67 00
Abonnement   abonnement@altaposten.no  
Annonse   annonse@altaposten.no 458 32 669
Faktura   abonnement@altaposten.no  
       
Direktør Tor Sara tor@altaposten.no 911 38 742
Økonomisjef Irene Andersen irene@altaposten.no 917 32 171
IT-ansvarlig Stefan Skorpen stefan@altaposten.no 975 03 006
Brukermarkedansv. Ann-Siri Vesterslett ann-siri@altaposten.no 413 37 852
       
Kundesenter   kundesenter@altaposten.no  
Kundekonsulent Inger Kassig Svenning inger.svenning@altaposten.no 932 29 510
       
Redaksjonen   redaksjonen@altaposten.no  
Sport   sporten@altaposten.no  
Kultur   kultur@altaposten.no  
Ansvarlig redaktør Rolf Edmund Lund rolf@altaposten.no 901 37 819
Politisk redaktør Jarle Mjøen jarle@altaposten.no 977 76 656
Nyhetsredaktør Vidar Kristensen vidar@altaposten.no 900 17 235
Nettsjef Tom Skoglund tom@altaposten.no 952 31 456
Journalist Hanne Larsen hanne@altaposten.no 934 33 747
Journalist Magne Kveseth kveseth@altaposten.no 478 04 411
Journalist Kita Eilertsen kita@altaposten.no 482 90 670
Journalist Bjarne Krogstad bjarne@altaposten.no 467 83 916
Journalist (sport) Karl E. Steffensen kalle@altaposten.no 906 13 617
Journalist (sport) Magne Ek magne@altaposten.no 908 24 844
Journalist (kultur) Reiulf Grønnevik reiulf@altaposten.no 464 71 570
Journalist (TV/Radio) Rune Østlyngen rune@altaposten.no 915 35 447
Journalist (TV/Radio) Martin Hovden martin@altaposten.no 410 04 062
Journalist (TV/Radio) Stian Sætermo stian.saetermo@altaposten.no 980 27 322
       
Markedsavdelingen   marked@altaposten.no  
Markedssjef Yngve Reginiussen yngve@altaposten.no 452 23 232
Markedskonsulent Jan Skorpen jan@altaposten.no 930 25 349
Markedskonsulent Bjørg Flage Karlsen bjorg@altaposten.no 957 65 492
Markedskonsulent Magnus Fors Haugen magnus@altaposten.no 930 54 977
Reklamekonsulent Jahn Roald Kristiansen jahn.roald@altaposten.no 452 76 658
Reklamekonsulent Bjørn Ole Kjelsberg bjorn.ole@altaposten.no 452 74 088
       
Teknisk avdeling      
Produksjonssjef Tore Johansen tore@altaposten.no 908 24 955
Typograf Trond Romsdal trond@altaposten.no 452 70 456


Ring oss på 78 45 67 00 (08.00 - 15.30).

Utenom arbeidstid kan redaktør Rolf Edmund Lund kontaktes på 901 37 819

Altaposten behandler alle tips med varsomhet og diskresjon

 

Besøksadresse:

Labyrinten 5, 9510 Alta



Postadresse:

Postboks 1193, Sentrum, 9504 Alta